Şimdi Ara

.............

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recx323 -- 29 Eylül 2021; 5:32:24 >

• Joel Ward. Sağ beke 3m gibi bir paradan alırsın. Stoper istiyorsan Daniele Rugani'yi al. Velez'den Agustin Allione kanat için ideal bir isim. Taksitli olarak 5-6m den Lucas Romero'yu mutlaka al.

Gerçi o parayla sadece Romero ve Ward'ı alsan yeterli.
  • Profilleri Herhangi bir takımda oynayacak profiller değil. Acaba Oyunlarımı Karıstırdın Benim Oyunu FM12. Sen Heralde FM13 Fm14 sandın ?
  • Darkstrom kullanıcısına yanıt
    Son Olarak Bi yardımını isticem,Ben göndermek istediğim oyuncular illa ben kalcam diyor gitmiyolar ekonomik anlamda sıkıtılı günler geçiriyorum bu oyunucları n acil bi şekilde gitmesi lazm. Morallerini Ne kadar Bozsamda bozıyım gitmiyo lanetler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: recx323

Son Olarak Bi yardımını isticem,Ben göndermek istediğim oyuncular illa ben kalcam diyor gitmiyolar ekonomik anlamda sıkıtılı günler geçiriyorum bu oyunucları n acil bi şekilde gitmesi lazm. Morallerini Ne kadar Bozsamda bozıyım gitmiyo lanetler :D

Satış listesine koy. Birkaç maç oynat ve öyle sat.

Birader belirtmemişsin ki hangisi olduğunu ben direkt 2014 için söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkstrom -- 14 Nisan 2014; 0:35:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkstrom

quote:

Orijinalden alıntı: recx323

Satış listesine koy. Birkaç maç oynat ve öyle sat.

Birader belirtmemişsin ki hangisi olduğunu ben direkt 2014 için söyledim.

başlıkta yazıyodu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.