Şimdi Ara

LG DVD 5+1 SES SISTEMI GARIP SORUN DUZELTILDI.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oncelikle iyi forumlar evimde lg dvd ses sistemi var ve ben tv nin kulaklik cikisini dvd nin aux girisine bagladim ve ses mukemmeldi gecenlerde dvd disk taktim ve kolanlardan sadece etraf sesleri geliyor tv dende konusma sesleri geliyordu simdi tv ye hdd takdigimda dvd nin on iki haporlorunden knusma sesleri geliyor ama arka iki hoparlorde ses hic yok ne yapmaliyim lutfen yardmci olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi classcocuq -- 16 Nisan 2014; 14:57:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: classcocuq

oncelikle iyi forumlar evimde lg dvd ses sistemi var ve ben tv nin kulaklik cikisini dvd nin aux girisine bagladim ve ses mukemmeldi gecenlerde dvd disk taktim ve kolanlardan sadece etraf sesleri geliyor tv dende konusma sesleri geliyordu simdi tv ye hdd takdigimda dvd nin on iki haporlorunden knusma sesleri geliyor ama arka iki hoparlorde ses hic yok ne yapmaliyim lutfen yardmci olun

tv nin ve ses sisteminin marka modellerini yazabilir misin?

• ferhat1258 kullanıcısına yanıt
    iki side lg tv den sesi almak icin kulaklik grisiyle ses sistemine bagladm

• classcocuq C kullanıcısına yanıt
    tv nin optik ses çıkışı varsa kulaklık girişiyle uğraşmayın
    evet var abide ayni sorunu yaparmi acaba cunki daha oncede dedigim gibi dvd dick takana dek arka kolanlardan ses geliyordu simdi tik yok ancak dvd ye dick takinca etraf sesleri gelmekte ama tv den bsey acinca yada tlfnu tv ile eslestrip muzik acinca bile sadece in kolonlatdan geliyor ses bi denerim abi

• quote:

Orijinalden alıntı: classcocuq

evet var abide ayni sorunu yaparmi acaba cunki daha oncede dedigim gibi dvd dick takana dek arka kolanlardan ses geliyordu simdi tik yok ancak dvd ye dick takinca etraf sesleri gelmekte ama tv den bsey acinca yada tlfnu tv ile eslestrip muzik acinca bile sadece in kolonlatdan geliyor ses bi denerim abi

bende de var ama kurulu değil şimdi, zamanında ben optikle kullandım ses kalitesini kusursuz alırsın. sadece ön kolondan ses gelmesi sorununun içinde "sound effect" ayarını "bass veya nat plus" yap dene bakalım düzelmesi lazım.
    abi o ayarlar nitmalde idi ama aksam bu bakarim bida bilgi veririm abi

abi tv nin modeli LG 42LA640S DVB-S 3D lg ses sisteminin fotosunu da koydum abi bi bakarsan sevinirim.
     LG DVD 5+1 SES SISTEMI GARIP SORUN DUZELTILDI.

• SORUN SES SISTEMINDE GAME MODUNA ALINARAK DUZELTILMISTIR YARDIM EDEN HERKESE TESEKKUR EDERIM.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.