Şimdi Ara

Driveclub Bu Sene Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Pek çoğumuz, yapımcının pek fazla detay vermemesinden de olsa gerek, Driveclub'ın bu sene çıkıp çıkmayacağını merak ediyordu. Bugün, oyunun tasarım direktörü Paul Rustchynsky'nin söylediklerine göre bu merakımız sona eriyor.

"Oyun hala 2014 yılında çıkacak fakat maalesef daha fazla bir şey söyleyemem." Diyen Rustchynsky, belirli bir zaman aralığı veremediğini belirtti.

• gelmesine gerek kalmadı. horizon 2 yolda :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • aynen

• Yılan hikayesine döndü.
  • Tanıtıldığı zaman en çok beğendiğim oyunlardan biriydi. Yarış oyunlarını seviyorum ve şuan için Playstation 4'te Need for Speed dışında başka bir yarış oyunu yok oynayabileceğimiz. Ertelenmesi kötü oldu Driver Club oyununun. Umarım söylediği gibi olur ve oyun bu sene çıkar. The Crew'inde nasıl olacağı bilinmiyor. Uzun süreler konsolları bekledik fakat gelinen noktada oynayacak yarış oyunu bulamıyoruz, gaip.

• quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

Tanıtıldığı zaman en çok beğendiğim oyunlardan biriydi. Yarış oyunlarını seviyorum ve şuan için Playstation 4'te Need for Speed dışında başka bir yarış oyunu yok oynayabileceğimiz. Ertelenmesi kötü oldu Driver Club oyununun. Umarım söylediği gibi olur ve oyun bu sene çıkar. The Crew'inde nasıl olacağı bilinmiyor. Uzun süreler konsolları bekledik fakat gelinen noktada oynayacak yarış oyunu bulamıyoruz, gaip.

yarış oyunlarını seviyor ve oynuyorsan, yanlış konsolu almışsın kardeşim.

Xbox'ta Forza Motorsport 5 ve sonbaharda gelecek olan açık dünya oynanışa sahip en iyi oyun olan Horizon 2 bu tarafta :)

ben sırf Forza için xbox one aldım :) GT7 çıkana kadar ps4 almak bana mantıklı gelmemişti ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -The Stig-

quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

Tanıtıldığı zaman en çok beğendiğim oyunlardan biriydi. Yarış oyunlarını seviyorum ve şuan için Playstation 4'te Need for Speed dışında başka bir yarış oyunu yok oynayabileceğimiz. Ertelenmesi kötü oldu Driver Club oyununun. Umarım söylediği gibi olur ve oyun bu sene çıkar. The Crew'inde nasıl olacağı bilinmiyor. Uzun süreler konsolları bekledik fakat gelinen noktada oynayacak yarış oyunu bulamıyoruz, gaip.

yarış oyunlarını seviyor ve oynuyorsan, yanlış konsolu almışsın kardeşim.

Xbox'ta Forza Motorsport 5 ve sonbaharda gelecek olan açık dünya oynanışa sahip en iyi oyun olan Horizon 2 bu tarafta :)

ben sırf Forza için xbox one aldım :) GT7 çıkana kadar ps4 almak bana mantıklı gelmemişti ;)

PS3 ve Xbox 360 arasında çok değişiklik yapmıştım zamanında sırf Forza Motosport ve Forza Horizon için ki benim için Horizon çok çok iyi bir yarış oyunuydu. Açıkçası Xbox One resmi olarak Türkiye'de satışa sunulduğunda eğer fiyatlar beklediğim gibi olursa almak ve bir yarış köşesi oluşturmak var. GT serisi beni hiç tatmin etmedi. Playstation kullanan biri olarak net şekilde söyleyebilirim ki Forza varsa Gt yalandı. Bu benim görüşüm tabii her insanın zevki farklıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: -The Stig-

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Recharged<br> <br> Tanıtıldığı zaman en çok beğendiğim oyunlardan biriydi. Yarış oyunlarını seviyorum ve şuan için Playstation 4'te Need for Speed dışında başka bir yarış oyunu yok oynayabileceğimiz. Ertelenmesi kötü oldu Driver Club oyununun. Umarım söylediği gibi olur ve oyun bu sene çıkar. The Crew'inde nasıl olacağı bilinmiyor. Uzun süreler konsolları bekledik fakat gelinen noktada oynayacak yarış oyunu bulamıyoruz, gaip.<br> </blockquote><br> yarış oyunlarını seviyor ve oynuyorsan, yanlış konsolu almışsın kardeşim.<br> <br> Xbox'ta Forza Motorsport 5 ve sonbaharda gelecek olan açık dünya oynanışa sahip en iyi oyun olan Horizon 2 bu tarafta :)<br> <br> ben sırf Forza için xbox one aldım :) GT7 çıkana kadar ps4 almak bana mantıklı gelmemişti ;)

kesinlikle katılıyorum gran turismo bir forza zaten etmez de yarış oyunları öncelikli insanların tercihi xbox one olmalı..forza gerçekten muhteşemki hala eksikleri var..60 level oldum 200 ün üstünde yarış yaptım hala sıkılmadan oynuyorum..

• Gran turismo 7'yi bekliyorum bence forza'dan çok daha iyi bir seri

• Forza 5 çok aceleye getirilmiş bir oyundu bence. Horizon 2 ile bombayı patlatacaklar. GT7 Japonya'da satar bence ama öyle demeyin :DD
  • Gelmesine gerek oyun çok kötü duruyor forza serisinin yanından geçemez bile benim xbox 360 ta forza 4 ve forza horizon var xbox one dada forza 5 var 2014 ün son çeyreğindede forza horizon 2 geliyor daha ne :) xbox sildi süpürdü piyasayı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.