Şimdi Ara

2si1 'Radyoaktif' Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
1.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1'in bu haftaki bölümünde dizüstü yine aramızda ve düştü düşecek şekilde duruyor bizden söylemesi.

Talha en az 2 kere çarpıyor ama merak etmeyin video sonuna kadar cihaza bir şey olmuyor. Dolu dolu bir program hazırladık sizler için keyifli seyirler diliyoruz :)

• Teşekkürler tam zamanında geldi. Çaylar çerezler hazır izleyelim.

Ilıklama olabilir ne yahu. Ilık esintili teknoloji programı bu haftaki başlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 12 Nisan 2014; 15:26:43 >
  • Tam da beklediğim şey

• Çay-mısır ikilisini kapalım hemen :)

• İlk yorum!

• Yerleşelim
  • 2si1´den önce

PIZZA SIPARISI ICIN : 5555 55 55
    LAHMACUN Siparisi ICIN : 22222 222 222
    BUZ DOLABI ICIN : PC´nin basindan kalk oda´dan cik düz ilerle hemen ilk köseden sag dön.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 11 Nisan 2014; 22:07:06 >
  • ŞÜKÜR KAVUŞTURANA BEKLE BEKLE MÜZİK DİNLEMEKTEN BEYNİME KARA SULAR İNDİRYDİ :D

• ''Dizi'' gibi çita yükselterek gidiyor... Her hafta merakla bekliyorum 'Başlığı' bile ayrı merak konusu 'Başlığı' tahmin etmeye çalışıyorum felan...
    Kendimi 2'si1'e hazırlıyorum. Sonra 2si1 için Yiyecek ve İçecek telaşı başlıyor Vs... Harikasınız.

• mısırı patlatayım o ara da iner video
  • Düğünlerde yeni konseptimiz " Damadın kafasına drone düştü oyun havası" :D

• Her hafta şu ilk yorumu yapan abuk sabuk yorumları eksilemek için zaman ayırıyorum.

• Konferans bizim üniversitede olsa mutlaka gelirdim. Şöyle geçmişten günümüze baktığımızda aslında donanımhaberle beraber "MESUT ÇEVİK" bir başarı öyküsüdür.

• Zamansız geldi. Tam filmi izliyordum. :P

• İlk yorum gibi çek kanka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eksi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her yorum eksilenir mi? Eksileniyormuş

• zamanlaması manidar.
  • O pantolondan almak isterdim :)

• ben heycanlandığım beğendiğim oyunlara ön sipariş veriyorum genelde örnek vermek gerekirse

FM serisini iki senedir ön siparişle alıyorum
    battlefield 3-4 ön siparişle aldım ağzım yandı (ilk halini gördükten sonra oyundan soğudum girmedim belki düzelmiştir şimdi bilmiyorum)
    rome 2 ön siparişle aldım ağzım yandı (ilk halini gördükten sonra oyundan soğudum girmedim belki düzelmiştir şimdi bilmiyorum)
    Company of heroes 2 ön siparişle aldım
    Fifa 14 ön siparişle aldım
    edit : titanfall unutmuşum onuda aldım

ancak watch dogs'u almam bir rome 2 faciası veya battlefield faciası olacak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 11 Nisan 2014; 23:14:52 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.