Şimdi Ara

Printer Pro for iPhone, bugüne özel ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Printer Pro for iPhone, bugüne özel ücretsiz

iPhone’dan AirPrint’den farklı bir yolla çıktı almak istiyorsanız size iyi bir haberimiz var. Readdle’ın Printer Pro uygulaması, bir günlüğüne ücretsiz.

Printer Pro for iPhone ile Wi-Fi’lı yazıcı ya da Mac / PC’ye bağlı olan herhangi bir yazıcı üzerinden direkt olarak çıktı alabilirsiniz. Mail eklentileri, iWork dökümanları, internet sayfaları, Dropbox ya da Google Drive’daki dosyalar, fotoğraflar, kişiler ya da panoya kopyalanan herhangi bir içeriği, Printer Pro ile çıktı olarak kağıda basabilirsiniz.

PDF’den Word’e, Keynote’dan Pages’a, TXT’den HTML, Jpeg’den Safari arşiv formatına kadar birçok formata destek sunan Printer Pro’yu, sadece bugüne özel, App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Printer Pro’nun App Store’daki sayfasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Printer Pro for iPhone - wirelessly print documents, photos, web pages and emails - Readdle

• fiyat : 6,49 TL görünüyor?

• Ucretli gozukuyor, bilmedigimiz birsey mi var yoksa?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • almaya çalışırken hata verdi, 5 dk sonra ücretliye döndü uygulama :)

• Bugüne özel beleş demiş Shady. Lakin uygulama yapımcılarının 1 tam günü 24 saat değil de 24 saniye sürüyor olmalı ki kimse beleş olduğu o 24 saniyeye denk gelememiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuratbanK -- 15 Nisan 2014; 18:48:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben alırken hata verdi, 10dk sonra bedava indirdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulama 2 gün önce bedava olmuştu. Dikkat edelim editör arkadaşlar.
  • Ethernet girişi olan yazıcıların geneleinde mobil app sunuluyor. Daha detaylı kullanımlar sunulabiliyor. Örneğin kullandığım km c284e ile hem belge taraması yapıp hemde çıktı alabiliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.