Şimdi Ara

Fm uzmanı arkadaşlar ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • orjinal fm 2013 oyunum var. fm 2014 online oyuna katılabilir miyim ?
    1 adet orjinal oyunla kaç kişi online oynayabilir?
    son olarak orjinal olmayan oyunla online oynanmaz heralde :)

İlginiz için teşekkürler

• 1-Katılamazsın.
    2-Sadece bir kişi.
    3-Oynayamazsın :=)

indirime giriyor o zaman alırsın oynarsın. Çok makul fiyata hemde.
  • DeLakiss kullanıcısına yanıt
    4 arkadaş 4 büyüklerle lig yapalım diyoruz. Şu anda 49 tl fm 2014 . fm 2013 de 44 tl indirim sanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynk

4 arkadaş 4 büyüklerle lig yapalım diyoruz. Şu anda 49 tl fm 2014 . fm 2013 de 44 tl indirim sanmam

10 dolara düşer yakında o zaman alırsınız.

4-5 arkadaş oynamak çok zevkli akşam işten evi geçince başlarız 9 da gece 2lere 3lere kadar devam ediyoruz.

Alt lig takımlarıyla oynuyoruz 5.Sezondayız hala Premier lige çıkamadık düşme hattından kurtulmaya oynuyoruz :)

Fm Classic Mode ve İngiltere Alt ligindeki takımlarla oynamak cidden çok zor oyunda uzmanlaşmak gerek.
  • ver 50 tl al 5 taksit yaparsın 10 lira 10 lira inan değer verdiğin paraya
  • EmAySiks kullanıcısına yanıt
    oyunu cm 03-04 den beri oynuyorum. gecen sezon 2013 sırf türkce diye orjinal aldım yama bekleme derdi kalmadı . ben almaya alacam da arkadaşları ikna edemiyorum :).
  • ynk kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar hiç online oynamadık. online nasıl oluyor?. mesela 4 kişi oynuyoruz bir kişi oyuna giremezse oyun fikstür ilerliyor mu ?. ilerliyorsa oyuna girmeyen kişinin takımı ne hale gelir ? transfer teklifi gelirse yönetim satar mı
  • walla bende hiç oynamadım ama yalan yok hiçde oynamayı denemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynk

Arkadaşlar hiç online oynamadık. online nasıl oluyor?. mesela 4 kişi oynuyoruz bir kişi oyuna giremezse oyun fikstür ilerliyor mu ?. ilerliyorsa oyuna girmeyen kişinin takımı ne hale gelir ? transfer teklifi gelirse yönetim satar mı

Oyun ilerliyor eski taktikle cpu yönetiyor takımı....Kötü giderse takım o yokken başında kovulabilir.

Sıkıntı yok Ana kurucu kimse olmadan da oyunu devam ettiriyor.

Classic Mode oynuyoruz biz biraz hızlı ama zor ya.

4 kişiyiz.

Hala Championshipteyim her sene küme düşmeme mücadelesi veriyorum Leyton Orient'le ben anlamadım bu işi ya.
  • DeLakiss kullanıcısına yanıt
    Classic Mode da da yavaş mı ilerliyor oyun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmAySiks

Classic Mode da da yavaş mı ilerliyor oyun ?

Aslında 2-3 kişi hızlı 4 kişi felan olunca oyun donuyordu ufaktan, Sega'ya mesaj attım. Port açmamı söylediler açtım bakalım neler olacak ama arkadaşlarla denk gelmek lazım.

İngiltere Lig 1 den başladık 2 senede Championshipe çıktı.

5 senedir de küme düşmeme uğraşı veriyoruz.

Küçük takımlarla oynamak zor maaş ve transfer bütçeleri az, umudumuz gençler ve bir Klopp olmak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.