Şimdi Ara

H1Z1 (2015) [ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.240
Cevap
69
Favori
206.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

Orijinalden alıntı: Senju Hashirama.

quote:

Çık artık ya.

Nedir son haberler?

Sensei haber filan yok bekliyoruz, temmuz girmeden cikar herhalde.
    Gec olsunda guc olmasin.

Çıktığında derhal beni bilgilendirin. O değilde turkcraft kapandı mangayı nerden okuyonuz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Çık artık ya.

Nedir son haberler?

Gec olsunda guc olmasin.

Çıktığında derhal beni bilgilendirin. O değilde turkcraft kapandı mangayı nerden okuyonuz

Bilgilendiririz sensei.

Ben manga okumuyorum, anime çok daha iyi benim için, o dramı mangada bulamıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Çık artık ya.

Nedir son haberler?

Gec olsunda guc olmasin.

Bilgilendiririz sensei.

Ben manga okumuyorum, anime çok daha iyi benim için, o dramı mangada bulamıyorum.

Simdi dramin Allahini verrimde spoiler en nefret ettigim seylerden biridir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz zombi survival oyunlarına pek ilgim olmasada işin içinde biz oyunculara star warı veren sony olunca insan oynamaktan alıkoyamıyor kendini sabırsızlıkla bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun hic Temmuz'da cikacaga benzemiyor.Ne ses var ne baska birsey, iyice sikildik beklemekten.

• Hello Infected!
    Today I was able to play H1Z1 through Steam. It's our first step towards Early Access launch. We don't have a date yet, although it's getting a lot closer. Why don't we have a date? Because instead of marching towards a date, we're marching towards an internal feature list that we've set as the high bar. Things like crafting a bow, shooting a deer in the eye with the bow (yeah we've got that). Prone.. and other features we felt like we needed to add after getting to that original 4-6 week mark we had set out. That turned out to be a version of the game we are proud of, but we knew in our hearts we wanted to add more features.
    We don't mean to be coy about the date. We just realized after that initial date it would be smarter to announce it after our feature list was complete. So expect to hear more on the date fairly soon.
    In the meantime, we're going to keep updating you via twitch streams of what we're doing. We appreciate your patience and just realize our goals are the same as yours.. an awesomely fun game. We just want to make sure this is a fully featured Early Access release. I'm a big fan of that program, but we refuse to put something out there until we feel like it's up to the standards we've set for ourselves.
    Thanks

John Smedley
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Hello Infected!
    Today I was able to play H1Z1 through Steam. It's our first step towards Early Access launch. We don't have a date yet, although it's getting a lot closer. Why don't we have a date? Because instead of marching towards a date, we're marching towards an internal feature list that we've set as the high bar. Things like crafting a bow, shooting a deer in the eye with the bow (yeah we've got that). Prone.. and other features we felt like we needed to add after getting to that original 4-6 week mark we had set out. That turned out to be a version of the game we are proud of, but we knew in our hearts we wanted to add more features.
    We don't mean to be coy about the date. We just realized after that initial date it would be smarter to announce it after our feature list was complete. So expect to hear more on the date fairly soon.
    In the meantime, we're going to keep updating you via twitch streams of what we're doing. We appreciate your patience and just realize our goals are the same as yours.. an awesomely fun game. We just want to make sure this is a fully featured Early Access release. I'm a big fan of that program, but we refuse to put something out there until we feel like it's up to the standards we've set for ourselves.
    Thanks

John Smedley

Yani ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Hello Infected!
    Thanks

