Şimdi Ara

İptal ettireli 1 hafta oldu hala kapanacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iptal işlemim bir türlü tamamlanmıyor. aradılar istemiyorum iptal edin dedim 24saat içinde olacak dediler hala durum aynı. sürekli kampanyamız var çağrıyı cevaplayın diye mesaj atıyorlar. tam olarak ne zaman kapanıyor bu ya

• Ttnet bayisinden iptal talebinde bulunmuştunuz değil mi.? Sanırım hattınız halen aktif.
  • Şunu sormak zorundayım dilekçe ile başvurdunuz değilmi şu şu noluı hatımını iptalini istiyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

Ttnet bayisinden iptal talebinde bulunmuştunuz değil mi.? Sanırım hattınız halen aktif.

hat kapatıldı sinyal yok ama online işlemde iptal kısmı hala açık diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekno moomce

Şunu sormak zorundayım dilekçe ile başvurdunuz değilmi şu şu noluı hatımını iptalini istiyorum .

iptal formu var hocam imza atıyorsun o kadar onlar dolduruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

iptal işlemim bir türlü tamamlanmıyor. aradılar istemiyorum iptal edin dedim 24saat içinde olacak dediler hala durum aynı. sürekli kampanyamız var çağrıyı cevaplayın diye mesaj atıyorlar. tam olarak ne zaman kapanıyor bu ya

Merhaba, İnternet hizmetiniz iptal edildi mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan9090

quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

iptal işlemim bir türlü tamamlanmıyor. aradılar istemiyorum iptal edin dedim 24saat içinde olacak dediler hala durum aynı. sürekli kampanyamız var çağrıyı cevaplayın diye mesaj atıyorlar. tam olarak ne zaman kapanıyor bu ya

Merhaba, İnternet hizmetiniz iptal edildi mi acaba?

evet iki gün önce mesaj geldi iptal edilmiştir diye. online işlemlere bile giremiyorum şuan. tamamen silmişler

• Yavaştan alırlar bu tarz işlemleri normaldir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.