Şimdi Ara

Şimdilik Respawn Entertainment için Titanfall'dan Sonrası Yok

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Bugün sona eren PAX East etkinliğinde, Respawn Entertainment'ın kurucularından olan Vince Zampella'ya şirketin gelecek için planlarının ne olduğu soruldu.

Zampella, şirketin şu an için tümüyle Titanfall'a odaklandığını belirtirken gelecek projelerini bırakın planlamayı hiç düşünmediklerini söyledi. Şu an için tek planları Titanfall'u uzun bir süre desteklemekmiş.

Günümüz FPS oyunlarının arasında sıyrılmayı başaran Titanfall'un Respawn Entertainment tarafından baş tacı edilmesi elbette oyunun severleri için iyi bir şey.

• Artık bedava bir iki dlc görsek yeni map silahlar robotlar robot ve silah özelleştirmesi daha genişlese örnek boyama gibi yapımcıların aklına gelmiyo mu bunlar yani :D co-op moduda gelicek falan diyolardı ses çıkmıyo.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • hep aynı şeyleri yapıyoruz bir umuutur aldık belki titanları ve botları kaldırırlarda meydan ermeydanı olur diye ama hala anlamıyorlar bazı kesimleri ezikler bot öldürsün ben sürekli karşımda gerçek insan istiyorum haram zıkkım olsun verdiğim para

• quote:

Orijinalden alıntı: BERATTAN

hep aynı şeyleri yapıyoruz bir umuutur aldık belki titanları ve botları kaldırırlarda meydan ermeydanı olur diye ama hala anlamıyorlar bazı kesimleri ezikler bot öldürsün ben sürekli karşımda gerçek insan istiyorum haram zıkkım olsun verdiğim para

Sen çok yanlış gelmişsin kardeş hiç mi oyunu almadan önce videolarına bakmadın ya da incelemelerine titanları ve botları kaldırırsan oyunun parkurlu coddan ne farkı kalır.

• Bana kalirsa titanfalda bt4 gibi abartilmis bir oyun. Çoklu motlari bana gore beş para etmez! 12 kişilik haritanın ve botlarla dolu meydanin beyini destekli eksin iz...

• Kardeşim bot veya titan istemiyorsan gid cod oyna senin istediğin o bu oyun farkındaysan titanlar üzerine kurulu

quote:

hep aynı şeyleri yapıyoruz bir umuutur aldık belki titanları ve botları kaldırırlarda meydan ermeydanı olur diye ama hala anlamıyorlar bazı kesimleri ezikler bot öldürsün ben sürekli karşımda gerçek insan istiyorum haram zıkkım olsun verdiğim para

• Singleplayer odaklı oyun istiyorum 2000 lerin başlarına dönmek istiyorum wolfenstein a allied assault a cod 1 e far cry a half life a doom a dönmek istiyorum
  • Bir daha ki oyunları single player ağırlıklı olur umarım.
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    ınternet hızlarının artık multı odaklı oyunlara sorun cıkartmayacak kadar hızlandıgında o donem kapandı
  • Cod gibi üstüne bir şey koymadan 2. Oyunu çıkarmasında.

• quote:

Orijinalden alıntı: einhander

ınternet hızlarının artık multı odaklı oyunlara sorun cıkartmayacak kadar hızlandıgında o donem kapandı

Ne alakası var yahu? Yorum atmak için yorum başka bir şey değil..
  • quote:

Oyunun ismi bile TİTANfall alırken hiç dikkat etmedin mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.