Şimdi Ara

Akıllı Telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR FİYAT ARALIĞIM 450-650 ARASIDIR.BAYAĞI Bİ SİTE VE FORUMA BAKIP 100 LERCE YORUM OKUDUM.YİNE DE SON Bİ KEZ DAHA DÜŞÜNMEK AMAÇLI BU KONUYU AÇTIM.BUNLARDAN HANGİSİNİ ALIRSAM DAHA İYİ?FİKİR VE YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.

BU ARADA TELEFONU ALMA SEBEBİM ESKİ TELEFONUM NOKIA 6300 SU ARALAR SIKINTI VERİYOR.YENİ TELEFONDAN ÇOK Bİ BEKLENTİM YOK ZATEN.TELEFONDA PEK OYUN OYNAMA HUYUM YOKTUR.Bİ TURENG,WHATSAPP,NAVİGASYON HA Bİ DE MÜZİK DİNLEMEYİ SEVDİĞİM İÇİN SARJININDA GİTMESİ ÖNEMLİ.YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekatronik95 -- 15 Nisan 2014; 10:44:56 >

• Ace 2 al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuniq emre

Ace 2 al

Teşekkürler.Peki kullanıcısıysanız ya da cevrenizde kullanan varsa memnunlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekatronik95

quote:

Orijinalden alıntı: yuniq emre

Ace 2 al

Teşekkürler.Peki kullanıcısıysanız ya da cevrenizde kullanan varsa memnunlar mı?

Kullanan arkadaşım var üzme sizi

• Aslında lumia 525 de olabilir

• experia m
  • ace 2 ? xperia M ace 3 ten bile daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankal

experia m

ya benim de gönlümden xperia m geçiyo bu dördü arasından sarjı olsun,ses kalitesi de iyi diye biliyorum sony'nin.Kamerayı pek kullanmam zaten.Çözünürlüğe dair çok negatif yorum aldım.O kadar mı kötü ya :D sahsen ben su an nokıa 6300 kullanıyorum.o sapıttı diye yeni bi tel. istiyorum yoksa o kadar çok bi beklentim yok.
  • quote:

quote:

experia m

ya benim de gönlümden xperia m geçiyo bu dördü arasından sarjı olsun,ses kalitesi de iyi diye biliyorum sony'nin.Kamerayı pek kullanmam zaten.Çözünürlüğe dair çok negatif yorum aldım.O kadar mı kötü ya :D sahsen ben su an nokıa 6300 kullanıyorum.o sapıttı diye yeni bi tel. istiyorum yoksa o kadar çok bi beklentim yok.

500 600 tl lik cihazın çözünürlülüğü ne kadar ii olmasını bekliyorsun kardeş.listede en ii cihaz wp istersen l525 de senin işini görür.ama android ise experia m
  • quote:

quote:

quote:

experia m

500 600 tl lik cihazın çözünürlülüğü ne kadar ii olmasını bekliyorsun kardeş.listede en ii cihaz wp istersen l525 de senin işini görür.ama android ise experia m

ya olduğu kadar iyi olsun demek istediğim ben zaten pek bi oyun delisi değilim bi iki prog. dışında prog. kurmıcam telefona.bilgisayar adamıyım ben.
    wp aklımdan geçmiyo değil ama wp olması biraz tereddütlü bıraktı beni...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

experia m

ya olduğu kadar iyi olsun demek istediğim ben zaten pek bi oyun delisi değilim bi iki prog. dışında prog. kurmıcam telefona.bilgisayar adamıyım ben.

oyun fazla uygulama istemezsen wp l525 senin işini görür.experia m de ii ama market uygulama istersen o zmaan andrid.l525 de flaş yok ama bildireyim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

experia m

oyun fazla uygulama istemezsen wp l525 senin işini görür.experia m de ii ama market uygulama istersen o zmaan andrid.l525 de flaş yok ama bildireyim.

hocam belirttiğim gibi benim ilk akıllıtelefonum olcak bu hani bi nevi zorunluluktan değiştiriyorum.etrafımda androidsiz insan yok 2-3 yıldır ve ben hala tuşlu nokıa 6300 kullanıyorum.. hani yeni telefona bi sözlük bi whatsapp kurarım belki eğlence için bi subway başka da bi beklentim yok ha bide sarj iyi gitse bana uyar...
  • android olayı wp olayı kişiden kişiye değişir wp daha stabil ama market foss birinde ise daha ii tercih meselesi kişye özel yani,sen şunu netleştir bana işletim sistemi fark edermi.etmezmi beni ilklemde bırakıyorsun.kesin konuş önerimizi yapalım.
  • daha ii çözünürlük daha ii bir batarya daha ii bir kamera led flaş experia mama android istemezsen l525 ilk öncelik experia mbu senin istediğin bütün özellikleri fazlasıyla karşılar merak etme.vede çok ii cihaz.

