Şimdi Ara

H1Z1 (2015) [ANA KONU] (187. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.240
Cevap
69
Favori
206.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yani dostum açıkcası kıyas yapmadım ama bana benzin craftlamak daha kolay geliyor hayvan yağı ve şişe gibi 2 basit unsur yeterli ama mayın yaparken daha fazla unsur gerektiriyor o yüzden ben benzini tercih ediyorum hep
  • quote:

Orijinalden alıntı: queen1921

yani dostum açıkcası kıyas yapmadım ama bana benzin craftlamak daha kolay geliyor hayvan yağı ve şişe gibi 2 basit unsur yeterli ama mayın yaparken daha fazla unsur gerektiriyor o yüzden ben benzini tercih ediyorum hep

yargılamak için demedim dostum zaten olabilir öyle birşey gerçektende. şaşırdım sadece
  • Arkadaşlar abandoned serverindayım oyunu biraz bilenler için 1 tane basem var patlatmışlar o baseyi güçlendirip devam edicem gelmek isteyen varsa yazsın yapalım olmadı başka yerde yapar oynarız
  • Zaten salı günü wipe gelicek...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GENERAL006 kullanıcısına yanıt
    o server hileci kayniyor emegine yazık olur hic ugrasma

• Hangisini önerirsiniz hocam bıktım item toplamaktan
  • arkadaşlar oyunda ban yedıgınde bır daha baska kullanıcı acıp oyun oynanmıyor mu carım ban yemıs bugun hıc bır sekılde anlam veremedıgım şekilde yenı kullanııcı acıp girmeye calıssam da hep g29 hatası falan butun g hatalarını verıyor nerdeyse oyuna gıremıyorum
  • GENERAL006 kullanıcısına yanıt
    ben barcelona serverinda oynuyorum çok türk var ve hileciye de rastlamadım.

bence gayet iyi yani ama sen bilirsin yine
  • lordhas kullanıcısına yanıt
    ban yediysen iş bitti artık malesef.

oyunda hwid ban atıyorlar yani tekarar oyunu satın alsan dahi en geç 3 gün içinde oyuna girmesen dahi otomatik banlanırsın.

yeni pc almadığın sürece oyunu oynaman mümkün olmayacak
  • quote:

oyunda hwid ban atıyorlar yani tekarar oyunu satın alsan dahi en geç 3 gün içinde oyuna girmesen dahi otomatik banlanırsın.

nasıl bır oyunmus bu böyle be zaten anlamadıgım yere ban yedım bır daha da almam zaten day z alırım daha ıyı
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordhas

quote:

nasıl bır oyunmus bu böyle be zaten anlamadıgım yere ban yedım bır daha da almam zaten day z alırım daha ıyı

durduk yere kimse banlanmaz. uslu durursanız ban yemezsiniz.
  • Beyler oyunu oynamak için 64 bit mi gerekiyor ?
    Play yazısına tıkladıktan sonra Playing diye kalıyor bunun nedeni nedir 32 bitten dolayı mıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Serçeparmak

Beyler oyunu oynamak için 64 bit mi gerekiyor ?
    Play yazısına tıkladıktan sonra Playing diye kalıyor bunun nedeni nedir 32 bitten dolayı mıdır ?

64 bit sistem istiyor 32bit desteklemiyor galiba
  • wipe falan dendi ama atılmamış wipe?
  • Çürük Kemik kullanıcısına yanıt
    sana katılıyorum durduk yere bende hiç görmedim
  • Arkadaşlar merhaba oyunu yeni edindim hiç bir bilgim yok eğer oynamak isteyen varsa pm atsın birlikte oynayalım
  • 1Ceko kullanıcısına yanıt
    Salı günü gelicek kardeşim.

• Dün yayın esnasında izleyen arkadaşlarında yardımıyla ilk kez birinci oldum :) h1z1 br baya keyifli, videoda keyifli oldu iyi seyirler

H1KOMTAN1 Mevlana Royale - 3 - BİRİNCİLİK GELDİ :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çürük Kemik

quote:

quote:

Hocam hile falan acmadim isim olmaz zaten bi ayilara oldum 3 kere saatlerece oynayip onlara sinirden sovdum o kadar o sa oyunda zaten kimseye sahsen gidip haksiz bir sey yapmadim yapcak birsey yok bu sebepten dolayi ise zaten benim icin oynanicak oyin degil

• quote:

Orijinalden alıntı: Çürük Kemik

quote:

quote:

Kardeşim de bugün banlandı. Yan yana oynuyoruz o banlanıyosa benim de banlanmam lazım. Haksız yere çok banlanan adam var. h1z1 kendi forumunda da birçok konu var bu yönde. Büyük ihtimal reportlara bakmadan banlıyorlar. Çünkü dün kardeşim birini sniperla kafadan vurunca adam cheater falan filan dedi. Büyük ihtimalle reportladı ve bugün de bu oldu.
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.