Şimdi Ara

Uçak mühendisliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yakın çevremde çok övülüyor bu bölüm ona bakarsanız behzat rasuli ordan mezun ama mat öğretmeni dershanede yani işsiz kalma durumu varmı uçak mühendisliğinde Lütfen bu bölümü elektirik-elektornik ve makine ile karşılastırınız farkları nelerdir iş imkanlarından tutun maaşlarına kadar

• bırak ucagı makınayı sen tıp kazan oku

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe.1905se

bırak ucagı makınayı sen tıp kazan oku

tabi hocam işin önemli kısmı kazanmak ama kararsız olduğum zaman ben ne için çalışıyorum diyorum konstrasyonum cok bozuluyor bu hedef konusu yüzünden
  • GoblinSatack kullanıcısına yanıt
    benim bi yakinim avustralyada ucak muh. olarak calisiyor maddi olarak sorarsan cokcok iyi durumdalar eşi calismamasina ragmen ama TR icin calisma sartlarini bilemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşsiz uçak muhendisleri.

• yurt dışında iyi para kaldırırsın..
    türkiyede uçak üretilmiyoki üretilse bile malum yani :D

ben okadar puanı alıyor olsam giderim pilotluk okurdum

oda olmadı bizim akraba amerikadaki sınava girdi uçak mühendisliği okuyor amerikada tabi %50 burslu...
    ama şu anda baya iyi durumu adam öğrenciykn bile para alıyomuş
  • Behzat Rasuli örnek vermişsiniz fakat o Uzay Müh. ' den mezun.
  • uzay okuyup nasa ya girin beyler uzay muh 80bin dolar alıyor nasada bizim behzat hala türev integral
  • quote:

uzay okuyup nasa ya girin beyler uzay muh 80bin dolar alıyor nasada bizim behzat hala türev integral

Öyle deme işi büyütüyor malum udemy başladı şimdide bakalım daha neler bekliyor bizi . Bu hızla giderse bikaç seneye öğrenci parasıyla bile alır o parayı o .
  • quote:

uzay okuyup nasa ya girin beyler uzay muh 80bin dolar alıyor nasada bizim behzat hala türev integral

yıllık olduğunu biliyorsundur sanırım o ücretin?
  • quote:

Abi bu cok iyiidi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: quantumfluctuations

quote:

yıllık olduğunu biliyorsundur sanırım o ücretin?

ben bi yerde okumustum(bilim teknik olabilir) ama suan tam cıkaramadım aylık mı yıllık mı?Yıllıga bölünce pek bişi etmiyor nasadan bahsediyoruz deneylere gönüllü katılanlar bile 3-5bin dolar gibi ücret alıyordu aylık bunu iyi hatırlıyorum

bulursam editlerim

• quote:

:D nasanın programı varya gönüllü olarak uzayda kolonide yaşabiliyosun başvuruları bittimi bilmiyorumda en rahatı aga oh valla dert sıkıntı yok sınav bilmem nede yok herkezden uzaksın falan şimdiden türkiyeden 15 kişimi ne alınmış diye duydum doğrumu bilmiyorum :D bizimkiler izin vermedi bende başvuracaktım :D
  • Şuan NASA Jet Propulsion Laboratory'da Dr.Behçet Açıkmeşe isimli Rizeli bir abi çalışıyor Kendsi Odtü İnşaat Müh. mezunu, yükseğini yanılmıyorsam makina müh., doktorasını da uçak-uzay müh. üzerine yapmış. Ayrıca İTÜ Uzay Müh. hocalarından Prof. Dr. Zerefşan Kaymaz hocamız da bir zamanlar NASA'da çalışmıştır. Özetle NASA'da çalışmak o kadar kolay olmasa da imkansız değil ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerosoldreams -- 24 Nisan 2014; 4:14:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.