Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamriel büyük bir tehdit altında. Herkes tarafını seçmeli. Sen sadakatini kime sunacaksın?

• şaşkınlık içindeyim, en hızlı gelen bsc incelemelerinden biri hemde MMORPG ;)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • beril hocam puan vermemişsiniz, şahsi puanlamanız nedir oyun için?
  • Acaba yorumlarımız okunuyor mu, ciddiye alınıyor mu diye şüphe etmeye başladım gerçekten. Playerin değişmesini rica ediyorum ve benimle aynı görüşte olan çok kişi olduğunu gördüm yorumlardan. Okuyun göreceksiniz. İnceleme hakkında da yorum yapmak isterdim eğer izleyebilseydim. Teşekkürler BSC.

• Ben videoyu açalamiyom yardim edin
  • bence beril hanım çok güzel inceleme yapıyor ellerine sesine sağlık devamını bekliyoruz

• Ses tonunuz ifade şekliniz gerçekten çok güzel. Özellikle giriş kısmında gerçekten hayran kaldım.
  • yalnız izlerken uykum geldi .tabi bunun nedeni sıkıldığımdan değil yanlış anlaşılmasın... insanı rahatlatan ses tonunuz var beril hanım :D bir an için video ile bağlantıyı kesmişim .. yatmadan önce her zaman bu videoyu izleyeceğim

• Oyuna girerken ferrari oyuna girince metin 2 :D

• Oyun güzele benziyor. Aslında Blade and Soul hala hala ve hala çıkmadığına göre denesem diyorum, bakalım.
  • Oyun buglar dışında mükkemmel, Hayranları eğerki kaçırırsa tam bir kayıp. Fakat benim tarzım olmadığını gördüm oyunun. Kendim için WoW a devam

• uyurkenmi çektiniz incelemeyi
  • inceleme çok başarılı teşekkürler beril hanım
  • Bu oyun iyi yorumları hak ediyor keyifle oynuyorum zamanla iyleştirmeler ve gelecek eklemelerle oyunun coşacağını düşünüyorum
  • inceleme gayet başarılı acımasızca eleştirimemesi iyi olmuş oyun bence sabredilmeyi hakediyo bende şu an oynuyorum 20 lvl bir dk şu anlık eksi yanları harika gösterilmiş ama yaşadığınız o atmosfer olsun pvp alanında o kadar kişiyle yardırmak olsun bence şu haliyle bile bi çok mmo dan üstün gw2 oynadıktan sonra mmo dan da zevk alınabiirmiş dedirtti

• Vuruş hissi zayıf ve yıkım büyüleri dışında gerisi yalan gibi duruyor.yakın dovüş karakterlerini daha detaylı inceleme yapılırsa seviniriz

• oyunu çevrim dışı moduda varmış

• Sağol Beril
    ilk defa bu oyunla mmo tarzına başlıyorum.
    oyun şuan benim için çok karışık umarım 2.seri yakın döneme gelir.

• Ben talha bey yapmıştır diye baktım ama malesef değilmiş
  • talha dedik kim cıktı beril yemek tarifi vermıyorsun yeter artık zorla mı yapıyorsun?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.