Şimdi Ara

Galaxy S5 Active uygulama listesi internete sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy S5 Active uygulama listesi internete sızdırıldı

Galaxy S5'in resmi olarak satışa başlamasının ardından geçen yıl ki gibi serinin diğer üyelerinin ne zaman piyasaya çıkacağı merak edilir olmuştu. Zaman zaman bazı bilgiler internete sızsa da kesin bir çıkış tarihi henüz mevcut değil.

Evleaks tarafından son olarak sızdırılan döküman ise Galaxy S5 Active modelinin önyüklü uygulama listesi oldu. Listedeki 277 adet görünür veya arka plandaki uygulama Galaxy S5 Active modeli ile önyüklü olarak tüketiciye sunulacak.

Galaxy S5 Active modelinin ne zaman piyasaya çıkacağı bilinmiyor. Ancak donanım olarak Galaxy S5'den çok farklı olmayacağı belirtiliyor. 5.1 inçlik Full HD LCD ekran, en az IP67 suya dayanıklılık sertifikası, Snapdragon 801 yongaseti, 2GB RAM, 13MP/16MP çözünürlükte arka kamera, 2800mAh gücünde batarya tahmin edilen özellikler arasında.  

• Gene bir sürü ıvır zıvırla doldurmuş cihazı Samsung. Ondan sonra en hızlı işlemci ve 2GB ramle bile niye kasıyor bu cihaz diyorlar.
  • ne yazsam bilemedim. 227 uygulama. hey maşallah
  • Sorun şaşırdık mı diye, elbette şaşırmadık.
  • Samsung*

Şaşırdık mı, hayır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaşlar şu telefonu baltalamayın artık. Adamlar yapmış işte diyecek birşey yok. Ben şahsen Mesut abinin Galaxy S5'i tanıttığı zaman telefonun kasmasını görünce soğumuştum fakat dün gittim Samsung bayisine ve bizzat orada cihazı denedim. Gayet hoşuma gitti tutması rahat ele oturuyor malzeme kalitesi S4'e nazaran daha iyiydi hiç yoktan sağlamlık hissi uyandırıyordu. Arka kamerası çok hoşuma gitti ama ön kamerası S4 ve Note 3 ile kıyaslandığında o kadarda iyi değildi. Telefonun menülerindeki kasma yoktu ki ben S4 de halen deli oluyorum. Magazine uygulamasınada şak diye geçiyordu. Animasyonlar çok seriydi. Ben bizzat çok şaşırdım. İlk tanıtımda gördüğüm S5 ile benim kullandığım arasında alaka yoktu. Yani cihaz şuan çok iyi duruma getirilmiş durumda. Bir tek rehbere bakmayı unuttum :D.

• Beklenen kan geldi.

• Yeni Galaxy S5 Active ile galaxy serisi daha da dayanıklı...

yersen
  • şimdiki s5 suya toza dayanıklı zaten. Şu an tek ihtiyaç metal kasa s5. Gerisi traş

• Samsung'un yazılım departmanı ağır işsiz herhalde.Hergün 1 tane uygulama yazmışlar.

• dikkat ettiyseniz içinde android sisteminin uygulamalarıda var.

ezbere yorum yapın anca.
  • Koy abi bunuda koy al abi sunuda koy ha bak.su eksik.kalmasın koy abi sen ne olur ne olmaz.

-Samsung yazılım bölümü.

• Şaşılacak bir durum yok ortada zaten samsung un bütün telefonlarında bu kadar uygulama var

• IP 68. Snapdragon 805 ,4 Gb ram,Kameraya en az lumia kadar ois vede 3500 pil kapasitesi. Al sana 2014 ün telefonu.
    Saygılar,
    Birkan BİLEN

• Rootlamak gerekir bunu. Bir çok program gereksiz.

• hani google uyarı yapmıştı bunlara !!

• quote:

Orijinalden alıntı: pixelliumdh90

Koy abi bunuda koy al abi sunuda koy ha bak.su eksik.kalmasın koy abi sen ne olur ne olmaz.

-Samsung yazılım bölümü.

Yeminle sesli güldüm Allah Razı Olsun

• Samsung klasiği.

• Suya dayanikli telefonun suya dayanakli versiyonun cikmasi

• s5 zaten su ve toza dayanıklı. Active çıkarmanın mantığı nedir?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.