Şimdi Ara

*** Amiral Gemisi Katili OnePlus One Tanıtıldı ***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.349
Cevap
25
Favori
38.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OnePlus firmasının merakla beklenen Cyanogen yazılımına sahip One telefonu tanıtıldı. OnePlus One görünüşü ve özellikleri ile göz dolduruyor.

Oppo'dan ayrılan Cyanogen ekibinin kurmuş olduğu OnePlus firması uzun bir süredir One isimli yeni telefonu ile teknoloji dünyasını meşgul etmeyi başarmıştı. Teknik özellikleri aylar öncesinden yayımlanan ve Android piyasasındaki devleri tahtından edecek denilen OnePlus One bugün söz verildiği gibi resmen tanıtıldı.
    Android tabanlı Cyanogen yazılımını kullanan OnePlus One teknik özelliklerinin yanında dış görünüşü ile de göz dolduruyor. İlk bakışta LG Nexus 5'in hatlarını andıran OnePlus One, uygun fiyatı ile de dikkat çekiyor.
    2014'ün amiral gemisi katili olarak lanse edilen OnePlus One; 2.5 GHz hızında Snapdragon 801 işlemciye, 3 GB Ram'e, 1080P Full HD ekrana, 4K video kaydı yapabilen 13 MegaPiksel (f/2.0) kameraya ve JBL ile güçlendirilmiş ses çıkışına sahip.

OnePlus One'ın resmi tanıtım videosunu izleyin!

Amiral gemisi katili OnePlus One şimdilik sadece ABD, Kanada, İngiltere, Hong Kong, Tayvan ve bazı Avrupa ülkelerinde 299 Dolar gibi çok uygun fiyata satışa sunulacak. Bakalım OnePlus firması bu yıl tanıtılan Samsung Galaxy S5, HTC One M8 ve Sony Xperia Z2 gibi amiral gemisi modellerinin katili olabilecek mi?

Oppo’dan ayrılan çalışanların kurduğu OnePlus, uzun zamandır beklenen CyanogenMod ile çalışan ilk akıllı telefonu One’ı tanıttı.

Ergonomik olduğuna vurgu yapılan bu şık akıllı telefon, güçlü teknik özellikleri ile dikkat çekiyor. 8,9 mm kalınlığında ve 162 gram ağırlığındaki OnePlus’ın Corning Gorilla Glass 3 kaplı 5,5 inçlik ekranından Full HD çözünürlük sunuyor.

OnePlus One’ın teknik bileşenleri arasında 2,5 GHz dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 801 işlemci, Adreno 330 ekran kartı, 3 GB bellek, microSD kart destekli 16 veya 64 GB depolama alanı, 4K video çekebilen ve çift LED flaşlı 13 MP ön, 5 MP arka kamera, Android 4.4.2 KitKat tabanlı CyanogenMod 11S işletim sistemi, 4G, Bluetooth 4.1, NFC, GPS, GLONASS yer alıyor. Söylenenlere göre OnePlus One’ın 3100 mAh’lık pili tam bir günden daha fazla gidiyor.

2014′ün ikinci çeyreğinde satışa sunulacak telefonun 16 GB’lık modeli 299 dolar, 64 GB’lık modeliyse 349 dolar olacak. Cihazın Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hakkında herhangi bir bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jesus-one -- 24 Nisan 2014; 0:00:54 >

• Helal be.2500 lira fiyat cekenler utansin.
  • bizden kat kat alım gucu yuksek ulkelerde bu telefon 400 dolar yani
  • yesinler fiyatını :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlkgnc

yesinler fiyatını :)
    Türkiyeyedemi geliyor yoksa banamı öyle geliyor??Bu harita neyin nesi 1 saat önce yayınlandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus_emre1991

Türkiyeyedemi geliyor yoksa banamı öyle geliyor??Bu harita neyin nesi 1 saat önce yayınlandı

Alıntıları Göster
    şuna biri el atsa türkiyeyede gelse ya

• Burda toplanırsak belki getirirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ymızraklı

Burda toplanırsak belki getirirler
    İlk başta bazı ülkeler açıklandığında facebook sayfasında turkey yorumu yazdım birkaç kişi daha yazmıstı bizim yorumları silmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: genesis1

İlk başta bazı ülkeler açıklandığında facebook sayfasında turkey yorumu yazdım birkaç kişi daha yazmıstı bizim yorumları silmişler

Alıntıları Göster
    Arayüzü sızmış galiba Miui arayüzüne benziyor.

http://www.sotovik.ru/news/229795-oneplus-one-skrinshot-domashnego-jekrana.html

Kamerasıyla çekilen fotoğraflarda paylaşılmış.

http://www.androidmag.de/news/technik-news/oneplus-one-erste-fotos-der-kamera-sind-aufgetaucht/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Virüsü -- 14 Nisan 2014; 11:46:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sametle

Niye silmişler acaba
  • quote:

Cidden mi ben de o kadar bakıyorum bir tane Türkiye yazanı görmedim. Garibime gitmişti, facebook sayfasından yüklenelim diyordum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jesus-one

quote:

Cidden mi ben de o kadar bakıyorum bir tane Türkiye yazanı görmedim. Garibime gitmişti, facebook sayfasından yüklenelim diyordum...

Alıntıları Göster
    iki defa turkey pls yazdım :D sildiler

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus_emre1991

Türkiye değilde sanki İstanbul, izmir falan gibi bellide olmaz.

27 dk önce yayınlanan görsel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jesus-one -- 14 Nisan 2014; 12:46:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: haLiLx

Silindiğine eminmisin fotoğrafların altında gözükmeye başladı artık sanki
  • Belki bize sürprizleri vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: jesus-one

quote:

Orijinalden alıntı: haLiLx

Silindiğine eminmisin fotoğrafların altında gözükmeye başladı artık sanki

Alıntıları Göster
    One Plus One Forumlarından linkler

ilk görüntüler

One Plus One - UI leak Images included

Hangi ülkede olmasını istersiniz.

OnePlusOne release countries

• Facede silmemişler var bende yazdım hadi bastırınnnnn
  • quote:

Orijinalden alıntı: ymızraklı

Facede silmemişler var bende yazdım hadi bastırınnnnn
    silinmemiş gözükmüyordu gözünüyor artık
  • quote:

Belki bize sürprizleri vardır

Son baktığıma göre yorumlar duruyor facebookta daha fazla kişi yorum yazarak dikkatlerini çekebiliriz yazılan Türkiye yorumlarını beğenmemiz bile dikkatlerini çekebilir.

facebook linki

Twitter Linki

• jesus-one kullanıcısına yanıt
    En son yorumlar duruyor zaten ilk paylaşımlardaki yorumları silmişler herkes ülkesini yazmış onlar duruyor biz turkey yazdık yorumlar yok oldu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.