Şimdi Ara

#Lagunacılar Buraya# 100+Üye (1300. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.132
Cevap
136
Favori
1.872.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12981299130013011302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar resimde kırmızı kalemle işaretlediğim yerden az bi yağ sızıntısı var hatta resimdede varda belli belirsiz sizce neden ne yapmak lazım.çok cüzzi su eksiltiyo ama çok az 1 çay pardağı kadar 15 günde .https://store.donanimhaber.com/12/aa/08/12aa0893d02251b6542d24e2cbbdbc8b.jpg
     #Lagunacılar Buraya# 100+Üye
  • quote:

Orijinalden alıntı: adigekaptan

arkadaşlar resimde kırmızı kalemle işaretlediğim yerden az bi yağ sızıntısı var hatta resimdede varda belli belirsiz sizce neden ne yapmak lazım.çok cüzzi su eksiltiyo ama çok az 1 çay pardağı kadar 15 günde .https://store.donanimhaber.com/12/aa/08/12aa0893d02251b6542d24e2cbbdbc8b.jpg

Su ve yag eksiltmesi iyi bisey degildir.. belli yasta arabalar sonucta az bucuk eksiltmesi normal ama yinede bi conta degisimi gerekebilir.. cunku azaltma haddinden fazlaysa bu sefer motora zarar verir.. su eksiltmeside ayni sekilde conta degisimine gidebikir.. kecelerden de olabilir.. .. ciddi bisey oldugunu sanmiyorum .. gostermende yarar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• birde bu motor tipine uygun hava filtre kazanı almak istiyorum ama sıfır olmalı nerden bulabilirim bilen varmı.çok araştırdım internetten ama sıfırı yok 1998 2.0 rxe
  • quote:

Orijinalden alıntı: adigekaptan

birde bu motor tipine uygun hava filtre kazanı almak istiyorum ama sıfır olmalı nerden bulabilirim bilen varmı.çok araştırdım internetten ama sıfırı yok 1998 2.0 rxe

Kardes bayadir yazan.yok ama sanirim seninki 115 likten. Parcacilari bi arasan onlar bilir

• Arkadaşlar selam

Laguna 1994 2.0 buldum, düşünüyorum ciddi ciddi. Yabancı forumlarda elektrik ve zaman zaman motor çalışmaması sorunu vs. problemler kronik olarak gösterilmiş. BU modeli bilen kullanan var mıdır, artıları eksileri, kronik sorunları nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istannbullu34 -- 11 Nisan 2014; 15:05:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istannbullu34

Arkadaşlar selam

Laguna 1994 2.0 buldum, düşünüyorum ciddi ciddi. Yabancı forumlarda elektrik ve zaman zaman motor çalışmaması sorunu vs. problemler kronik olarak gösterilmiş. BU modeli bilen kullanan var mıdır, artıları eksileri, kronik sorunları nelerdir?

Bakimlisi temizi uzmez ama 94 modeli seni uzer bence ..cnku plastik kalitesi iyi degildir garaj arabasi degilse catur cutur oynar. Ha sen 100 binde araba bulduysan.lafim yok.. cok.iyi baktir arabaya .. otomatigini alma..

• teşekkürler. Yok otomatiğe hiç girmem zaten, 220.000 de araç, yurt dışındayım ben, fiyatı da uygun. Burda da benzin pahalı ama, sürekli kullanmayacağım, o yüzden yakıta çok fazla bakmıyorum,fazla para vermeyeceğim sağlam araç olsun istiyorum. Yakın fiyatlara Brava, Corsa vs. var ama pek iştahımı kabartmıyorlar :)

Sanırım bu 8v olan versiyon, yabancı sitelerden baktım genel olarak memnun gözüküyor sahipleri. 2000 TL civarına gelecek bana.

Ufak tefek vurukları var ama yaşına göre iyi göründü bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istannbullu34 -- 11 Nisan 2014; 22:47:01 >

• quote:

teşekkürler. Yok otomatiğe hiç girmem zaten, 220.000 de araç, yurt dışındayım ben, fiyatı da uygun. Burda da benzin pahalı ama, sürekli kullanmayacağım, o yüzden yakıta çok fazla bakmıyorum,fazla para vermeyeceğim sağlam araç olsun istiyorum. Yakın fiyatlara Brava, Corsa vs. var ama pek iştahımı kabartmıyorlar :)

Sanırım bu 8v olan versiyon, yabancı sitelerden baktım genel olarak memnun gözüküyor sahipleri. 2000 TL civarına gelecek bana.

