Şimdi Ara

800-1200 aralığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xperia P sahibiyim. Yakında beni bırakacak gibi duruyor. Xperia SP almıştım yeni fakat aldığım ürün sorunlu çıktı ,teleservice iki sorunu da düzeltemeden verdi(alt tarafı güncellemişlermiş bak hele) İade istedim sonucu bekliyorum. Bütçem belirttiğim gibi 800-1200 TL arası aslında Ağustos ayı gibi de tablet alacağım .İkisini birden en fazla 1700'e bitirmek istiyorum. Kafam gerçekten çok karışık.Paralel mi alsam normal mi alsam? Hiç bir şey alasım da yok aslında. Tavsiyeleriniz nelerdir ? Moto G,Lg Optimus Pro,Nexus 4 veya 5 şu arada düşündüklerim. Önceliğim batarya ve sağlamlık.Sony ve Nokia önceliğimdi ama işte teleservice sağolsun.

• xperia zr, optimus g

takip
  • zr sp deii cihaz oda sana kötüsü denk gelmiş.
  • arkadaşım yanlış öneri oldu kusurabakma g2 1058 tl ye var dün buldum bu fiyatı onun için aklıma bir anda geldi tekrar yazdım.zr de ii cihaz ama g2 daha ii link atıyorum delta garantili bak incele 100 tlde bonus para eder 1058 tl

http://www.n11.com/lg-g2-d802-16gb-cep-telefonu-siyahbeyaz-P18777428
  • G2 yada daha hesapli ve daha saglam olsun dersende xperia ZR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony alasım yok o yüzden ZR düşünmüyorum. Alırsam da tekrar SP alırım zaten. G2 önerileceğinden emindim ama bana fazla gelir gibime geliyor. Oyunla filan işim yok vita var, kamerası idare eder olsun yani anfide tahtayı çekince görebileyim.G2 bunlar için biraz fazla geliyor. Bu saydıklarımdan beni idare edecek çıkmaz mı? Delta servis ilerde teleservice gibi yüzümüzü kara çıkartır mı? Isınamadım bir türlü paralel ithalat ürünü almaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmgok -- 13 Nisan 2014; 20:22:30 >
  • Nexus 5 seni en az 5 yıl götürür veya tablet ve telefon almak yerine 6 inç civarı bir telefon alabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flamvell13

Nexus 5 seni en az 5 yıl götürür veya tablet ve telefon almak yerine 6 inç civarı bir telefon alabilirsin

Hiç bir telefon 5 yıl götürmez bu devirde.3 yıl götürse öpüp başa koymak gerekir. Tablet kesin alacağım öyle bir düşüncem yok. Büyük telefonlara karşı antipatim var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmgok

quote:

Nexus 5 seni en az 5 yıl götürür veya tablet ve telefon almak yerine 6 inç civarı bir telefon alabilirsin

Hiç bir telefon 5 yıl götürmez bu devirde.3 yıl götürse öpüp başa koymak gerekir. Tablet kesin alacağım öyle bir düşüncem yok. Büyük telefonlara karşı antipatim var.

Kardeşim 2 yıl güncellik garantisi veriyor Google sağlamlık ve şarjdan bahsettin oyun oynamam diyorsun batarya biter yalnızca 1.5 2 yılda onuda değiştirirsin servisinde ayrıca nexus 5 şuan en üst düzey telefon bu yıl çıkacak telefonları saymıyorum markaların getirdiği temalar uygulamalar vb şeyler olmadığı içinde hiç sorun çıkartmaz

• quote:

quote:

quote:

Kardeşim 2 yıl güncellik garantisi veriyor Google sağlamlık ve şarjdan bahsettin oyun oynamam diyorsun batarya biter yalnızca 1.5 2 yılda onuda değiştirirsin servisinde ayrıca nexus 5 şuan en üst düzey telefon bu yıl çıkacak telefonları saymıyorum markaların getirdiği temalar uygulamalar vb şeyler olmadığı içinde hiç sorun çıkartmaz

Nexus'un servisine hani firma bakıyor? Şarjıyla ilgili kötü yorumlar olması ve fiyat olarak tam üst sınır olması düşündürüyor işte. Yoksa benim de içime sindi nexus 5.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmgok -- 13 Nisan 2014; 20:52:17 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Nexus'un servisine hani firma bakıyor? Şarjıyla ilgili kötü yorumlar olması ve fiyat olarak tam üst sınır olması düşündürüyor işte. Yoksa benim de içime sindi nexus 5.

