Şimdi Ara

Avea itirazım !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

geçen aveaya gittim bir tarife hoşuma gitti fiyatını sordum 39 tl dedi . faturalıysanız ve bu tarifeye geçecekseniz 45 tl dedi ve o an aklımda aveaya itirazımı düşünmeye başladım .
    Arkadaş ben 1 yıllık müşteriyim başkasına 39 bana nasıl 45 tl diye şikayet maili attım . Az önce aradılar . ve hiçbir şey değişmedi . eğer talep olursa bir kampanya yapılır dediler. bende talebi bilmiyorum ama dışarıdan bir hat alacağınıza olanları kaybediyorsunuz dedim.

Eğer sizinde bu tür bir şikayetiniz varsa mail atın en azından böyle bir durumdan rahatsız olduğumuzu bilsinler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdogru33 -- 13 Nisan 2014; 17:50:19 >

• cdogru33 C kullanıcısına yanıt
    Bu devamli olan birşey zaten tüm operatorlerde itiraziniz hicbir şey ifade etmiyor millet senelerdir şikayet ediyor çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cdogru33

1 yıllık avea faturalı kullanıcısıyım.

geçen aveaya gittim bir tarife hoşuma gitti fiyatını sordum 39 tl dedi . faturalıysanız ve bu tarifeye geçecekseniz 45 tl dedi ve o an aklımda aveaya itirazımı düşünmeye başladım .
    Arkadaş ben 1 yıllık müşteriyim başkasına 39 bana nasıl 45 tl diye şikayet maili attım . Az önce aradılar . ve hiçbir şey değişmedi . eğer talep olursa bir kampanya yapılır dediler. bende talebi bilmiyorum ama dışarıdan bir hat alacağınıza olanları kaybediyorsunuz dedim.

Eğer sizinde bu tür bir şikayetiniz varsa mail atın en azından böyle bir durumdan rahatsız olduğumuzu bilsinler .

Avea ne ara bu kadar zamlandı?

• turkeytv kullanıcısına yanıt
    Prof.600 tarifesi olması lazim 4 GB internet var bu tarifede fiyat normal

• Bende 2001-2012 arası AVEA kullandım. AVEA'nın AVEA'lı olmayanları çekmek için yaptığı kampanyalardan dolayı numaramı Vodafone'a taşıdım.

Aslında bütün operatörler aynısını yapıyor. Yani diğer operatörden müşteri çalmaya yönelik kampanyalar yapılıyor bütün operatörlerde..

Müşteri açısından doğrusu;
    Oturduğu yerde hangi operatör çekiyorsa, tarifeleri en çok uygun operatör hangisi ise o operatörü kullanmak en iyisi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarski -- 13 Nisan 2014; 23:47:04 >
  • 2 gün önce avea aradı savaşı kazandım . %15 indirim var dediler . 38.25 olacak dediler . hayır dedim 39 ödemek istiyorum büyüklük bende kalsın falan dedim . ama olmuyormuş . 38.25 e düşürdüler .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.