Şimdi Ara

H1Z1 (2015) [ANA KONU] (220. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.240
Cevap
69
Favori
206.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, Arkadaşımla girdim oyuna , bulusalım dedik bir nokta da ama ikimiz de birbirimizi göremedik.. sonra baska bir göremediğimiz kişi bizi görüp öldürdü. hayır biz göremiyoruz o nasıl bizi görebiliyor. Hile falan olmasından süphelendim çünkü adam okla öldürdü bizi
  • Tekrar girdik oyuna ,

Bir arkadaş ile iki katlı bir evin üst katındaki bir odaya girdik, sonra aşağıya indim ben ama arkadaş beni hala üst katta yukarda görüyor, kapının tam dibinde ayakta hareketsiz. sonra ben yukarı cıkıyorum nasıl diye gerçek olan beni göremiyor. sahtemden de odadan geçemiyor ben dışarı cıktım arkadaş evin içindeki fake'ime ok attı kafadan ve öldüm. işin garibi normal baltayla vücuduma vurduğunda canım gitmiyordu şaka gibi.. Bu sekilde buglı mı oynayacağız bu oyunu anlamadım ki.. boşuna mı para verdik bu oyuna..
  • oyun daha alpha aşamasında arkadaşlar ve fena değiller bana göre buglar ve optimizasyon sorunlari olması çok doğal. Eğer parayi kazandık nasıl olsa diyip güncellemeleri ciddi bi şekilde yapmazlarsa bu oyununda ömrü kisa olur ancak güncellemeler devam ederse yavaş yavaş her işlemci ve ekran kartina optimizasyon yapılır buglarda düzeltilir sabır işi yani. Ets 2 mesela nerden nereye geldi oyun tam sürüm çıkmasına rağmen scs sonuna kadar güncellemeyi kesmedi. H1Z1 de tek soru yapımcılar sözünü tutup görevlerini yapacaklar mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk birinciliğim

H1Z1 (2015) [ANA KONU]
  • Kazandığım kutular steam envanterinde gözükmüyor. Aynı sorunu yaşayan var mı?
  • Arkadaşlar bu oyunda save yok mu ? her oyuna girdiğimizde sıfırdan mı başlıcaz ?
  • isteyen forumdaslar ekleyebilir id:YyellowEyes
    denk gelirsek gireriz battle royal
    oyun bayadır var fakat pc de sıkıntılar oldugundan simdi daha cok giriyorum
  • Bu gece 22:30da ilk h1z1 yayınımız olacaktır,eğlenceye davetlisiniz!!

http://www.twitch.tv/adim_yesil
  • Arkadaşlar oyunu bu indirim dönemi bitmeden almak istiyorum fakat çoğu arkadaş oyunun yüksek sistemlerde bile çok kötü çalıştığını söylüyor.

lenovo z500
    i5 3230m 2.6ghz
    6gb ram
    2gb gt645m 128bit ekran kartı

Aynı veya yakın donanıma sahip olan ve oynayan arkadaşlardan bilgi alabilir miyim?
  • 8gb ram ilk nesil i7 1gb 425m ile en düşük ayarlarda (useroptions ayarları) notebookta 20-30 fps alıyorum. Akıcı oynanıyor fakat herkesi tatmin etmeyebilir.
  • arkadaşlar merhaba oyuna yeni başladım
    anatolianeagle01 - beraber oynamak isterseniz ekleyin
    yaş 22
  • yerine göre 50 60 fps alıyormuşum, ama hiç te öyle gelmiyor bana, kontroller vs çok savruluor, önümdeki adama nişan almaya çalışırken maus falan saçmalıyor resmen.
  • oyunu baya bi oynadim. ilk girdigimde oyle bi kasiyoduki. hic bise yapamadim. zaten salagin bi tanesi geldi yumruklayarak oldurdu.

grafik ayarlari pek tatmin edici degil fazla bise dusurulmuyor. dussede fayda etmedi.
    benim pc eskimeye basladi sanirim.
    i5 3.20 - 4gb ram - ati 4600 1gb

hic oynanmiyor.
    user optionsdan 1024x768 cozunurluk ayarladim
    biraz daha oynanabilir oldu 30 fps falan aldim

tek basina oynayinca sikici
    battle royale olayi guzel olmus ama cat diye oluyosun baslar baslamaz ne ara indin ne ara aldin silahi

steam : anatolianeagle01

beraber oynayacak varsa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyun mobil internet ile bağlanıldığında ortalama ne kadar mb harcıyor bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sahnal

İlk birinciliğim

H1Z1 (2015) [ANA KONU]

2. Birinciliğim

H1Z1 (2015) [ANA KONU]
  • Merhaba arkadaşlar daha önce bu sorunu yaşayan oldumu bilmiyorum ama 2 gündür bu sorunu yaşıyorum cözümünü bilen varmı?
    Oyun launcher ekranı geliyor play basıyorum sonra Starting BattleEye Service cıkıyor ve öyle duruyor acılmıyor oyun.

H1Z1 (2015) [ANA KONU]
  • arkadaşlar oyun nasıl gidiyor, keyif alıyor musunuz ? uzun zamandır almayı düşündüğüm bir oyun ancak kısıtlı bütçem var başka alacağım oyunlarda var steamden, eğer olumlu şeyler yazarsanız alcam pek bi indirim almamış 31'den 20 ye düşmüş ama yine de alayım diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Njord-

arkadaşlar oyun nasıl gidiyor, keyif alıyor musunuz ? uzun zamandır almayı düşündüğüm bir oyun ancak kısıtlı bütçem var başka alacağım oyunlarda var steamden, eğer olumlu şeyler yazarsanız alcam pek bi indirim almamış 31'den 20 ye düşmüş ama yine de alayım diyorum.

70 fps alsan da oyun anlamsız şekile kasıyor. maus kontrolü vs çok fena şekilde saçma. ama yine de gerilimi vs yaşatıyor. bana kalsa 20 tl vermem, ama enpara ile alınırsa 10 tl ye alınabilir.
  • Arkadaslar oyunu alalı 2 hafta oldu daha hiç oynayamadım. Sürekli Game Error 9 hatası alıyorum. Kendi sitesinden baktım denedim olmadı baska çözüm yollarınıda denedim internette yazan olmuyor. Technical Support kısmına yazdım geri dönüş halen daha yok basına böle bişey gelen çözen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: Njord-

arkadaşlar oyun nasıl gidiyor, keyif alıyor musunuz ? uzun zamandır almayı düşündüğüm bir oyun ancak kısıtlı bütçem var başka alacağım oyunlarda var steamden, eğer olumlu şeyler yazarsanız alcam pek bi indirim almamış 31'den 20 ye düşmüş ama yine de alayım diyorum.

70 fps alsan da oyun anlamsız şekile kasıyor. maus kontrolü vs çok fena şekilde saçma. ama yine de gerilimi vs yaşatıyor. bana kalsa 20 tl vermem, ama enpara ile alınırsa 10 tl ye alınabilir.

hocam oyunu şu anda aldım eğer çok kasarsa geri iade edicem yalnız steamden satın aldıktan sonra bir de h1z1 test server diye birşey var onu da indirmem gerekiyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.