Şimdi Ara

Şampiyonluk hesaplaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler biri şu hesabı yapabilirimi... Beşiktaşı yenersek şampiyonuz anladık.. Ya Beraberlikte ? Yada cumartesi gs yenilirse bizde pazar bjk ye yenilirsek ? Veya berabere kalırsak ? Şunu hele biri yazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Devian

beyler biri şu hesabı yapabilirimi... Beşiktaşı yenersek şampiyonuz anladık.. Ya Beraberlikte ? Yada cumartesi gs yenilirse bizde pazar bjk ye yenilirsek ? Veya berabere kalırsak ? Şunu hele biri yazsın.

Hocam nolur bu mesajı kuzenin yazmış olsun
  • Bjk ye yenilirsek ikili averaj onlara geçiyor ve puan farkı 9 oluyor

bjk derbiden sonraki hafta yenerse biz evimizde yensek dahi şampiyon olamıyoruz.

kısacası yenilirsek 4 puan daha lazım şampiyon olmak için ( BJK nin diğer maçları kazanacağını hesaplarsak )
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedoa

quote:

beyler biri şu hesabı yapabilirimi... Beşiktaşı yenersek şampiyonuz anladık.. Ya Beraberlikte ? Yada cumartesi gs yenilirse bizde pazar bjk ye yenilirsek ? Veya berabere kalırsak ? Şunu hele biri yazsın.

Hocam nolur bu mesajı kuzenin yazmış olsun

inan hesap yapamıcam hocam beynim durdu çalışmaktan O yüzden sordum direk.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jennifer L.

Bjk ye yenilirsek ikili averaj onlara geçiyor ve puan farkı 9 oluyor

bjk derbiden sonraki hafta yenerse biz evimizde yensek dahi şampiyon olamıyoruz.

kısacası yenilirsek 4 puan daha lazım şampiyon olmak için ( BJK nin diğer maçları kazanacağını hesaplarsak )

oha .. ben bjk ye yenilirsek bir sonraki hafta şampiyon olabiliyuruz evimizde sanıyordum yani bjk ye yenilirsek haftaya değil ondan sonraki hafta akhisar belediye deplasmanında şamp ilan edicez eğer yenersek oda... oha hala cok sakatmış aslında

• quote:

quote:

oha .. ben bjk ye yenilirsek bir sonraki hafta şampiyon olabiliyuruz evimizde sanıyordum yani bjk ye yenilirsek haftaya değil ondan sonraki hafta akhisar belediye deplasmanında şamp ilan edicez eğer yenersek oda... oha hala cok sakatmış aslında

ee öyle boşa mı yenelim diyoz

• beraberlikte puan farkı 12 oluyor bjk ile averajda onlar bizden önde oluyor gs ile 11 oluyor maçını kazandığını varsayarsak bu durumda bize 1 puan yetiyor gsde averajda önde olduğumuz için
  • quote:

quote:

quote:

2 mesajda 2006 ve 2010 a döndü bünyem

•  Şampiyonluk hesaplaması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedoa

quote:

quote:

quote:

2 mesajda 2006 ve 2010 a döndü bünyem

Ömrümden ömür yedi Fb finallerde kaybede kaybede bu sene de çok kaybettik bu kadar yeter heyecana gerek yok

• aga sen hangi takımlısın fb gs mi ? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: zicoss

aga sen hangi takımlısın fb gs mi ? :D

FB yi tutuyorum boş zamanlarım da da hobi olarak gs yi tutmuşluğum vardır
  • Galatasaray Şampıyon oldummu o biz şampıyon oldıummu bizimi tutuyon :D

• quote:

Galatasaray Şampıyon oldummu o biz şampıyon oldıummu bizimi tutuyon :D

Aynen hocam. Zaman zaman BJK yi tuttuğumda görülmüştür kanımda bordo mavi akar

• Beşiktaş-galatasaray macına galatasaray tirubununden trabzonspor forması fenerbahce bayragı beşiktaş şapkası ile gittigin oldumu :P
  • quote:

Beşiktaş-galatasaray macına galatasaray tirubununden trabzonspor forması fenerbahce bayragı beşiktaş şapkası ile gittigin oldumu :P

olmadı ama BJK maçına Bursa formasıyla gittiğim oldu

neyse uzatmayalım derbide iddiaya girmiştik ondan böyle avatar sistem.

• benimde aklıma iddia olayı geldide dedim ne iş :D ii gunler :)
  • 4-4 yetiyor
  • ikili averajda deplasman gol avantajına bakılmıyor sanırım.yani berabere biterse genel averaja bakılır.
  • Lan ne averaji. Adamlar neyin hesabini yapiyo:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.