Ufak tefek vurukları var ama yaşına göre iyi göründü bana

2000 lira mi .. toplammi vergisi mi ;) .. burda parca sikintisi var olmasa mondeo da dusunebilirsin belki..

Neyse yani 2000 liraya laguna iyi. Ama elektronigi coktur her yeri sensordur, bakimi bizim ulkede zor parcasi ucuz degil ordak durumuna gore alabilirsin.. ben yinede biraz model yukseltmen taraftariyim. Sole 98 ler filan..

Bu araba 2000 liraysa hala yanlis anladigim dusunuyorum;) 98 i de 2400 liradir ;)

• Hehehe evet 2000 TL, 98 lerde 4000-5000 arası. Polonyanın parasıyla da 2500 Zloti civarı yapıyor. Ben de dedim elimin altında bi araba olsun hem kullanmayı özledim uzun zaman oldu, hem de iş görür arada. Toparlarım yavaştan aracı bi kaç sene kullanır gönderirim :))

Vergi olayı da yüzde 2 ödüyorsunuz satın alırken, alış fiyatından :)

BMW 3 serisine çok niyetlendim, çocukluğumdan beri hastayımdır, şu meşhur 91-95 uzay kasalar. 2500-5000 arasına var ama burdakilerde genelde hor kullanmışlar BMWleri güvenip giremedim.

Buna yarın gidip bakacağım, bir aile kullanmış arabayı uzun süredir, umarım iyi bakmışlardır :)
  • quote:

Hehehe evet 2000 TL, 98 lerde 4000-5000 arası. Polonyanın parasıyla da 2500 Zloti civarı yapıyor. Ben de dedim elimin altında bi araba olsun hem kullanmayı özledim uzun zaman oldu, hem de iş görür arada. Toparlarım yavaştan aracı bi kaç sene kullanır gönderirim :))

Vergi olayı da yüzde 2 ödüyorsunuz satın alırken, alış fiyatından :)

BMW 3 serisine çok niyetlendim, çocukluğumdan beri hastayımdır, şu meşhur 91-95 uzay kasalar. 2500-5000 arasına var ama burdakilerde genelde hor kullanmışlar BMWleri güvenip giremedim.

Buna yarın gidip bakacağım, bir aile kullanmış arabayı uzun süredir, umarım iyi bakmışlardır :)

Valla hayirli olsun.o zman hadi hayirlisi buraya yaz

• Bakalım nasıl çıkacak araç, teşekkürler, yazarım tabiki alırsam eğer.
  • Arkadaslar kusmusunuz.bana ;) yalitim yapicam dedim cewap yok. ;) DISK VE BALATALAR DEGISCEK. HANGI MARKA ONERIRSINIZ

• Bu arada aracı aldım geldim hocam 1700 TL, dedim artık güvenicez o kadar para için de bi de usta bulsan ona para bayılıcan :)) turladım biraz sağına soluna baktım, arabanın gidişi, vites geçişleri falan çok iyi, gördüğüm problemler genelde içerde biraz gıcırdama var, aynalar ayarlanmıyor bi de şöför kapısı biraz zor açılıyor :))) onlar halledilirse canavar olacak işalla :))

Gelirken otobana girince biraz yüklendim gaza fena kaçıyor, 1.6 motor üstü kullanmamıştım, hayırlısı bakalım :)
  • quote:

Bu arada aracı aldım geldim hocam 1700 TL, dedim artık güvenicez o kadar para için de bi de usta bulsan ona para bayılıcan :)) turladım biraz sağına soluna baktım, arabanın gidişi, vites geçişleri falan çok iyi, gördüğüm problemler genelde içerde biraz gıcırdama var, aynalar ayarlanmıyor bi de şöför kapısı biraz zor açılıyor :))) onlar halledilirse canavar olacak işalla :))

Gelirken otobana girince biraz yüklendim gaza fena kaçıyor, 1.6 motor üstü kullanmamıştım, hayırlısı bakalım :)

Hadi hayirli olsun kazasiz belasiz surusler

• quote:

Orijinalden alıntı: okanmpx220

quote:

Bu arada aracı aldım geldim hocam 1700 TL, dedim artık güvenicez o kadar para için de bi de usta bulsan ona para bayılıcan :)) turladım biraz sağına soluna baktım, arabanın gidişi, vites geçişleri falan çok iyi, gördüğüm problemler genelde içerde biraz gıcırdama var, aynalar ayarlanmıyor bi de şöför kapısı biraz zor açılıyor :))) onlar halledilirse canavar olacak işalla :))

