Şimdi Ara

KRON XC 250 MD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Severek aldığım bisikletimi özel nedenlerden dolayı satıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Toplasan toplasan 5 defa binildi. Link aşağıda yer almaktadır.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-2013-kron-xc-250-md-160004805/detay/

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• negüzel bisiklet, bazen diyom kazık mı yedik yahu donanımı iyi diye salcano aldık 1500 verdik tamam donanım iyi miyi de bu da kron marka ve cillop gibi bisiklet, hemde fiyat farkına bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

negüzel bisiklet, bazen diyom kazık mı yedik yahu donanımı iyi diye salcano aldık 1500 verdik tamam donanım iyi miyi de bu da kron marka ve cillop gibi bisiklet, hemde fiyat farkına bak

Evet çok güzel ve de çok memnunum. Ama satıp başka model alacağım. Alana hayırlısı olsun

• Hocam konak ta siniz sanirim bildiğiniz carraro bisiklet satan yer var mi konak, bornova civarinda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seda ve doruk bisiklet satıyor diye biliyorum

• Güncel...

• quote:

Orijinalden alıntı: Redlife35

Hocam konak ta siniz sanirim bildiğiniz carraro bisiklet satan yer var mi konak, bornova civarinda?

küçükyalıda doruk bisiklet var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfettah

quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

negüzel bisiklet, bazen diyom kazık mı yedik yahu donanımı iyi diye salcano aldık 1500 verdik tamam donanım iyi miyi de bu da kron marka ve cillop gibi bisiklet, hemde fiyat farkına bak

Evet çok güzel ve de çok memnunum. Ama satıp başka model alacağım. Alana hayırlısı olsun

Hocam 5 kere bindikten sonra satıp yeni bir model aldığınıza göre xc250 de problem yaşadınız anlaşılan. Paylaşı mısınız? Bugünlerde benim de gündemimde de bu bisiklet
  • Yo hiç bir sorun yaşamadım sadece özel bir nedenden dolayı sattım.tavsiye ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.