Şimdi Ara

iOS için Warhammer Quest bir süreliğine ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• iOS için Warhammer Quest bir süreliğine ücretsiz

1995 yılının sevilen RPG-strateji oyunlarından Warhammer Quest, geçen yıldan bu yana iOS için kullanımdaydı. Oyun bir haftalığına ücretsiz oldu.

Rodeo Games ve Games Workshop işbirliği ile geliştirilen Warhammer Quest, orijinaline sadık kalarak orc, goblin, troll ve pek çok yaratıkla zindanlardaki mücadelenizi hikaye ediniyor. Düşmanlardan düşen zırh, kılıç ve gizemli eşyalarla kendinizi geliştirebiliyorsunuz.

Yaklaşık 40 saatlik bir oyun süresi sunan Warhammer Quest, genişleme paketlerini ve ekstra kahramanları ücretli olarak sunuyor. 

• açıkçası mobil oyuncu sektöründe windows işletim sisteminin ağırlığını koymasını bekliyorum.Bu tarz oyunlar ücretsiz olarak yada full pc sürüm halinde windows tabletlerde çok daha keyifli ve özgürce oynanabilir.
    Windows donanım/fiyat/performans üçgeninde daha başarılı modellerin sunulması ve windows market uygulamalarının artırılması gibi konuların halledilmesi ile sektörde payını artırabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

açıkçası mobil oyuncu sektöründe windows işletim sisteminin ağırlığını koymasını bekliyorum.Bu tarz oyunlar ücretsiz olarak yada full pc sürüm halinde windows tabletlerde çok daha keyifli ve özgürce oynanabilir.
    Windows donanım/fiyat/performans üçgeninde daha başarılı modellerin sunulması ve windows market uygulamalarının artırılması gibi konuların halledilmesi ile sektörde payını artırabilir.

Windows donanim fiyat performans felan derken

Bende istiyorum o içtiğinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NeyMis 1 hafta ucretsizmis Vay Yavrum Vay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

açıkçası mobil oyuncu sektöründe windows işletim sisteminin ağırlığını koymasını bekliyorum.Bu tarz oyunlar ücretsiz olarak yada full pc sürüm halinde windows tabletlerde çok daha keyifli ve özgürce oynanabilir.

Windows donanim fiyat performans felan derken

Bende istiyorum o içtiğinden

belli ki dikkatli okumamışsın , ".daha başarılı modellerin sunulması " diyorum ki windowsun yegane sıkıntısı bu zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.