Şimdi Ara

Giriş seviyesi Nokia 225 lanse edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
3.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Giriş seviyesi Nokia 225 lanse edildi

Gelirinin büyük bölümünü orta ve alt seviye segmente sunduğu cep telefonları ile elde eden Nokia, düşük maliyetli cep telefonları tanıtmaya devam ediyor. Firmanın son duyurusu alt seviye bir akıllı telefon oldu.

Nokia 225 monoblok gövdeye sahip ve firmanın Series 30+ platformu üzerinde çalışıyor. 2.8 inçlik LCD ekranda 240x320 piksel çözünürlük sunan telefon microSD ile kapasitesini genişletebiliyor. 

Arka kısımda 2MP çözünürlükte kamera yer alırken, 1200mAh gücünde bir bataryadan enerji sağlıyor. Bluetooth 3.0 ile kablosuz paylaşım seçeneği mevcutken, EDGE/GPRS üzerinden internet bağlantısı sağlanıyor. Cihaz 36 gün bekleme, 21 saat konuşma, 49 saat müzik dinleme, 7.5 saat webde gezinti şeklinde değerlere sahip. 

Cihazda Twitter, Facebook ön yüklü olarak geliyor ve Nokia Xpress Browser internet tarayıcısı ile internette gezinti yapmak mümkün. Çift SIM ve tek SIM seçenekleri olan cihaz yaz aylarında 40 Avro fiyat etiketi ile satışa sunulacak.  

Kaynak:http://www.nokia.com/global/products/phone/225/specifications/

• yahu bu telefonu alan adamın ihtiyacı olan şey batarya bari 2000 mah falan koyunda 1 hafta şarja takmayalım

• bende araba icin takoz ariyordum. İyi oldu tesekkurler nokia

• Bence güzel ürün olmuş, orta yaş ve üzeri genelde dokunmatik kullanamıyor zorlanıyorlar bu tip telefonlar arıyorlar.

• Neredeyse esnek bükülebilir ekranlı cihazlar çıkacak Nokia hala eski kafadan gidiyor.Gerçi istesede artık yapamaz teknoloji birikimi Ms'ye sattı.

• Ne kadar basit şeyler halbuki 10 sene önce tapılırdı bunlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu ne enteresan yorumlar. Niye herkes akıllı telefon kullanmak zorunda gibi bir algıya kapılıyorsunuz ki siz? Benim annem ve babam bunun gibi standart telefonlar kullanıyor ve değiştirecek olsalar da böyle telefonlar alırlar. Bu telefonların üretilmesinde garip olan ne?

Akıl sağlığınızdan şüphe ediyorum. Bu forumun genel üye profili bebelikler oluşturuyor ya da. Zira saçma sapan yorumlar. Siteden tiksindim ya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku

Yahu ne enteresan yorumlar. Niye herkes akıllı telefon kullanmak zorunda gibi bir algıya kapılıyorsunuz ki siz? Benim annem ve babam bunun gibi standart telefonlar kullanıyor ve değiştirecek olsalar da böyle telefonlar alırlar. Bu telefonların üretilmesinde garip olan ne?

Akıl sağlığınızdan şüphe ediyorum. Bu forumun genel üye profili bebelikler oluşturuyor ya da. Zira saçma sapan yorumlar. Siteden tiksindim ya.

İnsanlarda neden bu model Nokia bunu amiral gemisi olarak tanıttı algısı oluşturmuş anlamak zor açıkçası

• türkiye fiyati 350-400tl olarak gelir. o fiyati verincede keriz damgasini yanında veriyorlar, 450 ye ikinci el discovery varken bunu alinca.

saolsun hükümetimiz milletimizi pahali telefona itiyor.
    halkini düsünüyor, ucuz tlf kullanmasin istiyor halki :SSS

• 40euro 120tl yapıyor. yurtdışından getirtsem kargo dışında bi para öder miyim. gümrüğe 75euro üstü takılıor. bu takılmaz zaten. vergi falan alırlar mı?

• 50 eurodan gelse kendime de alırım evdeki herkese de alırım birer tane, gayet güzel olmuş bu segmentte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulan64ude

40euro 120tl yapıyor. yurtdışından getirtsem kargo dışında bi para öder miyim. gümrüğe 75euro üstü takılıor. bu takılmaz zaten. vergi falan alırlar mı?

Yurtdışından kargo yoluyla telefon getirilmiyor diye biliyorum. Yanınızda getirebiliyorsunuz ama onuda pasaportunuza kaydettirmeniz gerek bunun içinde 125-140lira(tam emin değilim yeni yıkda değişmişti) gibi bir ücret yatırmanız gerekiyor.

• yekpare olsun abi bunlar. her düşürüşte 10 parça toplamak zorunda kalıyor insan

• nekadar ucuz olursa olsun enaz 200tl den giriyor bu tarz telefonlar türkiyeye. bu cihaz da en az 250tl olur.

• 3.0 '' ful dokunmatik telefon yap daha mantıklı.
  • Benim Symbian ile aynı menü. Seviyorum şu ikonları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 10 Nisan 2014; 1:36:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luaz.

quote:

Orijinalden alıntı: ulan64ude

40euro 120tl yapıyor. yurtdışından getirtsem kargo dışında bi para öder miyim. gümrüğe 75euro üstü takılıor. bu takılmaz zaten. vergi falan alırlar mı?

Yurtdışından kargo yoluyla telefon getirilmiyor diye biliyorum. Yanınızda getirebiliyorsunuz ama onuda pasaportunuza kaydettirmeniz gerek bunun içinde 125-140lira(tam emin değilim yeni yıkda değişmişti) gibi bir ücret yatırmanız gerekiyor.

hadi ya. gümrükte telefonun kabını açıyorlarmı?. nerden bilecekler telefon olduğunu. ucuza bi telefon alalım diyoruz o da olmuyor arkadaş :(
  • bence çok güzel bir telefon ama türkiyeye pahalı girer alınmaz olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: ender ahmet

3.0 '' ful dokunmatik telefon yap daha mantıklı.

adamlar dokunmatik telefon kullanmayan/kullanamayan kişiler için yapmışlar. deden, ninen dokunmatik telefon mu kullanıyor?
    mantıklıymış, bi' siz biliyonuz zaten

• 120tl ithal cep telefonu vergisi var zaten,ötv ve kdvden hariç. Türkiye'de ucuz telefon mümkün değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.