Şimdi Ara

iPad 1. Nesil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, benim sorum ipad ile ilgili. Hediye olarak bir tablet almayı düşünüyorum ucuz çin malı tablet almaktansa Apple alayım dedim. Ama biraz pahalı geldi. En sonunda 1. Nesil iPad'i buldum. 32 GB wifi model, fiyatı 300 TL, ürünün kutusundaki jelatin bile hala üzerinde duruyor yani cihaz sıfır, 1 yıllık garantisi var. Almalı mıyım? Ve son olarak bu tablet ile ne yapılır?

• Up Up arkadaşlar bi yardım eder misiniz? en azından kendi fikrinizi söyleseniz?
  • Sadece internette gezecekseniz neden olmasın ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nexus 7 al daha iyi. Eskidi artık bu boş ver.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren..34

Nexus 7 al daha iyi. Eskidi artık bu boş ver.

Haklı malesef iPad 1 almanızı önermem

• İpad 1 yavas iskence gibi. ios surumu eski, uygulama guncellemelerinin cogunu alamiyor. Browser ya da herhangi bir uygulamayi kullanirken uygulama kapanabiliyor.

• Bosuna para verme ipad 1 e
  • Çok eskidi hocam.. 100-200 daha ekleyipn2. El ipad mini almanız daha mantıklı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nexus 7 ne kadar? ya sonuçta bunu çocuk kullanıcak video izler, internete girer, oyun oynayacağını sanmıyorum okula izin vermezler. Bir de arkadaşları apple kullanınca o da istiyor mecburen. tablet okulda kalıcak zaten eğitim için sadece okulda kullanır, pdf ders kitablarını açsın falan. bu işlemlerde zorlanır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ricarica

nexus 7 ne kadar? ya sonuçta bunu çocuk kullanıcak video izler, internete girer, oyun oynayacağını sanmıyorum okula izin vermezler. Bir de arkadaşları apple kullanınca o da istiyor mecburen. tablet okulda kalıcak zaten eğitim için sadece okulda kullanır, pdf ders kitablarını açsın falan. bu işlemlerde zorlanır mı?

Arkadaşımda ipad 1 var,yıllardır kullanır,çok da memnun,
    Sana da tavsiye ederim
    Film izlemek,internete girmek,face,msn,twitter kullanmak,pdf ve ofis disyalarını açmak...gibi birçok işini rahatlıkla görecektir.
    Sadece bazı oyun ve uygulamalrda kasma oluyor,bırak onları da kasıversin.

• kime sorsam olumsuz cevap sonunda bir olumlu mesaj geldi kardeşim senden rica etsem tablette o işleri yaparken bi video çeksen de çalışırken görsem olur mu? (internette gezinme, video izleme vs)
  • quote:

kime sorsam olumsuz cevap sonunda bir olumlu mesaj geldi kardeşim senden rica etsem tablette o işleri yaparken bi video çeksen de çalışırken görsem olur mu? (internette gezinme, video izleme vs)

Arkadaşın yanına gidebilirsem video çekeyim ama şu videoda,ipad 1 ve 2 karşılaştırması var,fikir verebilir size
    http://www.youtube.com/watch?v=DE9r_KN73Ts

• peki bekliyorum videoyu inşallah gidebilirsin:) peki internette gezerken falan ''ecü'' arkadaşın dediği gibi browser kapanması oluyor mu? bu arada videoda herhangi bir karşılaştırma yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ricarica -- 17 Nisan 2014; 18:46:34 >
  • quote:

peki bekliyorum videoyu inşallah gidebilirsin:) peki internette gezerken falan ''ecü'' arkadaşın dediği gibi browser kapanması oluyor mu? bu arada videoda herhangi bir karşılaştırma yok

Tamam inşallah,videonun hepsini izlememiştim,kusura bakmayasınız bir de şuna baksanız;
    http://www.youtube.com/watch?v=kRu5zAaULlE

• Kardeşim istiyorsan 600 TL'ye ipad 2 satabilirim 1 senelik cihaz ?

• Videoyu izledim genelde ipad 1 geride kalıyor ama bence çok da geride kalmıyor sonuçta küçük çocuk bunu farketmez bile

Sağol kardeşim de 600₺ lik hediye mi olur küçücük çocuğa?

• 150 tl ekleyip mini alın canavar gibi cihaz.
    Değilse Kindle Fire veya Nexus 7 alın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum buradaki "illaki son model olsun" kafasındaki tipleri dinleme sen.

Bende hala ipad1 ve iphone 4 var. İkiside sorunsuz çalışıyor. Varsın real racing 3 oynamayayım. Çokda büyük kayip değil. Safari 2 saniye geç açılsın sorun değil.

Buradakilere kalsa son modelden başka alma derler. İpad 2 de iyi bir alternatif ama sonuçta çocuk kullanacak. İpad 1 işini fazlasıyla görür. Ayrıca diğer ipad modellerine göre daha dayanıklı bir yapısı var. Benimkini oğlum 2 yıldır parçalayamadıysa bence dayanıklı cihazdır :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

Dostum buradaki "illaki son model olsun" kafasındaki tipleri dinleme sen.

Bende hala ipad1 ve iphone 4 var. İkiside sorunsuz çalışıyor. Varsın real racing 3 oynamayayım. Çokda büyük kayip değil. Safari 2 saniye geç açılsın sorun değil.

Buradakilere kalsa son modelden başka alma derler. İpad 2 de iyi bir alternatif ama sonuçta çocuk kullanacak. İpad 1 işini fazlasıyla görür. Ayrıca diğer ipad modellerine göre daha dayanıklı bir yapısı var. Benimkini oğlum 2 yıldır parçalayamadıysa bence dayanıklı cihazdır :)

ipad 1 ile video çekebilir msiniz? hızı konusunda ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.