Şimdi Ara

bu iki tablet arasında kaldım bi akıl verin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar lutfen yardımcı olun bana..
    esim bana exper easypad h7g tablet almıs ama cozunurlugu begenmedim + bluetooth yok. bluetooth olmayınca isime yaramıyor almısken ise yarasın istiyorum. teknosadan aldıgı icin aksam ordan degistirmeye gidicez.

biraz arastırdım iki tablet arasında kaldım ama dell marka olanı almak istiyorum ama kafamda soru isaretleri var ..
    Asusda guzel ama hafızası az

http://m.teknosa.com/urun/bilgisayar/dell-venue-7-16-gb-tablet/125044285

http://m.teknosa.com/urun/bilgisayar/asus-memopad-me173x-hd-7-tablet/125044056

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• işlemciye falan kafanı takma. Asus çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 37debdeb37

işlemciye falan kafanı takma. Asus çok iyi

kardesim gibi sende kafamı karıstırdın
    % 70 dell alırım diyordum simdi %50 ye dustu :-)
    ama dellin ozellikleri daha iyi degil mi

• bak şimdi her iki tablette de asphalt 8 oynayabilirsin bu yönden sıkıntı yok 2 side ihtiyaçlarını karşılar dell in özellikleri daha iyi fakat dell'i iyi bilirim aldığından tam 1 ay sonra menü geçişlerinde kasar oyunlarda kasar kendi kendine kapanır bir saat açılmaz sinir olursun o yüzden kesin asus diyorum ayrıca ben galaxy tab 3 kullanıyorum gayet memnunum 400 TL onu almanı öneririm doğrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 37debdeb37

bak şimdi her iki tablette de asphalt 8 oynayabilirsin bu yönden sıkıntı yok 2 side ihtiyaçlarını karşılar dell in özellikleri daha iyi fakat dell'i iyi bilirim aldığından tam 1 ay sonra menü geçişlerinde kasar oyunlarda kasar kendi kendine kapanır bir saat açılmaz sinir olursun o yüzden kesin asus diyorum ayrıca ben galaxy tab 3 kullanıyorum gayet memnunum 400 TL onu almanı öneririm doğrusu

hımm anladım simdi :-)
    samsunga da baktım ama cozunurlugu bu baktıklarıma gore daha dusuk gibi geldi bana
    sanırım bu urun demi:

http://m.teknosa.com/urun/bilgisayar/samsung-sm-t110-galaxy-tab-3-lite-70-white-tablet/125044146

• Özelliklerine falan baktımda benimki sm-t210 bu sm-t110 pek fark göremedim sadece 110un kamerası 2 mp bende olanınki 3.15 mp emin ol samsung en iyisidir şu an senin için ayrıca ekranı çok parlak aldığında şaşıracaksın abartmadan söylüyorum s4ün ekranı kadar NEREDEYSE
  • en fazla 400 tl butcem var ve teknosadan degistirme yapıcam. seninki baya tuzludur :-)

• senin kullandıgın 479 tl diyor

• Hocam tab 3e bakmanizi onermem.1.si islemce ve gpusu asuse gore kotudur lite olmayan da dahil.2.si ekrani tft asus ips.3.su ozunurlugu asusten dusuktur.Parlaklik olarak iki cihazinda parlakligi neredeyse ayni.
    Samsungun bu 2 urununu tab 3 ve tab 3 lite eleyiniz yani.
    Geriye asus ile dell kaliyor.intel islemcili tabletler hakkinda pek bilgim yok malesef,asuste mtk var.gpularda dellde sanirim powervr sgx 544 var.asuste powervr sgx544mp var.aralarindaki farki acikcasi bilmiyorum hocam.

Burada intel islemcisini android platformundaki performansi sarjini vs arastirmanizi oneririm.casper forumuna da bakin intel islemcili telefonlari vardi.

Dellin artisi 2 gb ram sanirim,ancak kullanmadigim bir marka malesef bilgi veremeyecegim.

Asus kullandigim bir marka ve bu tableti de kullandim son derece memnundum hele 16gb class 10 sd kart ile cihaz ucuyordu.pil performansi beklemedigim kadar iyiydi.oynayamadigim oyun yoktu.tek sorunu kendi launcheri.marketten apex yada nova launcher indirdiginizde sorunsuz oluyordu.kendi launcheri anlamsizca kasiyordu cunku.

Tavsiyem ayrintili bir inceleyin iki aleti inceleme ve gameplay videolarini izleyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ek olarak memo pad hd7yi 300tlye bulabilirsiniz teknosa pahali satiyor.
    2 versiyonu var biri 8 digeri 16gb olanlar.tek farklari biri 5mp digeri 2 mp arka kameralar.fiyatlari arasinda ortalama 100 tl oynuyor ancak 16gb olan pek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GodisCoking

Hocam tab 3e bakmanizi onermem.1.si islemce ve gpusu asuse gore kotudur lite olmayan da dahil.2.si ekrani tft asus ips.3.su ozunurlugu asusten dusuktur.Parlaklik olarak iki cihazinda parlakligi neredeyse ayni.
    Samsungun bu 2 urununu tab 3 ve tab 3 lite eleyiniz yani.
    Geriye asus ile dell kaliyor.intel islemcili tabletler hakkinda pek bilgim yok malesef,asuste mtk var.gpularda dellde sanirim powervr sgx 544 var.asuste powervr sgx544mp var.aralarindaki farki acikcasi bilmiyorum hocam.

Burada intel islemcisini android platformundaki performansi sarjini vs arastirmanizi oneririm.casper forumuna da bakin intel islemcili telefonlari vardi.

Dellin artisi 2 gb ram sanirim,ancak kullanmadigim bir marka malesef bilgi veremeyecegim.

Asus kullandigim bir marka ve bu tableti de kullandim son derece memnundum hele 16gb class 10 sd kart ile cihaz ucuyordu.pil performansi beklemedigim kadar iyiydi.oynayamadigim oyun yoktu.tek sorunu kendi launcheri.marketten apex yada nova launcher indirdiginizde sorunsuz oluyordu.kendi launcheri anlamsizca kasiyordu cunku.

Tavsiyem ayrintili bir inceleyin iki aleti inceleme ve gameplay videolarini izleyin.

bende dell i dusunuyordum ama 37debdeb37 arkadas deneyimlerini yazınca dell den vazgectim

casper tabletlerede baktım uygun fiyat olanlarda bluetooth yok.

teknosadan degistirme yapacagim icin mecburum ordan almaya

sanırım asusu alcam

• hocam kafanı karıştırmak gibi olmasın. asus un bu modelini alacağına ezcool minipad tabletini tercih et derim. ben araştırıken asus memopad otg kabloyu desteklmıyor diye hatırlıyorum eğer halen öyle ise yani halledememişlerse hata olur bunu almakta. eğer halletmişlerse asus memopad , değilse ezcool minipad derim. açmadığı oyun yok ekran kalitesi süper.. inceliğine ve hafifliği zaten aşikar. ayrıca satış sonrası destekte çok iyi bir marka oldğuna şahsen ben kanaat getirdim.
  • cok tesekkur ederim asus memopad aldım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.