John Smedley

Bugün Steam üzerinden H1Z1 oynayabildim, bu bizim Early Access başlangıcımız için ilk adımımız. Halen bir çıkış tarihimiz yok ama gittikçe yaklaşıyoruz. Neden mi bir tarih belirlemedik? Çünkü tarih vermek için uğraşmak yerine, çıtayı yüksek tuttuğumuz özellikler listemizdekileri için uğraşıyoruz, bir yay craftlamak, bir geyiği gözünden ok ile vurmak gibi(Evet bu hazır/var). 4-6 hafta hedefi verdikten sonra, buna benzer bir çok özelliği oyuna eklememiz gerektiğini hissettik. Oyunun ortaya çıkan versiyonundan gurur duyuyoruz, fakat kalplerimizde oyuna daha fazla özellik eklemek istediğimizi biliyoruz. Oyunun çıkış tarihi hakkında nazlanmak istemiyoruz. Farkettikki eklemek istediğimiz özellikler listesini bitirdikten sonra tarihi vermek daha akıllıca olacak. Yakında tarih ile ilgili birşeyler duymak için bekleyin.
    Kalan son paragraf ta kısaca: İşte bu zaman zarfında sizleri sürekli bilgilendireceğiz, resimler,videolar ve streamler ile paylaşım yapacağız,sabrınız için teşekkür ediyoruz, tek istediğimiz hedeflerimizi gerçekleştirmek ve sizlere gerçekten eğlenceli bir early access alfa çıkışı sunmak.

Teşekkürler
    John Smedley

K.bakmayın işte olduğumdan hemen hızlıca çevirdim, eksik ve yanlış bir kısım olduysa affola
  • Dayz'ı bekliyordum çıktı ama fos çıktı.Birazda bunu bekleyelim bakalım.Umarız oyuncuların beklentilerini karşılar.
  • ne zaman çıkıyor bu oyun
  • Halen kesin bir tarih yok, o yüzden beklemeye devam
  • Görünüşe göre ağustos' a kadar sarkabilecek gibi, adamlar da haklı düşündüklerini yansıtmadan çıkarmak istemiyorlar.
  • quote:

Görünüşe göre ağustos' a kadar sarkabilecek gibi, adamlar da haklı düşündüklerini yansıtmadan çıkarmak istemiyorlar.

Insallaj agustosdan önce cikar ya.Senelik iznim basliyor agustosta arkadaslarla asosyala baglicaktik hayalimiz oydu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Altarın Oğlu Tarkan

quote:

Görünüşe göre ağustos' a kadar sarkabilecek gibi, adamlar da haklı düşündüklerini yansıtmadan çıkarmak istemiyorlar.

Insallaj agustosdan önce cikar ya.Senelik iznim basliyor agustosta arkadaslarla asosyala baglicaktik hayalimiz oydu.

Aceleye gerek yok dostum, hazır olmadan çıkarmayacaklar, bu bizim içinde daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altarın Oğlu Tarkan

quote:

bizde bf3 l4d2 ve h1z1 arasında git gel yapmayı düşünüyorduk tüm ramazan boyunca
  • Birkaç gün önce yapımcı söyemişti. Hedefin gözüne ok sağlayabilmek çok zevkli olacak diye. Gerçekleştirmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaoglan_61 -- 24 Haziran 2014; 23:17:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

Dayz denen çöplüğü 10a katlamis bu oyun. Dayz, bu oyunun çıkışından sonra yuzde 60-70 kullanıcı kaybeder cok net hatta ilerleyen zamanda çok daha fazla kayıp olabilir. Adamlar üs kurma vs. çoğu şeyi eklemisler bundan sonra daha neler yapacaklar merak ediyorum suan bile tam sürüm gibi oynanır bu oyun.

DayZ ve türevlerinden daha güzel olacağı kesin, oyuncu kitlesi çok olacak bu oyunun. Sony Online Entertainment'ın yaptığı, F2P Planet Side 2 de FPS türünde güzel bir oyun tavsiye ederim, Sony'den kötü oyun çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 24 Haziran 2014; 23:48:15 >
  • Ücretsiz olması oyunu kalabalık yapacaktır , ve bir okadar oyuncu kalitesizliğini de ortaya çıkaracak

• gördüğüm kadarıyla oyuna yay ve ok eklenmiş kadarıyla umarım atılan ok atıldığı yerden geri alınabilir
  • Ücretsiz olmasın sakın ya.. en azından 1 dolar falan olsun bu troller zaten 1 dolar bile vermeyip onun korsanını arayan denişik tipler..
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.