Şimdi Ara

...::Solenza Klübü::... (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.634
Cevap
34
Favori
276.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hem yol kamerasi hem gerivgorus var gerci yol kamerasi ni taktim o kolaydi bide bizim araclara ekranli teyp uymuyormus alacaktim da geri gorusu ona baglattira cak tim olyormus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tekniker1 T kullanıcısına yanıt
    Ewet geri gorus te var normalde var ekranli teyp uymuyormus bizim araclara alip geri gorusu ona takacaktim

• Arkadaşlar bir sorum olacak.

Benim aracım 2005 model ve ruhsatta ilk tescil tarihi 2008 olarak gözüküyor.Tescil tarihi bildiğim kadarıyla trafiğe çıkış tarihi.

Fakat tramer kayıtlarından kaza sorgulatıldığında 2005 te bir hasar gözüküyor. Çarpma adı altında fakat fiyat yazmıyor. Sizce bu durum anormal değil mi?
  • 128bpm_ 1 kullanıcısına yanıt
    merhaba sizin aracınız plaka değiştirmiş yani il değiştirmiş 2008 de aracın plakayla bağlı olduğu ile getirilmiş olabilir
  • arkadaşlar solenzanın stepne bagajda mı oluyor yoksa alttan takmalımı?
    merka ettiğim şey simit tüp takılabiliyormu?
  • Broadway gibi disarda.
    Toyota verso gibi disardan takilabilir. yuksek oldugu icin surtmede yapmaz. satmazdan once ben yaptiracaktim ama sattim gitti.

• Solenza' ma içerden açılır bagaj 'ı yaptım. formlarda okudukça .dedim bende deneyeyim en fazla bagaj kiidini bozarım. Ama çok şukur düşündüğümden kolay oldu. bana maliyeti 15 TL ye maal oldu. direkt aküden + aldım ve artık bagaj açmak için araç anahtarına gerek kalmadı.

• thomas1925 kullanıcısına yanıt
    Yapmayı çok istediğim bir şey. Güzel olmuş. Eline sağlık...

guzel olmus eline saglik.benim yaptigim sistemle asagi yukari ayni.sayfa 43 te paylasmistim.tek fark benim bobin cekince bagaj aciliyor senin bobin itince bagaj aciliyo.son olarak bagaji arabanin kumandasiyla acmayi da becerdik cok sukur.arabanin acma dugmesine 1 defa basinca kapilar aciliyo,10 saniye icinde 2. defa basinca bagaj aciliyo.bagaj aydinlatmasini nereye baglamissin?sayfa 43 te paylasmisim bakabilirsin.ben sivic taktim cok guzel calisiyo.

teşekkür ederim işte sizden gördüklerimle deneyeyim dedim sonuç olumlu oldu . kumanda işi için uraşmadım :))). bagaj aydınlatmasını 2009 senesinde arabayı ilk aldığım zaman yapmıstım ben direkt plakalık lambasından aldım enerjiyi parkları acınca yanıyo . o şekilde kullanıyorum . şimdi bende torpido aydınlatması yapabilirim bakalım fırsat bulursam ve kapı altı led olayına girerim . en azından ön iki kapıya yaparım . diye düşünüyorum .
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiruh22 -- 6 Nisan 2014; 3:20:36 >
    kapi altlari,dis kapi kollari,ic kapi kollari aydinlatmasi yaptim cok hos oldu.kapi altlari ve dis kapi kollari tavan lambaasina bagladim.kumanda ile kapilari acinca 4 kapininda hem kapi kollari hemde kapilarin altindaki ledler yaniyor.ic kapi kollarindaki ledi parka bagladim parklari acinca yaniyor.insallah en kisa surede onlarinda fotolarini yüklerim.ha su uzaktan kumanda ile bagac acma isi icin eger elin elektronige yatkinsa istersen elektronik devre semasini göndereyim sana.

çpk güzel olduğunu tahmin ediyorum . fotoları bekliyorum ayrıntılı paylaşırsan bende yapmayı denerim.
  • bu solenzada halojen yay mı birşey varmış nerden bulabilirim onu bir bilginiz varmı ?
  • Merhaba,

Aracimda fotoda isaretledigim parca fazlaca sallaniyor gibi geldi bana. Kelebek kutusunun yanindaki soketli diktortgen parca, MAP sensoru.

Elle salladigimda bayagi oynadigini farkettim. Kosesi neredeyse bir santim kadar hareket ediyor. Vakti ve imkani olanlar kendi araclarindakini kontrol edebilirler mi? Acabaa hepsi mi boyle?

Emin olursam ona gore mudahale ederim, simdiden tesekkur ederim...

• hakan kizil kullanıcısına yanıt
    iyi günler.fotoda gösterdiginiz sensörü kontrol ettim.dediginiz gibi bizim aracta da yaklasik 1 cm saga sola oynuyor.hepsinin öyle oldugunu düsünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tekniker1

iyi günler.fotoda gösterdiginiz sensörü kontrol ettim.dediginiz gibi bizim aracta da yaklasik 1 cm saga sola oynuyor.hepsinin öyle oldugunu düsünüyorum.

Cok tesekkur ederim...
  • Merhaba arkadaşlar, araca park halindeyken dokundurdular ve sol arka stop lambası kırıldı, piyasada da bir türlü bulamıyorum. Elinde olan, satan veya nereden alacağımı bilen var mıdır acaba? şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Camit

Merhaba arkadaşlar, araca park halindeyken dokundurdular ve sol arka stop lambası kırıldı, piyasada da bir türlü bulamıyorum. Elinde olan, satan veya nereden alacağımı bilen var mıdır acaba? şimdiden teşekkürler

Merhaba,

Ben yaklasik bir bucuk sene once Bursa'daki bir servisten aldirmistim. Onlar da Bursa fabrikadan getirtmislerdi. 80-90 TL gibi bir fiyati vardi yanlis hatirlamiyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan kizil

quote:

Orijinalden alıntı: Camit

Merhaba arkadaşlar, araca park halindeyken dokundurdular ve sol arka stop lambası kırıldı, piyasada da bir türlü bulamıyorum. Elinde olan, satan veya nereden alacağımı bilen var mıdır acaba? şimdiden teşekkürler

Merhaba,

Ben yaklasik bir bucuk sene once Bursa'daki bir servisten aldirmistim. Onlar da Bursa fabrikadan getirtmislerdi. 80-90 TL gibi bir fiyati vardi yanlis hatirlamiyorsam.

Çok teşekkürler. Peki neresi oldugunu hatırlıyor musunuz, isim, telefon vs var mıdır? Çünkü ankara'da sorduğum kadarıyla artık üretilmiyormuş.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.