Şimdi Ara

2si1 'Radyoaktif' Teknoloji ve Oyun Programı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
1.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Her zamanki gibi harika bir programdı
    Mesut hocam ihs mod yapmanın tek yolu jilet değil, jiletin riskleri büyük evet ama öbür yöntemin riski yok gibi bir şey. ihs'yi bir alet ile sabitleyip ahşap veya sert plastik bir şeyle board'a kenardan hafifçe birkaç kez vuruyorsunuz (araya ahşap küp blok koyup çekiçle vuranlar da var) ihs kolayca ayrılmış oluyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzel Programdi
  • Ön sipariş bence çok önemli neden mi? Örnek vermek gerekirse titanfall ben ön sipariş ile aral dan 120 TL satın aldım watch dogs da ön sipariş ile 72 TL aldım araldan dark soluls 2 ön sipariş ile 63 TL aldım orjinal ve kutulu oyunlar orjinal oyun kullananlar için çok önemli, çünkü titanfall çıkışını yaptıktan sonra ki fiyatı 162 TL 42 TL kardayım bence az bir mevla değil.

• Kısa bir bölüm olmuş fakat doyurucuydu. Ön sipariş ülkemizde gerçekten az. Benimde tek ön siparişim GOW AC olmuştu, merakla bekliyordum PS3'te. Sonda ki video ise çok professiyonel çekilmiş.

• Rus keyler ile ilgili bilgi vermediniz.

• daha fazla ttnet reklamı istiyoruz(!)
  • Bu kameralı dronelar videoya çektiği şeyi kendi başına takip ediyor mu, yoksa bana mı öyle geldi? Ediyorsa çok iyi.

• Yine güzel bir bölümdü teşekkürler.
    Be bf4 ü ön sipariş vermiştim.
  • Tüm uzun videolarda yayın akışı istiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 16 Nisan 2014; 23:34:29 >
  • rus keyler neden ucuz ondan bahsedecektiniz sözde yalan olmuş

• Biri hayrına dizüstü için size bir sehpa ayarlasa... Tedirgin oluyoruz.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.