Şimdi Ara

SİLİNSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeytv -- 26 Nisan 2014; 23:58:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kask
  • Her bisikletlide olması gereken standart ekipmanlar kask,eldiven ve gözlüktür.
  • aydınlatma
  • Eldivensiz bisiklet sürerken çıplak gibi hissediyorum.
  • Kulaklık bir de sen

• kask, eldiven, gözlük, ayrıca akşamları sürdüğüm için aydınlatma ve reflektör
    yani olmazsa olmazım güvenlik ekipmanları.
  • Genellikle pompanin olmasina dikkat ederim havasi inerse sisiriyim diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istisnalarKaideyiBozmaz -- 14 Nisan 2014; 20:35:02 >
  • Kilometre saati , bisikletimin kaçıncı kilometrelerde sorun cıkaracagını , toplam kaç kilometrelik hayatı olacagını ve benim günlük sürüş miktarimi belirlemem için vazgeçilmez olandır.

Onun dışında , eldiven , suluk. Uzun turlar var ise alet çantası ve pompa. Son günlerde ise bu ekipmanların arasına kaskta girdi
  • eldiven olarak şunu kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim çok rahat.

http://www.dogabisiklet.com/GHOST-ELDIVEN-SIYAHKIRMIZI,PR-2833.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIBurkiII -- 14 Nisan 2014; 23:54:37 >
  • Yazılanlara ek olarak mutlaka ve mutlaka en az bir (ben iki tane taşıyorum) yedek iç lastik taşımalısınız. Tabii pompa da.

Evinize uzak bir yerde lastiğiniz patlarsa bu yazdıklarımı hatırlayıp ah vah etmeyin, tedbirinizi alın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

quote:

Orijinalden alıntı: 1e1b

Her bisikletlide olması gereken standart ekipmanlar kask,eldiven ve gözlüktür.

ne marka ve model kullanıyorsunuz?

Merhaba..
    kask olarak prowell f59R,eldiven standart decatlondan aldığım 25tl lik eldiven ve 4 camlı decatlon btwin gözlük.
    Ucuz ve güzeller. : )
  • Kask kullanıyorum.
  • borazanı :)

• Kask,km sayacı (eskiden hiç kullanmazdım şimdi bağımlılık yaptı onsuz çıkamıyorum ).Elcikler çok rahat eldivene ihtiyaç duymuyorum.
    Bir de Sony NWZ-W273 MP3 player'ım.Kablosuz olduğu için acayip rahat ve yeterince güçlü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.