Şimdi Ara

H1Z1 (2015) [ANA KONU] (196. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.239
Cevap
69
Favori
206.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler patch attı ondan sonra giremiyorum oyuna sizde de öyle mi
  • 700 megolayt'lık güncelleme gelmiş.
  • Arkadaşlar oyunu önerir misiniz? yayınlardan falan bayağı bir hoşuma gitti. 31 tl steam de şuan. İndirime girer mi yakın zaman da? ya da hemen alsam mı? Bir de internetim türknet. adsl. bakır kablo mağduruyum hala. 3 mbps internet ile ping ne civarlarda olur?
  • engin pm at bişey diycem önemli unuttum demeyi
  • Br paralı sistememi geçti ? 2 haftadır oynamıyordum şimdi açtım yeni sözleşme falan gelmiş BR'ye her girişimde 1 event ticket'ımı almaya başladı. Daha önce paralı olacağını söylemişlerdi eğer olduysa oyun benim için bitmiştir.
  • Beraber Br atmak isteyenler eklesin :http://steamcommunity.com/profiles/76561198088959369

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Zven Kruspe -- 29 Ağustos 2015; 1:17:07 >
  • kardeş fps sorununu nasıl halletiğini söylermisin?
  • beyler oyunu normal oynuyorum cok kasmıyor. ama ates ederken cok kasıyor ates efektini düsürmek gibi seyler var mı? help me
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Br paralı sistememi geçti ? 2 haftadır oynamıyordum şimdi açtım yeni sözleşme falan gelmiş BR'ye her girişimde 1 event ticket'ımı almaya başladı. Daha önce paralı olacağını söylemişlerdi eğer olduysa oyun benim için bitmiştir.

hayır geçmedi
  • i5 işlemci nvdia 620m ekran kartı oyunun kasması normal mi..fps sabit durmuyor..fazla kasıyor ram 4 gb ondan mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi llAkabell -- 30 Ağustos 2015; 1:46:08 >
  • laptop ise evet normal zaten iyi laptoplar dahi kasıyor

söylediğin özelliklerde masaüstü dahi kasar çünkü oyunda optimizasyon sorunları mevcut
  • queen1921 Q kullanıcısına yanıt
    gta 5 kasmıyoken bu kasıyorsa zaten bi sıkıntı vardır zaten elbet.. very very lowda oyun 2000 li yıllardaki oyun grafiklerine dönuyor, genede kasıyor..

neyse bu da böyle oldu olmadı satarım hesabı
  • bu oyun neden very lowda bile kasıyor fps ayarı yokmudur
  • arkadaşlar beraber oynayacak var mı battle
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan0403

arkadaşlar beraber oynayacak var mı battle

Battle royal paralı olcak deniyor doğru mu yoksa aynı mi devam etcek
  • battle royale de harita kullanımı nasıl oluyor

nerde olduğumuzu filan nasıl anlıyoruz

türkçe anlatım video filan varsa link atasanıza :D

oyuna girdim loot filan yaptım ama haritayı anlamadım o yüzden gaz dan öldüm :D
  • Guzek oyun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar herkese.Tek başıma battle royal oynamaktan sıkıldım birlikte oynacak olan varsa mesajdan ulaşabilirler.
  • @Dark Brotherhood

Sağ alt köşede sağlığın üstünde konumun yazıyor,m'ye basıp haritayı açıyorsun enine ve dikine bakıyorsun G5 mesala soldan 5 tepeden de G ye göre o karenin içinde oluyorsun.
    Gaz gelmemesi için yeşil çembere gidiyorsun. Bende yeni başladım battle royale 5'li falan oynayacak arkadaşlar varsa eklesin birlikte oynayalım.
  • Oyunu aldım çoğunlukla battleroyale oynuyorum pvp de girerim arada
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.