Şimdi Ara

Okul Değiştirmek doğru olurmu ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlarım/abilerim öncelikle konuyu Konu Dışı Özel'e açtım lütfen saçmalamayın benim için önemli bir mesele.

Antalyada ortalama bir anadolu lisesinde 9.sınıf öğrencisiyim ve okul değiştirmek gibi bir düşüncem var . Sınıf çok cıvık ve sınıfımda sevilmiyorum hocalarlada problemliyim çoğunla aram kötü ve sınıfta hep tek başımayım . 2-3 tane sıkı arkadaşım var ama onlarda seneye okul değiştiriyorlar . Evimin yakınındaki bir düz liseye geçicem . Sınavlarda çok ağır bana pek zaman kalmıyor okuldan gelince okulumda bana uzak . 4 senemi saçma sapan tiplerle geçirip zehir etmek istemiyorum . Burda benden fazla görmüş geçirmiş abilerim ablalarım vardır onların yorumlarını bekliyorum

• Zaten seneye bölüm seçmeyecek misin ? Neden 4 yılını onlarla geçiriyosun. Ayrıca okulun çok mu küçük yani her sınıftan tek şube mi var :s başka şubeye geç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ricky.McFloyd

Zaten seneye bölüm seçmeyecek misin ? Neden 4 yılını onlarla geçiriyosun. Ayrıca okulun çok mu küçük yani her sınıftan tek şube mi var :s başka şubeye geç.

Seneye değil 11.sınıfta seçiyoruz yeni yönetmeliğe göre . Sınıf değiştirmeyi denedim ama olmadı değiştirmiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CERKES_

quote:

Orijinalden alıntı: Ricky.McFloyd

Zaten seneye bölüm seçmeyecek misin ? Neden 4 yılını onlarla geçiriyosun. Ayrıca okulun çok mu küçük yani her sınıftan tek şube mi var :s başka şubeye geç.

Seneye değil 11.sınıfta seçiyoruz yeni yönetmeliğe göre . Sınıf değiştirmeyi denedim ama olmadı değiştirmiyorlar.

bu sene takıl zaten kaç ay kaldı şunun şurasında belki yönetmelikte bişiler olur 10da sınıf değişimi yaparlar oda olmadı zaten okulun yarısında şube değişimi olmasa bile okul sonunda olur bu 2-3 ayı atlatmalısın

not:anadoludan düze geçiyorsunda 12. sınıfa gelince anadoludaki adamın 3 katı çalışman gerekecek verilen dersler dandik gelecek keşke anadoluyu bırakmasaydım diyeceksin hayatını heba etme
    not2: düz lisede daha kötüleri vardır :P

• Arkadaşlar up
  • özel liseye bursun falan varsa özele git bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mangal Yürek Darius

özel liseye bursun falan varsa özele git bence

Hocam özel okulda okudum 6-7-8de ve ezildiğimi hissettim . Bursum falanda yok hem maddi açıdanda zarar olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CERKES_

quote:

Orijinalden alıntı: Mangal Yürek Darius

özel liseye bursun falan varsa özele git bence

Hocam özel okulda okudum 6-7-8de ve ezildiğimi hissettim . Bursum falanda yok hem maddi açıdanda zarar olur

yaparım diyosan askeri lise sınavlarına gir ben çok istemiştim mülakatta almadı namussuzlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi okulda okuyorsun ve hangi okula geçmek istiyorsun belki yardımım dokunur bende seneye açık liseye geçip üniversite sınavı için kasıcam antalyada okuyorum bir kaç tavsiye verebilirim belki okul hakkında
  • 9.sınıfı anadolu lisesinde okumuş ve 10.sınıfta düz liseye geçiş yapmis biri olarak tavsiyem anadolu lisesinde kalman yönünde düze gecsen de oradaki tiplerin iyi olacagini mi düşünüyorsun çoğu serseri tipli olacak hadi bunu bırak sırf adam gibi bir bolum ve iyi bir üniversite istiyorsan anadoluda kal bence :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _CERKES_ kullanıcısına yanıt
    Gideceğin yerin daha iyi olacağını nerden biliyorsun? ama geçecem illa diyosanda başka bi Anadolu'ya geç düze geçme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okul hayatım boyunca en az 8 9 okul değiştirmişimdir bunun hiç bir pişmanlığını yaşamadım şahsen
  • Hocam diğer anadolu liselerine puanım yetmiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.