http://www.webdenal.com/sony-xperia-m-siyah-distributor_608082.html?ref=akakce&v=0.23.2&utm_expid=13517365-2.975qCeHJTRyvotIPGaRCPQ.0&utm_referrer=http%3A%2F%2Fwww.akakce.com%2Fcep-telefonu%2Fen-ucuz-sony-xperia-m-fiyati%2C1151030.html

buda linki kardeş fiyat cok iii hemde resmi garanti paralel cihaz değil.
  • quote:

android olayı wp olayı kişiden kişiye değişir wp daha stabil ama market foss birinde ise daha ii tercih meselesi kişye özel yani,sen şunu netleştir bana işletim sistemi fark edermi.etmezmi beni ilklemde bırakıyorsun.kesin konuş önerimizi yapalım.

androide aşinayım o yüzden android olsa iyidir..teşekkürler bu arada
  • quote:

quote:

android olayı wp olayı kişiden kişiye değişir wp daha stabil ama market foss birinde ise daha ii tercih meselesi kişye özel yani,sen şunu netleştir bana işletim sistemi fark edermi.etmezmi beni ilklemde bırakıyorsun.kesin konuş önerimizi yapalım.

androide aşinayım o yüzden android olsa iyidir..teşekkürler bu arada

android ise experia m kardeş terettüdün olmasın ii bir cihaz iş arkadaşımda var.cok da memlun.rica ederim
  • quote:

daha ii çözünürlük daha ii bir batarya daha ii bir kamera led flaş experia mama android istemezsen l525 ilk öncelik experia mbu senin istediğin bütün özellikleri fazlasıyla karşılar merak etme.vede çok ii cihaz.

http://www.webdenal.com/sony-xperia-m-siyah-distributor_608082.html?ref=akakce&v=0.23.2&utm_expid=13517365-2.975qCeHJTRyvotIPGaRCPQ.0&utm_referrer=http%3A%2F%2Fwww.akakce.com%2Fcep-telefonu%2Fen-ucuz-sony-xperia-m-fiyati%2C1151030.html

hocam bu arada bataryası falan çıkıyo dimi bu telefonun kapalı kasa değil di mi?
  • quote:

quote:

daha ii çözünürlük daha ii bir batarya daha ii bir kamera led flaş experia mama android istemezsen l525 ilk öncelik experia mbu senin istediğin bütün özellikleri fazlasıyla karşılar merak etme.vede çok ii cihaz.

hocam bu arada bataryası falan çıkıyo dimi bu telefonun kapalı kasa değil di mi?

çıkıyor kardeş batarya değiştirebilirsin sorun olsa artırabilir hafızada var.
  • yahu aklım ermiyor benım birde bu işten anlıyormuş gibi geliyor sallıyorlar burda yanlış yönlendirmeyin insanları.
    işlemci kamera ram grafik kartı hiç bunlardan haberiniz yok mu?

öncelikle ace 2 çöp.Ne dandik bir telefon herkes biliyor

Xperia m 500-550 TL için iyi fakat pek yeterli değil.

1.2 ghz dört çekirdek 1 gb ram 8 mp kamera 4.7 inç hd ips ekranı olan ve 650 TL lik fiyatı olan gm discovery varken başka bir telefon öneren zaten bu işten anlamıyordur açık ve net
  • quote:

Orijinalden alıntı: 37debdeb37

yahu aklım ermiyor benım birde bu işten anlıyormuş gibi geliyor sallıyorlar burda yanlış yönlendirmeyin insanları.
    işlemci kamera ram grafik kartı hiç bunlardan haberiniz yok mu?

öncelikle ace 2 çöp.Ne dandik bir telefon herkes biliyor

Xperia m 500-550 TL için iyi fakat pek yeterli değil.

1.2 ghz dört çekirdek 1 gb ram 8 mp kamera 4.7 inç hd ips ekranı olan ve 650 TL lik fiyatı olan gm discovery varken başka bir telefon öneren zaten bu işten anlamıyordur açık ve net

kardeş yorum biraz sert olmuş ama zaten gm disc. çoğu sitede okudum sorum yaşayan var yaşamayan var o yüzden kafam pek netleşemedi.gm disc. yengemde de var pek memnun değil.bende kafam rahat kalmayacaksa bi işi hiç yapmam o yüzden onu listeme eklemek istemedim..yeterli değil demişsin istediğim nitelikleri yazdım yukarı.onlara göre yeterli veya hangi yönden yeterli değilse yazarsan sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekatronik95 -- 15 Nisan 2014; 14:20:57 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.