Şimdi Ara

RK3288 HAKKINDA HERŞEY VE YURTDIŞI TABLET ALIŞVERİŞ REHBERİ(İLK KONU GÜNCEL) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
10
Favori
17.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: crazyserkan3

Hocam çözünürlük standart oldu 2048x1536 ve 1920x1200 aşağısında tablet yok a80 ve rk3288 de peki teclast p98 air hakkında ne düşünüyosunuz

teclast p98 çok şık duruyor, ama görüntüye aldanmamak lazım, yeni ürünse 3,5 ay beklemeni öneririm, o zaman sorunlar var mı yok mu, varsa neler olduğu çıkar ortaya, özellikle kullanıcı yorumlarını takip etmeni öneririm....

cortexlere gelecek olursak bazı resimler yüklüyorum, a12 ile a17 çok benzer....

RK3288 HAKKINDA HERŞEY VE YURTDIŞI TABLET ALIŞVERİŞ REHBERİ(İLK KONU GÜNCEL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 18 Eylül 2014; 15:31:44 >

• bu arada a15, a7'nin gelişmiş versiyonuna benziyor, bu yüzden 4xa15 ve 4xa7 birleştiriyorlar, buda cpuz'nin neden a7 gösterdiğini açıklıyor, yani octacoreler, 4x eski a7 ve 4x gelişmiş a7 (a15) oluyor, en iyisi a17 gibi görünüyor....
  • S5 in 8 çekirdekli versiyonunda cortex a15 gösteriyor bence kernelle alakası var a15 şuan en performanslısı hocam rk3288 deki a12 miş aslında oyüzden cpu testlerinde daha düşük alıyorhttp://techsplurge.com/20768/evaluating-performance-samsung-galaxy-s5-benchmark-tests/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • crazyserkan3 kullanıcısına yanıt
    resimlere baktığımda yanlız 3 işlemci görüyorum, a7, a9 ve a12,

a15 a7nin türevi, a17 ise a12 türevi,

önemli olan 4xa15in 4xa17 karşısında ne yapabildiğidir,

bilmiyorum, a17 daha çekici geliyor, malit7 serisi gpu ile iyi iş çıkarmışlar, ama octacore(8çekirdek) versiyonunuda görmek isterdim,

yani 4xa17 ve 4xa12 octa core ve malit7 serisi, düşünsenize, tadından yenmez,

zati 8 çekirdekle 4 çekirdeği karşılaştırmak adil değil,

8 çekirdek a7 (4xa7+4xa15) ve 8 çekirdek a12(4xa12+4xa17) karşılaştırsalar a80t ve benzerleri yerlerde sürünürdü....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 18 Eylül 2014; 17:23:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NONAM2

resimlere baktığımda yanlız 3 işlemci görüyorum, a7, a9 ve a12,

a15 a7nin türevi, a17 ise a12 türevi,

önemli olan 4xa15in 4xa17 karşısında ne yapabildiğidir,

bilmiyorum, a17 daha çekici geliyor, malit7 serisi gpu ile iyi iş çıkarmışlar, ama octacore(8çekirdek) versiyonunuda görmek isterdim,

yani 4xa17 ve 4xa12 octa core ve malit7 serisi, düşünsenize, tadından yenmez,

zati 8 çekirdekle 4 çekirdeği karşılaştırmak adil değil,

8 çekirdek a7 (4xa7+4xa15) ve 8 çekirdek a12(4xa12+4xa17) karşılaştırsalar a80t ve benzerleri yerlerde sürünürdü....

hocam size katilizorum.a80 bencmarklarda ne kadar yuksek olsada rk3288 ve a17 daha cekici geliyor seneyeki rokchip islemci 8 cdkirdekli a 17 ve 16 core mali t764 olursa tadindan yenmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• banggood.com dan aldığım teclast p90hd gümrüğe takılmadan geçti.Yarın teslim alıp incelemesini yaparız.
  • brabber B kullanıcısına yanıt
    Hocam sonunda onda v989 un 2.0.1 ve nova launcherlı videosu geldi cihaz gayet stabil olmuş gibi cpu testi yapıyor antutu değil s5 ten sadece 1000 puan daha az alıyor cpu z dede cortex a15 1.8 ghz yazıyo sanırım onda başarmışhttp://m.youtube.com/watch?v=bp-fOr1m7_c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyserkan3 -- 19 Eylül 2014; 15:53:30 >
  • stone2003 S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam merakla bekliyoruz

Teşekkürler. 3 gündür istanbul pim de bekliyordu.
    Ne zaman sipariş verdiniz

6 eylülde sipariş vermiştim.
    Ben banggood dan hiç almadım buyincoinsten almıştım geçen sene adamlar paketin fotosunu çekip bana yollamışlardı banggood yolluyor mu foto

hayır ama en az buyincoins.com kadar güvenli bir sitedir. çok çabuk kargoya veriyorlar.
    Bu sefer banggood u denicem bic e göre daha ucuz

• Onda v989 tarayıcı performansı gerçekten harikahttp://m.youtube.com/watch?v=BLHRraYc1HQ

• quote:

Orijinalden alıntı: crazyserkan3

Hocam sonunda onda v989 un 2.0.1 ve nova launcherlı videosu geldi cihaz gayet stabil olmuş gibi cpu testi yapıyor antutu değil s5 ten sadece 1000 puan daha az alıyor cpu z dede cortex a15 1.8 ghz yazıyo sanırım onda başarmışhttp://m.youtube.com/watch?v=bp-fOr1m7_c

Hocam bugun teknosaya gittim.tab sler gercekten super. Ama fiyat tuzlu .cok kararsizim.ama rk3288 her zaman benim gozunde alwiinerden ustun

• brabber B kullanıcısına yanıt
    Tab s in özellikle ekranı muazzam artık tablet ekran kalitesinde apple 1.sırada değil

Hocam ben galiba pipo p9 siparisi vericem

• Banggood şu an için fiyatlari en uygun ve güvenilirlik açisindan benim için ilk sıradadır.
    Kimse yanlış anlamasin reklam değil amacim bir kenarınızda bulunsun diye söylüyorum.
    Kesinlikle hiç bir maddi çikarim yoktur hatta kendimi bile baltaliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.