Şimdi Ara

#Lagunacılar Buraya# 100+Üye (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.133
Cevap
137
Favori
1.872.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yav ben 5.vitese takmayı unutmuş olmayım...
    belkide 4.viteste 4100 devirde 140 yaptım...
    ama o zamanda çok saçma olur değilmi...
  • yola bağlı olarak (eğim, rüzgar vs) neden olmasın ki?
  • yola bakacak olursanız,yol hafif aşağı doğru eğimliydi.rüzgarda yoktu..fakat yol balık sırtıydı..onunda etki edeceğini sanmıyorum pek..
    yağ ve hava filtreleri deseniz 1 ay olmadı değişeli..100 km bile yapmamıştır değiştikten sonra..
  • eğim önemli bir faktör zaten başlı başına.
    bunun yanında aracı yeni aldığınız için yakıt aldığınız yer konusunda kesin yargıya varmanız da güç oluyor. ben arabayı ilk aldığımda bp'den alıyordum ve levent shell'den ilk yakıt aldığımda motorun hırıltısı beni endişelendirmişti. sonrasında çekiş bariz şekilde değişince yeni aldığım shell'in benzininin çok daha kaliteli olduğunu anladım
  • bu araçtan başka,şirketin babamın ve amcamın aracını sayarsak toplam 5 tane daha araba var..yakıt konusunda pek seçici değilimdir aslında ama yakıt Aldığım iki tane petrol var..ikiside petrol ofisi...onlarda kötü benzin olacağını sanmıyorum..ama deneyim bakayım petrol değişeyim bide..
    herkese iyi akşamlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baba-sultan -- 5 Haziran 2007; 8:16:56 >
  • benim arabada da 5. vites ve 140 sonrasında yavaş ve zor hızlanma sorunu var burayada yazmıştım araç sağır olabilir diye artık hep yüksek devirlerde geziyorum bende dün burada okuduktan sonra eve giderken denedim 4. vites 6000 devir 140 ı buldu 5. vites 3500 devir 120 yaptı sıkıştırdığım zamanda oluyodu onları sonra yazarım tepki almıyayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: erkonko

benim arabada da 5. vites ve 140 sonrasında yavaş ve zor hızlanma sorunu var burayada yazmıştım araç sağır olabilir diye artık hep yüksek devirlerde geziyorum bende dün burada okuduktan sonra eve giderken denedim 4. vites 6000 devir 140 ı buldu 5. vites 3500 devir 120 yaptı sıkıştırdığım zamanda oluyodu onları sonra yazarım tepki almıyayım

o zaman senin arabayla benim araba aynı kaderi paylaşıyolar
    3500 de 5.viteste 120 yaptığına göre 4100 devirdede 140 yapar...
  • ee abiler..
    bu laguna III konusunda ne diyosunuz??
    bence citroen c5 in tıpkısının aynısı,(arkadan)fiat coupe un aynısı (önden)
    jantları hiç olmamış
    ama içine diyecek bişiy yokiçi 10 numara
    çok satarmı derseniz eğer..bizim memlekette toplasanız 50 taneyi geçmez..
    fiyatını derseniz eğer 55.000 60.000 arasında olur fiyatları..
    benim fikrim bunlar..
    eğer benle aynı düşüncede olan varsa veya zıt düşüncede olan varsa buyrun paylaşalım düşüncelerimizi..

• quote:

Orjinalden alıntı: dursunn

4. vites 4500 devirde 120 yapıyorum

Üstelik lpg de giderken
  • 5. viteste 140 yap bakalım devir kaçta olacak...?
  • quote:

Orjinalden alıntı: baba-sultan

ee abiler..
    bu laguna III konusunda ne diyosunuz??
    bence citroen c5 in tıpkısının aynısı,(arkadan)fiat coupe un aynısı (önden)
    jantları hiç olmamış
    ama içine diyecek bişiy yokiçi 10 numara
    çok satarmı derseniz eğer..bizim memlekette toplasanız 50 taneyi geçmez..
    fiyatını derseniz eğer 55.000 60.000 arasında olur fiyatları..
    benim fikrim bunlar..
    eğer benle aynı düşüncede olan varsa veya zıt düşüncede olan varsa buyrun paylaşalım düşüncelerimizi..

