Şimdi Ara

(TTNET) 5 aydır habersiz paketlere abone etmişler ve kaldırmıyorlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 5 aydır ortlama 90 tl fatura ödüyoruz. ortalama 5 ay önce başladı bu durum. internet ev arkadaşımın üstüne kayıtlı. ilk olarak 3 ay önce aradı dedi neden fatura böyle diye. arkadaşımdan izinsiz tivibu vs eklemişler internetimize. arkadaş hemen iptalini istedi. iptal ettik dediler. gelecek ay gene yüksek geldi, aradı iptal edilmemiş. gene söyledi iptal edin ve etmeyen arkadaşı şikayet etmek istiyorum diye. tamam dediler gerekli işlemleri yaptıklarını söylediler. ve 1 ay daha bunları yaşadık. anlayacağınız geçen ayda fatura yüksek geldi aradık düzelttiklerini söylediler ama bu ayda 95 tl gelmiş fatura. normalde 60 küsür tl olan internetten kullanıyoruz.

nasıl oluyor bu arkadaşlar? ne yapmamız gerekir. ttnetde arkadaşın ses kaydı olması lazım. sen hem hiç bir paket talebinde bulunma. üstüne sana paket yapsınlar. sonrada 3 kere aranmasına rağmen ısrarla paketleri iptal etmesinler. ne yapmamız lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mawoix -- 15 Nisan 2014; 17:49:17 >

• Hemen BTK'ya yazın. Bu tarz dolandırıcılıkları hep yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Hemen BTK'ya yazın. Bu tarz dolandırıcılıkları hep yapıyorlar.

hocam peki ekstra ödediklerimizi geri alabilir miyiz? sonuç olarak hiç bir talebimiz olmadan paket eklediler ve 3 kere aranmasına rağmen iptal etmediler. ses kayıtları duruyor olması lazım kendilerinde. en başta aldıkları paralar onlara kalsın diyordum ama artık fazla oldular. ortalama olarak 5 ayda 150 tl fazladan ödeme yaptık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mawoix

quote:

hocam peki ekstra ödediklerimizi geri alabilir miyiz? sonuç olarak hiç bir talebimiz olmadan paket eklediler ve 3 kere aranmasına rağmen iptal etmediler. ses kayıtları duruyor olması lazım kendilerinde. en başta aldıkları paralar onlara kalsın diyordum ama artık fazla oldular. ortalama olarak 5 ayda 150 tl fazladan ödeme yaptık.

Tabi ki, mahsup etmeleri lazım haksız tahsil edilen kısmı. Devam etmeyecekseniz ise para iadesi gerekir. BTK bu konuda yardımcı olamazsa Tüketici Hakem Heyeti'ne gidiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mawoix

quote:

Tabi ki, mahsup etmeleri lazım haksız tahsil edilen kısmı. Devam etmeyecekseniz ise para iadesi gerekir. BTK bu konuda yardımcı olamazsa Tüketici Hakem Heyeti'ne gidiniz.

BTK'nın bir şey yapabileceğini zannetmiyorum, direk hakem heyetine dilekçe verin kısa zaman da hallolur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bayidenmi iptal istediğiniz müşteri hizmetlerindenmi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.