Şimdi Ara

2 gun yalnız kalabılır mı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 hafta sonra h.sonu ıcın sehırdısına gıtmem gerek ve 2 aydır kedımleyım en fazla 4 5 saat yalnız kaldı gun ıcınde

2 gun sonra yanı yaklasık 45 saat sonra gerı donmus olacagım o vakıtte evde tek basına kalabılır mı ev 200 metre kare genıs yanı
    yoksa vet e mı versem dedım ama orada gıttıgımde goruyorum ufacık kutuda oturuyorlar benımkı yerınde duran bır kedı degıl 4 aylık cunku

• Kardeş biz ailecek kampa gitmiştik 1 hafta Evi paso mama + su doldurduk pencereleri vs kapadık işte.Geldiğimizde çok kötüydü ne özlemiş bi gürcen bir kaç gün kucağımızdan inmedi.2 günden birşey olacağını zannetmem sus mama aban gitmeden önce bol bol sev sorun olmaz gibime geliyor kedi çok küçük değilse
  • Guvenebilecegin bi arkadasin varsa ona birak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crimhead

Guvenebilecegin bi arkadasin varsa ona birak?

benden baska kımseyle arası ıyı degıl yaklasmıyor baskalarına malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: IntelligentDesign

Kardeş biz ailecek kampa gitmiştik 1 hafta Evi paso mama + su doldurduk pencereleri vs kapadık işte.Geldiğimizde çok kötüydü ne özlemiş bi gürcen bir kaç gün kucağımızdan inmedi.2 günden birşey olacağını zannetmem sus mama aban gitmeden önce bol bol sev sorun olmaz gibime geliyor kedi çok küçük değilse

1 hafta boyunca kımse bakmadan tek basına mı kaldı sorun olmadı dıyorsun

48 saat max kalacak benımkı ev yeterınce buyuk 200 metrekare acık kapıları kedı de 4 aylık suan

pencereler vs zaten kapalı olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunahan2

quote:

Orijinalden alıntı: IntelligentDesign

Kardeş biz ailecek kampa gitmiştik 1 hafta Evi paso mama + su doldurduk pencereleri vs kapadık işte.Geldiğimizde çok kötüydü ne özlemiş bi gürcen bir kaç gün kucağımızdan inmedi.2 günden birşey olacağını zannetmem sus mama aban gitmeden önce bol bol sev sorun olmaz gibime geliyor kedi çok küçük değilse

1 hafta boyunca kımse bakmadan tek basına mı kaldı sorun olmadı dıyorsun

48 saat max kalacak benımkı ev yeterınce buyuk 200 metrekare acık kapıları kedı de 4 aylık suan

pencereler vs zaten kapalı olacak

Yok hocam sorun olmaz sadece çok özleyebilir

• Sorun olmaz tabii ki ev kapalı ise 2 günde , sadece özlem duygusu olur o da giderirsiniz zaten:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 gün kaldıydı tek başına, eve geldiğimiz kapıda karşılaması ve 2 gün boyunca yanımdan ayrılmaması dışında bişey olmamıştı.

2 günlük şey için başka bi yere verme hayvanı bi de evinden uzaklaşırsa daha kötü olur
  • Biz birkeresinde haftasonu için yazlığa gitmiştik Cuma akşamdan çıkıp Pazar akşamı gelmiştik birşey olmamıştı. Yemini ve suyunu bol bol koy normalde 1 kap koyuyorsan 2 kap koy. Evde her tarafı kapat(evden kaçmaması için) sıkıntı olmaz. Bizim şabalak bizi hiç özlememişti bile. Zaten kediler tembel hayvanlardır evde kimse olmayınca sürekli uyurlar sizin kediniz biraz küçük olduğu için oyuncudur fazla uyumaz diye düşünüyorum evde canı sıkılır en fazla, canı sıkılınca da yatar uyur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunahan2

1 hafta sonra h.sonu ıcın sehırdısına gıtmem gerek ve 2 aydır kedımleyım en fazla 4 5 saat yalnız kaldı gun ıcınde

2 gun sonra yanı yaklasık 45 saat sonra gerı donmus olacagım o vakıtte evde tek basına kalabılır mı ev 200 metre kare genıs yanı
    yoksa vet e mı versem dedım ama orada gıttıgımde goruyorum ufacık kutuda oturuyorlar benımkı yerınde duran bır kedı degıl 4 aylık cunku

Kalabilir tabi ama yinede sorun çıkarabilir hocam kedi yani belli olmaz. Nolacağını bilemezsin. Bir arkadaşına falan versen daha iyi olur 2 günlüğüne.
  • Tanidik varsa verin yoksa kalsin sakin petshop hayvan bakim yeri vs birakmayin evde kalmasi daha iyidir ona nazaran.

• Benimde kedim var sakın vete verme orada ki veteriner bile uygun bulmuyor hayvanın psikolojisi açısından bir arkadaşına bırakman en iyisi veya bir anahtar ver akşam gitsin görünsün kediye ben öyle yapıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ImReady2Diee

Benimde kedim var sakın vete verme orada ki veteriner bile uygun bulmuyor hayvanın psikolojisi açısından bir arkadaşına bırakman en iyisi veya bir anahtar ver akşam gitsin görünsün kediye ben öyle yapıyorum

Benden başkasını gördü mu kaçıyor hatta görünmez bile baskasina

• bizim köpeği 2 gün bıraktık biz.
    bahçede duruyodu.
    sokakdaki çocuklara falan söledik sevebilirsiniz falan diye.
    üst katta amcamlar var onlar da doyurdu kanını.
    ama köpek biz geldiğimizde delirmiş gibi bize koşuyodu.
    hatta gece 2 den öğlen saat 11 e kadar falan yalnız kalıodu onda bile inanılmaz zlüyo üstümüze atlıyodu.
    sen bilirsin olacak bu
  • köpekle kedı alakasız oluyor genelde her yonden
  • Sıkılmaması için tvyi açık bırakabiliyorsan bırak en azından gürültü falan olur. Tabi sonra tv bağımlısı olur mu bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ORANGEandLEMON

Sıkılmaması için tvyi açık bırakabiliyorsan bırak en azından gürültü falan olur. Tabi sonra tv bağımlısı olur mu bilmiyorum

TV ye 10 saniye bakmıslıgı yok valla :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.