Şimdi Ara

Peugeot 207 alınırmı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu ilandaki araba mantıklımıdır ? Hasar kaydına baktığımda 1 kazası var ama hiç hasarı yok bu iş biraz garip geldi yardım ederseniz sevinirim buyrun link :http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2008-peugeot-207-premium-1.6-otomatik-orjinal-50500-km-de-146845380/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpreadYourWings -- 14 Nisan 2014; 21:43:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel duruyor, kilometreside çok iyi ve otomatik. Iyice hasar sorgusunu yaptirin öyle düsünün hocam. 1.6 otomatik oldu?u için tüketim co?acak onu da dü?ünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 15 Nisan 2014; 14:45:35 >
  • dizel 207 alınır mı arkadaşlar ben de 207 düşünüyorum ama henüz karar vermedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antique -- 2 Mayıs 2014; 11:20:19 >
  • Dizel 207 alınır neden alınmasın, ben 1,5 yılda 31.000 km yaptım sorunsuz biniyorum.
  • gripin518 kullanıcısına yanıt
    bugüne kadar birçok araba kullandım hangisinden memnum kaldım dersenşz tabiki 207..bence üretimi erken durmuş pug un en sorunsuz arabalarından biri..
  • PUG 207, 2007-2013 yılları arasında 6 yıl boyunca kullandığım ilk arabamdı. 2013 ekim ayında yaptığım kazadan sonra perte çıktı. benim kullandığım model olan 1.4 trendy 90 beygirlik modeli ne konfor açısından ne de performans bakımından tatmin ediciydi. amiyane tabirle yalnızca arabaydı. üstelik ön kaputun komple dağılıp motor bloğunun birbirine girdiği bir kazadan sonra airbagleri de açılmadı. yine de severdim keratayı. kullandığım 6 yıl boyunca bakım haricinde hiç servise gitmedim, hiç bozulmadı, problem çıkarmadı. yalnızca periyodik bakımları düzenli şekilde yapıldığında sorunsuz bir araç olduğunu düşünüyorum.

edit: şimdi hatırladım. son zamanlarda geri vitese geçerken takılıyordu. takılınca aracı geri vitese geçirmek için önce 1. vitese takıp sonra geri vitese alabiliyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dimenda -- 4 Mayıs 2014; 23:30:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.