Şimdi Ara

Windows Phone 8 için Pegs 'n Holes mantık ve zeka oyunu kullanıcılardan olumlu puanlar almaya devam ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Windows Phone 8 için Pegs 'n Holes mantık ve zeka oyunu kullanıcılardan olumlu puanlar almaya devam ediyor

Elinizdeki renkli taşlarla delikleri doldurmaya çalıştığınız Pegs 'n Holes, Windows Phone mağazasında 200 bin indirme rakamını geçerken, 4.5 ortalama beğeni puanını da koruyor.

Platformun en iyi mantık ve zeka oyunlarından birisi kabul edilen Pegs 'n Holes'da, elinizdeki taşları alandaki aynı renkli deliklere yerleştirmeniz gerekiyor. 

Oyun ilk etapta küçük kareli alanlar sunduğu için kolay. Ancak alan büyüklüğü arttıkça zorlaşıyor ve farklı stratejiler üretmeniz gerekiyor. Oyunda önemli olan taşlarınızın birbirinin önünü kesmemesi. Oyunda zaman sınırlaması yok. Tek başınıza oynayabileceğiniz gibi çevirmiçi modda arkadaşlarınızı oynarken sadece izleyebilirsiniz. 

• 1 hafta önce ana konuda paylaşılmıştı. Haberler çok geç kalıyor lütfen dikkat edelim. Teşekkürler.
  • oyun gerçekten çok güzel.telefonda bu tarz oyunları daha uygun goruyorum.zaten hem pc hemde konsolum var buyuk oyunları onlarda oynuyorum ama bu tarz oyunlar telefonlar için ideal.çok begendim gercekten harika bir oyun olmuş.ayrıca Flow free:bridges da oynuyorum.onuda çok seviyorum.baska bildiginiz varsa paylasın lutfen.
  • Apple da varcılar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynamadan Nasil hemen tutmus diye boyle bi Kaniya variyolar Oynamam lazim Oynayanlar Hakkinda Bilgi verebilirse Daha iyi Olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.