Lag III , peugeot 407 yi satış rakamını sollar....Ayrıca Fiyat da çok yanılıyosun...Şuanda 2007 model Laguna II ler bile 65 bin ytl...

Bence Bu Aracın anahtar teslim fiyatı 80 bin veya 90 bin ytl civarı olacaktır...

• bunun değeri sence 90.000 ytl edermi??
    diyelimki senin paran var ve araba alacaksın...90.000 ytl renault aracına verirmisin??
    o paraya mercedes,bmw,audi,kia v.s...almak varken 90.000 ytl tutupta lagunaya verilirmi?
    tabi sadece fotoğraflardan göründüğü kadar,kanaatimce o kadar para verilmez o arabaya...
  • Şu an Laguna II'lerin 1.6 baz modelleri 39.000 Ytl'den başlıyor.Yine Laguna II 2.0 üst versiyonlar ise 75.000 Ytl civarında.Eğer 3.0 alacağım diyorsanız da 100.000 Ytl'yi gözden çıkarmak gerekir diye düşünüyorum.
  • peugeot 407 ye o parayı veririm ve helal olsun derim...
    ama o parayı lagunaya vermem...veren varsada bilemem..2005-2006 E200 dururken o parayıda lagunaya vermek saçma geliyor bana..bana pek çekici gelmedi bu araba..tabi alan adamın keyfi gönlü bilir..
    kalın sağlıcakla...
  • Yani sonuçta bu aracın özellikleri göz önüne alırsa erdim16 arkadaşın dediği gibi 100 bin ytl yi geçer...

Ama Lag III için diyebilceğim bişey yok ama oda rakipleriyle büyük bi yarışta...o yüzden belki beklenenden çok daha büyük miktarlarda bi fiyat talep edebilirler...

baba_sultan bu araç bi çok mercedes ve audi ye taş çıkartıcak....:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Guduset

Yani sonuçta bu aracın özellikleri göz önüne alırsa erdim16 arkadaşın dediği gibi 100 bin ytl yi geçer...

Ama Lag III için diyebilceğim bişey yok ama oda rakipleriyle büyük bi yarışta...o yüzden belki beklenenden çok daha büyük miktarlarda bi fiyat talep edebilirler...

baba_sultan bu araç bi çok mercedes ve audi ye taş çıkartıcak....:)

yanılıyosun bence...bu araç sadece 407,passat,jetta,süperB,v.s araçlarla kıyaslanabilir...ben 2006 E200 ve bmw 5 serisinin yanına koymam bile bu arabayımercedesin ve bmw klasına yazık değilmi...
    bu aracı alan olursa aramıza büyük bi ihtimalle katılır..iyisini kötüsünü anlatır iyice..
    bakarız kim haklı kim haksızmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baba-sultan -- 5 Haziran 2007; 17:31:12 >

• laguna3 üretilirken kalite olarak bmw3 serisi,mercedesC serisi ve passata rakip olarak üretildi.iç mekan olarak olabilirde dış görüntü pek hoş değil belki ilerde gözümüz alışır.

z4 dediğin araba spor bi modeldir lagunayla ne alakası var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caniceboys -- 5 Haziran 2007; 17:04:15 >
  • seni mi kıracam değiştiriyorum z4 değil 5 serisi olsun hadi
    ya o bu şu ne farkeder..sadece benim diyeceğim bu araba türkiyede meganeII kadar tutulmaz..
    lagunanın eski kasası kadar bile tutulmaz..önceden lagunaI ler makam aracı olarak kullanılıyordu..
    çünkü bi ağırlığı var..bu lagIII de ben bi ağırlık göremiyorum..(kilo bakımından değil yalnız,yanlış anlaşılmasın)

yav ne bileyim benim içim hiç ısınmadı bu lagIII e...10 sene sonra bu araç lagI lerin şuanki durumuna gelse bile ben binmem..içi güzel olabilir ama dışını ben hiç beğenmedim..hele hele o jantları iğne gibi gözüme batıyor..tabi alıpta binen varsa bişey diyemem..zevkler ve renkler tartışılmaz..benim demek istediğim o fiyata kaymak gibi mercedesler varken lagIII e binmem...
    kalın sağlıcakla...

• meganeII ler kadar satan başka bi model yok zaten lagIII megane nın yarısı kadar bile satmaz
    dostum lagI ler efsane zaten tip olarak en iyi
    lagI ler
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.