Lg bin urunu şarjınıda çok takma bence her firma kendi arayuzu kendi uygulamalarını falan tıklıyor arkada çalışan uygulama artıyor fakat nexus saf android olduğu için bunlar yok yazılım optimizasyonu ve 4.4 ile nexus 5 in bataryası diğer telefonlardaki 2700 e falan denk oluyor

• Nexus 5 derdim ama şarj sorunları ortada donanım olarak çok iyi bence moto gyede bir bak derim saf android yazılım desteği donanım fiyatına göre iyi 750tl civarı alınabilecek en mantıklı cihaz bence ama şarj sorun olmayacaksa nexus 5
  • quote:

Xperia P sahibiyim. Yakında beni bırakacak gibi duruyor. Xperia SP almıştım yeni fakat aldığım ürün sorunlu çıktı ,teleservice iki sorunu da düzeltemeden verdi(alt tarafı güncellemişlermiş bak hele) İade istedim sonucu bekliyorum. Bütçem belirttiğim gibi 800-1200 TL arası aslında Ağustos ayı gibi de tablet alacağım .İkisini birden en fazla 1700'e bitirmek istiyorum. Kafam gerçekten çok karışık.Paralel mi alsam normal mi alsam? Hiç bir şey alasım da yok aslında. Tavsiyeleriniz nelerdir ? Moto G,Lg Optimus Pro,Nexus 4 veya 5 şu arada düşündüklerim. Önceliğim batarya ve sağlamlık.Sony ve Nokia önceliğimdi ama işte teleservice sağolsun.

bende sp alacağım nerden aldında sorunlu çıktı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -TheTimeLord-

quote:

Xperia P sahibiyim. Yakında beni bırakacak gibi duruyor. Xperia SP almıştım yeni fakat aldığım ürün sorunlu çıktı ,teleservice iki sorunu da düzeltemeden verdi(alt tarafı güncellemişlermiş bak hele) İade istedim sonucu bekliyorum. Bütçem belirttiğim gibi 800-1200 TL arası aslında Ağustos ayı gibi de tablet alacağım .İkisini birden en fazla 1700'e bitirmek istiyorum. Kafam gerçekten çok karışık.Paralel mi alsam normal mi alsam? Hiç bir şey alasım da yok aslında. Tavsiyeleriniz nelerdir ? Moto G,Lg Optimus Pro,Nexus 4 veya 5 şu arada düşündüklerim. Önceliğim batarya ve sağlamlık.Sony ve Nokia önceliğimdi ama işte teleservice sağolsun.

Mediamarkttan aldim.Ürünü aldığınız yerde iyi kontrol edin.Parlaklığı açınca yanıp sönme gibi dalgalanmalar oluyordu kenarlarda.Bir de kasma sorunu vardi duzeltilmis sozde ama teslim aldigimda ayniydi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -TheTimeLord-

quote:

Mediamarkttan aldim.Ürünü aldığınız yerde iyi kontrol edin.Parlaklığı açınca yanıp sönme gibi dalgalanmalar oluyordu kenarlarda.Bir de kasma sorunu vardi duzeltilmis sozde ama teslim aldigimda ayniydi.

o zaman ya fabrikadan sorunlu çıktı ya da kutuda hasar gördü tüketici haklarına bildirin onları ne gerek var uğraşmaya ben pararelden alıcma cihazı eğer yaza kadar mağazalarda 800e kadar düşmezse

• nexusun sarjı adamı kanser eder
  • Kamerası çok önemli değilse lumia 1320'yi öneririm bataryasının büyük ekrana rağmen 2 günü çıkardığı söyleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z1mBaBwE

Kamerası çok önemli değilse lumia 1320'yi öneririm bataryasının büyük ekrana rağmen 2 günü çıkardığı söyleniyor.

Kamera öncelik değil ama almışken kötü de olmamalı.Malesef büyüklüğü ve kamerası vazgeçirdi beni.

• G2 bılursan g2

• kmgok kullanıcısına yanıt
    Yüksek kapasiteli bataryalar genelde büyük ekranlı telefonlarda var büyüklük sıkıntı değilse galaxy mega var fiyatıda uygun sayılır onun dışında g pro var birde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 14 Nisan 2014; 11:22:21 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.