Şimdi Ara

SATILDI _ Casio PAW-1500T-7V ____ Titanyum ____ Pro-Trek ____ Atomik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

https://store.donanimhaber.com/1a/5c/72/1a5c725f5aadbca97467d19fdcb7d23e.jpg

FOTOĞRAFLAR SAATİN KENDİSİNE AİTTİR.

Merhabalar

2 sene kadar önce yurtdışından sipariş ettiğim Casio marka, Pro-Trek serisi ABC özellikli outdoor saatimi, hem artık takma sırası ona gelemediğinden hemde sıcak paranın cazibesi yüzünden satıyorum.

ABC : Altimetre, Barometre, Compass(pusula)

Türkiye'de sıfırı bulunmayan bir model. Türkiye'de satılan modeli sadece "Triple sensor" özellikte olanlar...
    Bendeki model ise "Triple Sensor"e ek olarak "Multi-band" özelliğe sahip.

TİTANYUM bileklik ve kompozit kasa.Multi-band özellikli atomik saat. Güneş enerjisiyle çalışır.

İsteyen olursa ayrıca olarak yanında yedek parça amaçlı,nispeten "eski ve kısa" yedek bir titanyum bileklik +50 TL farkla verilir.

Camda HİÇ çizik yoktur. Gövdede ise sadece 1 yerde noktasal.

Ürünün teknik detaylarına ve özelliklerine BURAYA TIKLAYARAK linkten bakabilirsiniz.

Biraz ikinci el araştırması yaptığınızda multi band ve atomik özelliği olmayan modeller için benden fazla isteyenler gördüm. O yüzden fiyatın uygun olduğunu düşünüyorum.

Daha önceki satışlarıma dair toplamda 120 alışverişlik referansım vardır. Dileyen olursa bu mesajın altındaki bağlantılardan inceleyebilir.

PAZARLIK OLMAYACAKTIR.

TAKAS sadece aşağıdaki oyun konsollarıyla olabilir.

Vita _ tercihen en az 16gb hafıza kartlı, çiziksiz kondüsyon, garantili,kutu içeriği tam.
    Ps3 _ SLiM yada SuperSlim kasa _ CFW yada orijinal FW, yorulmamış ve tamir görmemiş olmalı
    3ds / 3dsXL _ en fazla 4.5 versiyonda, pembe renk hariç sıfır ayarında ve kutu içeriğiyle. Yanında gateway olursa fena olmaz...

Takas için mesaj atarken kendi ürününüze ait detaylı bilgi ile birlikte teklifinizin ne olduğunu belirtiniz lütfen.

Takas şartları duruma göre konuşulur. Makul ve sağduyulu olduktan sonra takas için anlaşmak zor değil.

Daha önceki satışlarıma dair REFERANSlarıma bu mesajın en alt kısmındaki imza bölümünden ulaşabilirsiniz.

Sormak istediğiniz birşey olursa PM atarak sorabilirsiniz. Bilgim ve imkan dahilinde yardımcı olmaya çalışırım.

Bu arada Samsun içi elden teslimat yapılabilir, alırken istediğiniz kadar inceleyebilirsiniz.

Teşekkürler...

SATILDI _ Casio PAW-1500T-7V ____ Titanyum ____ Pro-Trek ____ Atomik  SATILDI _ Casio PAW-1500T-7V ____ Titanyum ____ Pro-Trek ____ Atomik  SATILDI _ Casio PAW-1500T-7V ____ Titanyum ____ Pro-Trek ____ Atomik  SATILDI _ Casio PAW-1500T-7V ____ Titanyum ____ Pro-Trek ____ Atomik

SATILDI _ Casio PAW-1500T-7V ____ Titanyum ____ Pro-Trek ____ Atomik  SATILDI _ Casio PAW-1500T-7V ____ Titanyum ____ Pro-Trek ____ Atomik  SATILDI _ Casio PAW-1500T-7V ____ Titanyum ____ Pro-Trek ____ Atomik

SATILDI _ Casio PAW-1500T-7V ____ Titanyum ____ Pro-Trek ____ Atomik  SATILDI _ Casio PAW-1500T-7V ____ Titanyum ____ Pro-Trek ____ Atomik  SATILDI _ Casio PAW-1500T-7V ____ Titanyum ____ Pro-Trek ____ Atomik  SATILDI _ Casio PAW-1500T-7V ____ Titanyum ____ Pro-Trek ____ Atomik

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T1ME -- 15 Ocak 2015; 8:06:02 >

• Harika anlatım. Eksiksiz ilan tebrik ederim. :)
    Hayırlı satışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yamuafi

Harika anlatım. Eksiksiz ilan tebrik ederim. :)
    Hayırlı satışlar

Teşekkürler, eksik olmayın
  • pm...
  • hocam tek bir tane düz resim koymamışsınız :))
  • Tam karsisindan duz fiotograf cekerken yansima yapiyor net ekran net gorulmuyor cunku ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • T1ME kullanıcısına yanıt
    sahibinden.com ila no:191301903
    Hediye olarak geldi.Hiç kullanılmamıştır.Mağazalardaki fiyatı 350-380 lira aralığında.250 liradan satıyorum.KutusundaGaranti belgesi,yedek siyah deri kordon ve açma aparatı bulunuyor.
    üstüne 100 lira veririm.Garanti belgesi mevcut.

MARKA
    : NAUTICA
    KADRAN RENGİ : Beyaz
    KORDON CİNSİ : Silikon ve Deri
    KORDON RENGİ : Kırmızı ve siyah
    TARZ : Spor
    SERİ ADI : A09911G

KASA CİNSİ : Çelik
    KASA ÇAPI (MM) : 40
    CAM CİNSİ : Mineral Cam
    AĞIRLIK (G) :
    SU GEÇİRMEZLİK : 100
    MAKİNE CİNSİ : Quartz (Pilli)

SATILDI _ Casio PAW-1500T-7V ____ Titanyum ____ Pro-Trek ____ Atomik

• @ dude73

Teklif için teşekkürler ama başka herhangi bir saat ile takas düşünmüyorum. Zira bu saatten memnunum.

Sadece almak istediğim başka şeylere fon oluşturması açısından satışa çıkarttım. Yada direkt onlarla takaslamak istiyorum.

İyi alışverişler dilerim size.
  • Lütfen Fazla bakmayalım artık. Satılmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.