Şimdi Ara

iPhone için Metal Gear Solid V telsiz kılıfları Japonya'da ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iPhone için Metal Gear Solid V telsiz kılıfları Japonya'da ortaya çıktı

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes yapımının piyasaya çıkması şerefine Hideo Kojima, Big Boss tarafından kullanılan yüksek teknolojili telsizin, aksesuar olarak satışa sunulacağını açıklamıştı. Kojima yeni aksesuar ile ilgili bazı görseller paylaştı.

Metal Gear iDroid kılıf aksesuarı iPhone 5 ve iPhone 5S ile uyumlu olarak üretildi. Aksesuar cihazı tamamen kapatıyor. Ancak cihazın fiziksel tuşlarına aksesuarın tuşları ile erişilebiliyor. Telsizin anten kısmı ise çıkarılarak ekran kalemi olarak kullanılabiliyor. 

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes için geliştirilen yardımcı iOS uygulamasını indirerek gerçek bir telsiz havası verebilirsiniz. Ancak telsiz olarak kullanmaya yönelik ne aksesuarda ne de uygulamada herhangi bir fonksiyon mevcut değil.

Metal Gear iDroid kılıf aksesuarı henüz satışta değil. Oyunun meraklılarının Big Boss telsizine sahip olmak için Ekim ayı sonlarını beklemesi gerekiyor. Aksesuarın perakende fiyatı ise yaklaşık 74$ olarak belirlenmiş. 

Kaynak:http://vr-zone.com/articles/metal-gear-idroid-case-turns-iphones-cool-walkie-talkies/75653.html

• Müthiş ancak pek de kullanışlı değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone'um olsa kesin alırdım.

• iDroid isme bak çok manidar

• Arka kamerayı kimse kullanmıyor zaten

• Arkadaş bari ekstra batarya,telsiz özelliği,üstteki anten ile yüksek çekim kalitesi,darbeye dayanıklılık gibi özellikler koysaydınız da albenisi yüksek olsaydı.

• Haberi tam okumamanın zararını yaşadım.Maalasef tamamen görselliğe odaklanmış ve içi boş bir cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MGS serisi için doğdum, MGS serisi için yaşıyorum, MGS serisi için ölürüm ama Iphone' um yok

• Cok mu gereksiz olmus

• Saçma...
  • Telsiz görünümlü kilif

• telsiz görevi yapmadığı, çok kaba olduğu için alınası değil
  • quote:

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes için geliştirilen yardımcı iOS uygulamasını indirerek gerçek bir telsiz havası verebilirsiniz. Ancak telsiz olarak kullanmaya yönelik ne aksesuarda ne de uygulamada herhangi bir fonksiyon mevcut değil.

• ismine yakışır bir ürün olmuş, METAL GEAR yani sonuçta

• Hiç bir işe yaramayan ve sırf görüntü olan bir ÇÖP yapmışlar.
    Neden böyle diyorum.
    Çünkü madem o kadar büyük bir cihaz yapıyorsun ve telefonu da içine alacak kadar büyük,

zaten şarjdan yana sıkıntı çeken ve şarjım az gidiyor diyen o kadar iPhone kullanıcısı varken,

koy içine adam gibi pil, hem görüntüsü havalı olsun, bununla birlikte telefonun pil ömrünü hatırı sayılır ölçüde arttırsın.

Ama yok.

Allah'ın Çin'li firması 5 Dolara 10.000 miliamperlik şarj istasyonu yapar satar, bunlar ise 75 Dolara sadece görünüm satar...

• Basligi okuyunca cok ince zarif bir kilif bekliyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanışlı değil birde batarya falan koyulsaydı daha çok tercih edilebilirdi.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani aktif bir tema olsa neysede one aga kılıf degilde oyuncak olsa alınır

• çok gereksiz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.