Şimdi Ara

vatan bilgisayar 4.475,65 TL son tavsiyeler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
2.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: vimpir1905

yalnız crysis 3 oynarken görüntüler çok keskin geldi.. sanki köşe yumuşatma yokmuş yada devrede değilmiş gibi catalystten uygulama yönetimli olarak ayarlı.. farklı bi ayar falan yapılması gereklimi...

inşallah GTX780 ti almadığına pişman olmassın physx felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

yalnız crysis 3 oynarken görüntüler çok keskin geldi.. sanki köşe yumuşatma yokmuş yada devrede değilmiş gibi catalystten uygulama yönetimli olarak ayarlı.. farklı bi ayar falan yapılması gereklimi...

vatan bilgisayar 4.475,65 TL son tavsiyeler

• bana göre üst seviye sistemlerde amd' nin işi yok kusura bakmayın

amd ' ye anca ara bütçelerde paranın karşılığını almak için başvururum ben olsam.

nasıl desem ne yapsa nvidia gibi premium ürün çıkartamıyor. birşeyler eksik. iki tarafıda kullananlar anlayacaktır demek istediğimi

geçen gün witcher 2 ' de ormanda dolaşırken phsyx ' in dibine vurdum o sudaki dalgalanma efektleri ağaçlar bitkiler topraklar vs.vs. oyunun tam içindeymişsin gibi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 13 Nisan 2014; 16:10:23 >
  • o zaman oyun içinde intel uygun değil onun yüzünden oyun alacak bütçe kalmıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

o zaman oyun içinde intel uygun değil onun yüzünden oyun alacak bütçe kalmıyor...

money talks
  • quote:

quote:

Arada 700 tl fark var ve ikisi arasındaki performans farkı;

http://www.guru3d.com/articles_pages/gigabyte_geforce_gtx_750_ti_windforce_review,1.html

Edit:arasında arasındaki oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korkusuz Korkak -- 13 Nisan 2014; 18:08:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihyilmaz1820

Arada 700 tl fark var ve ikisi arasındaki performans farkı;

http://www.guru3d.com/articles_pages/gigabyte_geforce_gtx_750_ti_windforce_review,1.html

Edit:arasında arasındaki oldu.

pardon ti değil 780 olsun o zaman

• quote:

bana göre üst seviye sistemlerde amd' nin işi yok kusura bakmayın

amd ' ye anca ara bütçelerde paranın karşılığını almak için başvururum ben olsam.

nasıl desem ne yapsa nvidia gibi premium ürün çıkartamıyor. birşeyler eksik. iki tarafıda kullananlar anlayacaktır demek istediğimi

geçen gün witcher 2 ' de ormanda dolaşırken phsyx ' in dibine vurdum o sudaki dalgalanma efektleri ağaçlar bitkiler topraklar vs.vs. oyunun tam içindeymişsin gibi oluyor.

Aynı fikirdeyim, kullanınca anlarsınız 780 ni, AMD kartlar 2000-3000 lik bütçeler için kullanılabilir, arada fark yok demeyin de gece gece gülmeyeyim.

• quote:

Bu bütçeye 780 Lightning alınmalıymış. Yazılımın farkını ultra grafiklerde oynayan kişi daha rahat hissedeceği için, Nvidia daha mantıklı olurdu bu bütçeye... Hayırlı olsun.
  • Hocam mobildeyim..ekran kartınız tri-x oc r9 290?

Crysis 3 performansınız nedir..bende konu açtım çok çektim sorunlarım var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ossuranboga

İ7 4770K 'ya gerek yok. 4670K yeter oyun için. Bunların dışında ben olsam böyle sisteme o monitörü almazdım.

Olurmu hocam ya:)

• quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

o zaman oyun içinde intel uygun değil onun yüzünden oyun alacak bütçe kalmıyor...

Oyun için bende AMD tercih ederdim ama intelle karsi ayri bi sempatim var')

• şaka maka 700 lira sadece kdv tutmuş.. bildiğin soygun..
  • Performans olarak gayet iyi arkadaşlar tek sıkıntım.. sanırım Catalyst ayarları ile veya crack ile alakalı. crysis de grafikler çok keskin. köşe yumuşatma yokmuş gibi. win7 64bit kurmuştum. akşam 8 kurup deneyeceğim. Bu arada Catalyst te ne gibi ayarlama yapmalıyım bilen biri yardımcı olursa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Breaak4Love

quote:

İ7 4770K 'ya gerek yok. 4670K yeter oyun için. Bunların dışında ben olsam böyle sisteme o monitörü almazdım.

Konunun geri kalanını okumadım ama sırf oyun için 4670K üstüne para verilmez. Tekrar belirteyim sırf oyun için.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Breaak4Love

quote:

Konunun geri kalanını okumadım ama sırf oyun için 4670K üstüne para verilmez. Tekrar belirteyim sırf oyun için.

İleriye donuk bi işletim sistemi vermişken 3 kuruş fazla ver

• quote:

Performans olarak gayet iyi arkadaşlar tek sıkıntım.. sanırım Catalyst ayarları ile veya crack ile alakalı. crysis de grafikler çok keskin. köşe yumuşatma yokmuş gibi. win7 64bit kurmuştum. akşam 8 kurup deneyeceğim. Bu arada Catalyst te ne gibi ayarlama yapmalıyım bilen biri yardımcı olursa sevinirim.

yardımcı olacak bir arkadaş yokmu...

• quote:

arkadaşlar resimde ki sistemi almaya gidicem. son tavsiye ve yorumları alabilirmiyim...

O ekran kartına o monitör

• TheDifferance kullanıcısına yanıt
    monitör ne ki?

• Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.