Şimdi Ara

500 liralik f/p dağ bisikleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler boy 1.80 iyi bir dağ bisikleti arıyorum 500 lira bütcem var

• Salcano Ng 650 V
  • Takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • salcanonun düşük fiyatlı modellerinden bence uzak durun. özellikle 650 modelinden yakınan çok kişi var. memnun olanlarda bisikletine laf ettirmemek için iyi diyor herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIBurkiII

salcanonun düşük fiyatlı modellerinden bence uzak durun. özellikle 650 modelinden yakınan çok kişi var. memnun olanlarda bisikletine laf ettirmemek için iyi diyor herhalde

Ne alakasi var .. Ben salcano ng 650 29 jant hidrolik aldim cokta memnunum... Memnun olmasaydim da size sikayetlerimi soyler ve baska markalara yonelin derim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Columbia-

Beyler boy 1.80 iyi bir dağ bisikleti arıyorum 500 lira bütcem var

Arkadasim sana tavsiyem 29 jant hidrolik bir bisiklet al... Ben yillarca v fren kullandim ve surekli bisikletciden cikmaz oldum... Surekli pabuc degisimi surekli acaba pabuc yan mi dondu tekere mi surtuyor surekli fren teli degisimi vs... Cok masrafli oluyor... ben v fren bisikletimi caldirdiktan sonra boyum 180 oldugu icin 26 jantlar cok kucuk geldi ve kucuk gorunuyo ... bu yuzden salcano ng 650 29 jant hidrolik aldim.. hidrolik cok masraf gerektirmeyen bir sisten... diskini guzel korudugun surece yag sicratmadigin surece hic bir sikinti yasamazsin... 7-8 ayda bir pabuc degistirirsin... ben hergun bisiklet kullanan biri olarak 3 aydan beri hicbir sikinti yasamadim... 3-4 defa bisikletciye magzeme almak icin gittim... kronometre ...yumusak sele... on far ...arka far...suluk...vs... ozetle sana tavsiyem 29 jant hidrolik bir bisiklet alman...180 boya 29 yakisir

• quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

quote:

Orijinalden alıntı: IIBurkiII

salcanonun düşük fiyatlı modellerinden bence uzak durun. özellikle 650 modelinden yakınan çok kişi var. memnun olanlarda bisikletine laf ettirmemek için iyi diyor herhalde

Ne alakasi var .. Ben salcano ng 650 29 jant hidrolik aldim cokta memnunum... Memnun olmasaydim da size sikayetlerimi soyler ve baska markalara yonelin derim...

tamam siz memnunsanız sıkıntı yok güle güle kullanmayı nasip etsin Allah

• Salcano ng650 26' md

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.