Şimdi Ara

#Lagunacılar Buraya# 100+Üye (1330. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.133
Cevap
137
Favori
1.872.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13281329133013311332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ISOLYTEAM

slm aynı sorun bende de vardı ben de cok otm samzumancı gezdım ama cok basıt bır arızaymıs cozuldu lutfen benle ıletısıme gecın 05357669339

Cozumu burada da paylasirsaniz sevinirim. Basimiza gelirse sayenizde bilgimiz olur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efendikaptan_58

herkese hayırlı günler laguna araştırmamız hala devam ediyor fakat temiz bir laguna bulmuş değiliz ya kilometresi düşürülmüş ya değişeni var bakalım hala araştırmalarımız devam ediyor.eğer çevrenizde varsa temiz laguna paslaşabiliriz kazasız belasız sürüşler dilerim

Semih nerelerdesin? Pek gorunmuyorsun. Al artik bi laguna da sayimiz artsin:)

• Arkdaslar aranızda laguna 3 1.5 dci deneme ve yol yapma sansı olan oldumu? Laguna 2 1.9 ile 1.5 arasında performans farkı olacagı aşikar zaten... Ama 1.5 bu kasaya gercekten yetiyormu? Kalkışı? Özellikle yokuşlarda kalkış? 200 km/h benim için yeterli performans olarak? Uzun yol ramplarda nasıldır? Yorumlarınız benı lag 2 1.9 veya lag 3 1.5 e karar vermemde etkili olacak. Yorumlaya arkadaslarıma şimdiden teşelkürler.

• quote:

herkese hayırlı günler laguna araştırmamız hala devam ediyor fakat temiz bir laguna bulmuş değiliz ya kilometresi düşürülmüş ya değişeni var bakalım hala araştırmalarımız devam ediyor.eğer çevrenizde varsa temiz laguna paslaşabiliriz kazasız belasız sürüşler dilerim

İstersen şu linke bak hocam. Ben almayı düşündüm ama vazgeçtim, Megane 2 bakıyorum şuanda. Satıcı ile görüştüm 100 TL kadar masrafı olduğunu söyledi. Yanlış hatırlamıyorsam arka amortisör başları ve arka kapı fitilleri değişmesi lazım dedi. Bana 14.500 demişti ama ısrarcı olmadım. Yoksa 14.000'e verecek durumda yani.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-masrafsiz-laguna-183672937/detay/

• Herkese selamlar .. çok uzun zamandır laguna hayranı olarak ama lagunasız burda sizleri takip ediyordum artık bi laguna sahibi olarak aranızdayım ..
  • Hogeldin oyleyse.kac model ne aldin kaca aldin.paylasirmisin...

• tesekkurler .. laguna 98 2.0 S .. 16 bin tl ..
  • Buna performans hava filtresi takmak istiyorum fazla pahalisina lüzum yok en fazla 50tl sesinde fazla gelmesine gerek yok ama tesisati nasil yapicam :(

• Abilerim aranıza yeni katıldım
    Aracımız
    Renault Laguna Rxe 2.0
    1996 model füme
    Full boyandı

• Bu nasıl forumdu ki cevap bile yok

• Arkadaşlar herkese merhaba..
    Uzun sureli tempra kullandıktansonra hhayallerimin arabasina kavustum...
    97 model 2000 140 Volvo motorlu rxt aldim.
    Araçtan gayet memnunum değişensiz ama komple boyalı idi. Aracin alt takimlari yeni değişmiş. Triger iyi durumda. Yeni vizeden geçmiş.

3 gün önce antifiriz koymuştum. Bugün farkina vardimki su deposunda su kalmamis. 1.5 lt eksltmis. Aldigim adam sadece su ile kullanmis. Haliyle devridaim pompasindan antifiriz girince patlatmis ondan eksiltiyormus. Tanidigim ustayi aradim acmisken triger setini de değiştirelim dedi. Parca fiyati 350 TL cikardi. Devridaim+triger seti. İsçilik 200 civari dedi. Bu fiyat normal mi. Sormak istedim.

Bir diğer sorumsa araci calistordigimda ekranda km bildigisi yazan yerde ilk etapta gelmiyor. Araçla 3-5 km gittiğimde calusmaya basliyor bu sorun basina gelen varmi nasip bi arizadir yardimlarunizi bekliyorum.

