Şimdi Ara

35000 tl ile 40000 tl arasında alınabilecek ikinci el araç tavsiyeleriniz 2014

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
2
Favori
51.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle herkese merhaba. Kısmet olursa 35000 tl ile 40000 tl arasında bir araç almayı düşünüyorum. Öncelikli beklentim aracın en az 2010 model üstü olması ve yagmur sensörü far sönsörü hız sabitleyici çelik cant sis farı vb. özelliklerin araçta bulunması.Ayrıca B segmenti bir araba düşünmüyorum mümkünse C segmenti bir araba almayı planlıyorum. Benzinli ve dizel olması yönünde bir kararım yok. Senelik ortalama olarak 20.000 km yol yapmaktayım ve genellikle şehirler arası uzun yol. Değerli görüş ve tavsiyelerinizi şimdiden bekliyorum. Umarım bu konu ile 2014 yılının ikinci çeyreğinde araba almayı düşünen arkadaşlara da faydalı oluruz. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

• 2011 Mitsubishi lancer bahsettiğiniz özelliklerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keomaa K kullanıcısına yanıt
    güzel araç lakin ikinci elde biraz sıkıntılı gibi duruyor ikinci eli daha kolay olan bir araç tercihim olur gibi teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxeraycanxx

Öncelikle herkese merhaba. Kısmet olursa 35000 tl ile 40000 tl arasında bir araç almayı düşünüyorum. Öncelikli beklentim aracın en az 2010 model üstü olması ve yagmur sensörü far sönsörü hız sabitleyici çelik cant sis farı vb. özelliklerin araçta bulunması.Ayrıca B segmenti bir araba düşünmüyorum mümkünse C segmenti bir araba almayı planlıyorum. Benzinli ve dizel olması yönünde bir kararım yok. Senelik ortalama olarak 20.000 km yol yapmaktayım ve genellikle şehirler arası uzun yol. Değerli görüş ve tavsiyelerinizi şimdiden bekliyorum. Umarım bu konu ile 2014 yılının ikinci çeyreğinde araba almayı düşünen arkadaşlara da faydalı oluruz. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

1.6 benzin lpg focus titanium hatta bulabilirseniz x paket işinizi görür tadından yenmez

• quote:

Orijinalden alıntı: ensnksr

quote:

Orijinalden alıntı: xxeraycanxx

Öncelikle herkese merhaba. Kısmet olursa 35000 tl ile 40000 tl arasında bir araç almayı düşünüyorum. Öncelikli beklentim aracın en az 2010 model üstü olması ve yagmur sensörü far sönsörü hız sabitleyici çelik cant sis farı vb. özelliklerin araçta bulunması.Ayrıca B segmenti bir araba düşünmüyorum mümkünse C segmenti bir araba almayı planlıyorum. Benzinli ve dizel olması yönünde bir kararım yok. Senelik ortalama olarak 20.000 km yol yapmaktayım ve genellikle şehirler arası uzun yol. Değerli görüş ve tavsiyelerinizi şimdiden bekliyorum. Umarım bu konu ile 2014 yılının ikinci çeyreğinde araba almayı düşünen arkadaşlara da faydalı oluruz. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

1.6 benzin lpg focus titanium hatta bulabilirseniz x paket işinizi görür tadından yenmez

+1

• ensnksr kullanıcısına yanıt
    hocam kısmet olursa bu benim 5. arabam olacak 27 yaşındayım ve araba konusunda tecrübelerim oldu:) ilk arabam megane 1 1.6 alize daha sonra 2004 ford focus 1 1.6 ghia ondan sonra 2004 corolla hb. terra şu an ise 98 broadway var :) elimdeki ile yetinmeyi bilen biriyim :) bu araçların içinde beni en çok memnun eden focus oldu fakat en masrafsızı da corollay dı gönlüm hep focus tan yana çok sevdiğim begendiğim bir araç fakat alternatifleri degerlendirmekte de fayda var diye düşünüyorum öğretmenim ve parayı kolay kazanmıyorum sonuçta iyi bir tercih yapmak istiyorum :) ilginiz için teşekkürler dizel tercihleri de yabana atmamak lazım fiat linea 1.6 multijet emotion plus gibi kafamı kurcalamıyor değil yani
  • Focus TDCI Titanium.
  • çok kritik bir eşiktesiniz. bende bayadır o bütçede dediğiniz kriterlere hemen hemen benzer araçlara bakıyorum
    mazda 3
    citroen c4
    ford focus
    mitsubishi lancer ( 2. eli diğerlerine göre nispeten zayıf olduğu için biraz uzağım )
    belki subaru impreza 1.5 awd ( bunun 2. eli lancerdan da zayıf ama genede listeye eklenebilir)
    hatasız boyasız az km li donanımlı olunca golf, civic gibi araçlar bütçeyi aştıkları klasman dışına çıkıyor malesef.

