Şimdi Ara

Codemasters'ın Yeni Duyurusu Yeni Bir Seri Olabilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Geçtiğimiz günlerde yayınlanan blog mesajına göre bu hafta içerisinde yeni bir duyuru yapması beklenen Codemasters hakkında yeni haberler ortaya çıktı. Firmanın yakın dönemde verdiği iş ilanlarını karıştıran Videogamer, konuyla ilgili yeni bilgiler buldu. 

Sitede çıkan haberlere göre Codemasters, yakın dönemde yeni bir seriye ait bir oyunda çalışacak programcılar adına iş ilanı verdi. Verilen ilanda bu projenin 'dijital' ve konsol platformlara çıkacağı belirtilmiş. Bakalım önümüzdeki günlerde neler göreceğiz?

• Beni heyecanlandırdı merakla bekliyorum

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Dirt3''ten games for windows live bi kaldırsalarda yüklesem oynasam diye 3 yıldır bekliyorum.Oyuu kutulu aldım dolapta yattıyor

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • dilerim inşallah yeni nesil bir simulasyon veya açık dünya olan bir arcade yarış oyunu serisi olur
  • Codemasters kendi forumlarında "Bir sonraki DiRT oyunu için istek listesi" adında bir konu yayınlamış , yeni DiRT gelecek ama bu sene değil 2015 ya da 2016'da gelecektir . Fakat bu haberin doğru olma olasılığı yüksek zira codemasters her yıl Mayıs ayında bir oyun çıkartırdı ve hala duyurulmadı bu da büyük ihtimal exc. dijital oyundur .
  • Codemasters 'ın yaptığı yarış oyunları hep ilgimi çekmiş ve beğenmişimdir. Umarım yeni bir oyun gelir.
  • pistlerde geçmeyen adam akıllı sürüş dinamikleri olan bir oyun yapın..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.