• sayın umitakdag hayırlı olsun iyi gunlerde kazasız belasız vede cezasız kullanın aracınızı uzun sure suyla kullanıp antifiriz koyunca mutlaka sorun cıkıyor cunku antifiriz kireci cozup su sızdırmaya neden oluyor devir daim onemli bir parca mumkunse yan sanayi degilde orjinal alın cok pahalı degil diycem ama sizin volvo motormus volvo motorlu lagunaların parcaları biraz tuzlu oluyor genelde triger 350 demissiniz baska yerlerede bi sorun derim benim aracın trıgeri 130 tl 115 bg reno motorlu aracım devirdaim orjinal 80 tl idi en son ve mumkunse servise gitmeyin malzemeyi siz alın dısarıda iyi bir ustaya yaptırın trıger degisimi zor degil ama dikkat istiyor bir dis atlatırsa araba duzen tutmuyor benim aracım sekizinci yıla giriyor bende 98 model ama bu sure icinde hicbir sorun cıkarmadı bana ustelik 255 bin km ye geldi yag yada su eksiltme yok yakısı uzun yolda suan icin bile ıyı ve lpg yok benzinli demek istedigim araca bakarsanız laguna kolay arıza acmıyor antifirizi ve termostatı her yıl kendim degistiririm cunku cok onemli sizde mutlaka kullanın yaz kıs surekli ve devirdaim degisip antifiriz koyunca gozunuz radyator ve kalorifer petegınde olsun bir sure buyuk ihtimal bunlarda su sızdıracaktır ıyı gunlerde kullanın aracınızı.
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bartucan -- 1 Kasım 2014; 10:42:55 >

• Cevabiniz için teşekkürler.
    Devridaim 90 TL triger seti 300 TL te yaptirdim. Ama araç konuşan sistem olduğu için arizayi beyinden silmek gerekiyor. yoksa habire hot engine doyebkonusuyor. Usta bunun hafizadan silinmesi gerekir dedi. Bunu nazil yapmam lazim. Bi arkadasim akunun baglantisini kesip 10 dk beklersem sorun cikarmaz resetlenir dedi. Basina gelen varmi yada akuden elektiriğin kesersek başka Ariza cikarirmi?

• Arac gaz yemekte zorlanıyor pırpır ediyor ama ısınınca duzeliyor nedeni nedir

• Laguna RXE 96

• merhabalar laguna2 aracımda bugun fark ettiğim bişe oldu seyir halindeyken frene ani ve sert basınca yol bilgisayarı ekranı kırmızıya dönüyor ve stop yazısı çıkıyor ne ile ilgili olabilir acaba problem
  • mmrtb M kullanıcısına yanıt
    otomatik sanzumanda yag tahliyesi yapan bir tapa varmis zamanla tikanirmis, temizlediler arac sanzumandan 250ml kadar fazla yag atti ve butun sorunlarım duzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: HEPHAISTOS

quote:

Pamir in lagunayı verelim sana olma mı ?

Abi bende kilometre hastalığı var düşük km'li olsa alırdım kaçırmamda geri kafalıyım mağlesef :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mmrtb

quote:

Semih nerelerdesin? Pek gorunmuyorsun. Al artik bi laguna da sayimiz artsin:)

valla hocam bende bilmiyorum nerelerde olduğumu koşturuyorum artık ara ara giriyorum burayada işler yoğun :) :) lagunayı kuzene alıcaktık oda temiz araba bulamayınca clio aldı 1.6 rxt benzinli 2001 model bende bizim jeep i satıyorum malum aralıkta kısmetse nişan var :)

ilan linki bu düşünen arkadaşlar olursa yardımcı olurum fiyatı düşük tuttum araç sağlıklı yetkili servis bakımlı kilometresi orjinaldir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-renault-acil-satilik-renault-scenic-rx4-177289187/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: ISOLYTEAM

otomatik sanzumanda yag tahliyesi yapan bir tapa varmis zamanla tikanirmis, temizlediler arac sanzumandan 250ml kadar fazla yag atti ve butun sorunlarım duzeldi

Sayenizde farkli birsey daha öğrenmis oldum. Tesekkur ederim...

• 
Sayfa: önceki 13281329133013311332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.