başlığı bende takip ediyorum
  • H kasa Astra veya focus 2.5 titanium tavsiye edebilirim.

Duygusal degil de mantiksal tercih yapacaksanız ki oyle demişsiniz, bu aralikta fiyat/performans olarak astra ve focus başı ceker. Geri kalanları diğer olarak sınıflandırabiliriz.

• 1,6 110 hp Reno megane elektronik paketli olan modellerden (dijital klima yagmur ve far sensoru) yada privelage modeli..
    Ek olarak lpg de takildi mi. Mis gibi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hamdi0555 -- 12 Nisan 2014; 0:52:33 >
  • Aynen astra h veya focus bakılabilir, yada auris veya corolla da düşünebilirsiniz, kolay gelsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • focus hb
  • Derin Mavi kullanıcısına yanıt
    tdci titanium çok hoş ama istediğimiz model ve km de bütçeyi maalesef aşıyor
  • Civic , focus , golf ,astra diye gider liste.
    Civic 6 yil garantisiyle donanimi ve sağlamlığı ile one çıkar.
    Focus kullanmissiniz , zaten iyi kötü bilirsiniz .
    Golf 1.6 hitler motor donanimi az ancak arac güzel.
    Astra h oldukca modelli km düşük , j kasa da olabilir..

• evet hocam mazda 3, mitsubishi lancer ve impereza nın ne yazık ki ikinci eli çok zayıf bu paraya fiesta 1.4 tdci titanium veya corsa cdti enjoy da alınabilir lakin küçük B segmenti arabalar ve açıkcası bana oyuncak gibi geliyorlar. linea 1.6 multijet emotion plus 2011 bir arkadaşımda var donanım olarak ve performans olarak mükemmel denilebilir ama sonucunda bir fiat ve bu paraya insan daha kemikli bir araç almak istiyor. focus 2.5 titanium alınabilecek en iyi araç gibi duruyor ama dizelin çok ragabet gördügü şu günlerde insan tereddüte düşüyor. hocam valla bende kararsızım 35000 40000 gibi meblaalar bizim için büyük rakamlar sizin de tavsiyeleriniz benim için önemli.
  • Disconnectus_Erectus kullanıcısına yanıt
    hocam golf ve vw hiç kullanmadım kullanıcıları çok memnun ama maalesef Türkiye de bu araçlar çok pahalı hakeza civic alalım desek düşük km temiz kaporta 2010 model üstü donanımlı bir arabası 45000 tl üstü üstelik bu iki araçta ki motorlarda çok eski teknoloji atmosferik 1.6 motorlar e dizel alsak fiyatlar daha da uçuk istediğimiz fiyata da şirket araçlarını veriyorlar 2012 senesinde astra j kasa 1.6 edition modelinin liste fiyatı 38000 tl idi 36000 e sıfırını alan kişiler oldu aynı araca şu an 42000 lira istiyorlar bu da benim zoruma gidiyor arabayı alacaksın iki sene bineceksin üstüne de 6000 tl para isteyeceksin sizce yanlış mı düşünüyorum
  • Hamdi0555 H kullanıcısına yanıt
    2004 megane 1.6 alize yi yakşaık iki sene kullandım maalesef beni çok üzdü hocam sanayiciler beni gördüklerinde yüzleri gülüyordu o derece yani bu yüzden reno ya sıcak bakamıyorum
  • engyn kullanıcısına yanıt
    bu fiyata cruze a ne dersiniz peki?
  • Vw polo baktınız mı

• DT Swiss kullanıcısına yanıt
    polo 1.6 tdi veya 1.2 tdi güzel ama bana çok küçük geliyor daha önce de söylemiştim pahalı oyuncaklar gibi :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.