Hadi hayirli olsun kazasiz belasiz surusler

Sağolasın teşekkür ettim

• Meraba abilerim sizlere sorum olucak hortlatıyoruz ama bizde '96 model 2.0 S RXE laguna var aracın ibreler çalşımıyor birde rolanti yüksek çalışıyor nedeni nedir acaba maliyeti nedir tam olarak saygılarımla.
  • iç yalıtım hariç aracın her yerini yalıttım sağoşun kimse yazmadı kaç kez söyledim.

neyse canınız sağoşsun yinede bi umut soruyorum... motor sesinden şikayetçiyim ses belirli devirlerde yani şöyle söyleyim 5000 devirde araç 3000 devirden daha sessiz... bu yüzden atıyorum sürekli 140 ta gidiyorum..takozlara manifolta contasına..agzos manifolt birleşim nyerine herşeye baktırdım..egzantriktende şüpheliyim

SORUMM

5.VİTES ORANINI DEĞİŞTİRMEK BANA KAÇA MAL OLUR YADA BULABİLİRMİYİM SİZCE..... SONUÇLARINI NELER OLABİLECEĞİNİ BİLİYORUM KENDİMDE MAKİNE MÜHENDİSİYİM...sadece soruyorum farklı oranlı 5.vites bulabilirmiyim...

ali kardeş sende şanzuman kodu vercektin ya artık yoktur heralde yada numara verdinde benmi hatırlıyorum bilemedim..arabayı satacam valla işkence oldu

pioneer müzik sistemini (amfisiz) 55 e kadar açıyorum uğultu yinede varr..çekişte gidişte 0 problem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanmpx220 -- 14 Nisan 2014; 2:17:21 >

• Arkadaslar az daha yalvariyimmi ? ;)

• quote:

iç yalıtım hariç aracın her yerini yalıttım sağoşun kimse yazmadı kaç kez söyledim.

neyse canınız sağoşsun yinede bi umut soruyorum... motor sesinden şikayetçiyim ses belirli devirlerde yani şöyle söyleyim 5000 devirde araç 3000 devirden daha sessiz... bu yüzden atıyorum sürekli 140 ta gidiyorum..takozlara manifolta contasına..agzos manifolt birleşim nyerine herşeye baktırdım..egzantriktende şüpheliyim

SORUMM

5.VİTES ORANINI DEĞİŞTİRMEK BANA KAÇA MAL OLUR YADA BULABİLİRMİYİM SİZCE..... SONUÇLARINI NELER OLABİLECEĞİNİ BİLİYORUM KENDİMDE MAKİNE MÜHENDİSİYİM...sadece soruyorum farklı oranlı 5.vites bulabilirmiyim...

ali kardeş sende şanzuman kodu vercektin ya artık yoktur heralde yada numara verdinde benmi hatırlıyorum bilemedim..arabayı satacam valla işkence oldu

pioneer müzik sistemini (amfisiz) 55 e kadar açıyorum uğultu yinede varr..çekişte gidişte 0 problem

abi neden dişli oranıyla oynamaya gerek duyuyosunki bizdede var ancak daha şehir dışına çıkmadığımız için 5 atma şansı olmadı ama

birde uğultu derken ne gibi bi uğultu var tesisatta yanlış bağlantı varsa ondan yapabilir ..

• quote:

Orijinalden alıntı: can0822

quote:

iç yalıtım hariç aracın her yerini yalıttım sağoşun kimse yazmadı kaç kez söyledim.

SORUMM

abi neden dişli oranıyla oynamaya gerek duyuyosunki bizdede var ancak daha şehir dışına çıkmadığımız için 5 atma şansı olmadı ama

birde uğultu derken ne gibi bi uğultu var tesisatta yanlış bağlantı varsa ondan yapabilir ..

Ben surekli uzun.yol yapiyorum hizlanma cok hizli gitme derdim yok ama uzun yolda ses cok dikkat daginikligi yapar.. diger sonuclarinida biliyorum yakit motor acisinda.. derdim biraz dusuk devirde gitsinde az ses gelsin motordan.keske baska bi care bulsamda onu yapsam ama carem.kalmadi yada satacam. Tesisat filan saglam.hic bi baska problemi yok arabanin,. Sagol cevabin icin

• 
Sayfa: önceki 12981299130013011302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.