Şimdi Ara

H1Z1 (2015) [ANA KONU] (184. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.240
Cevap
69
Favori
206.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız gerçekten çok zor oluyor oyun pvp modunda ben de yeni başladım pve'de oyunu öğrendim biraz
    Steam nick:Walter
    Walter White'ın resmi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: theonur07

Beyler oyunun optimizasyonu iyi değil galiba ya i. Çok fazla kasıyor ve stabil değil. Sizde de böylemi ?

Çok iyi denemez fakat imzadaki sistemle kesinlikle high ta oynanacaktır.Nvidia denetim den h1z1.exe yi ekleyip yüksek performanslı nvidia yapın düzelecektir çok daha kötü bir kartla gayet akıcı oynuyorum ben.
  • Gece 22.00-01.00 arası online oluyorum eğer bu saatlerde uygun olacaklar varsa steamden eklesin
    nick: gurcox92
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

Arkadasla aldik bakalim 30tl çöpe gitmez

30 TL mi ?
    geçen hafta yaz indirimleri vardı keşke kaçırmasaydınız ben 15,50 tl ye aldım
  • s.a arkadaşlar oyunu yaz indirimlerinde aldım ilk gün sorunsuz oynadım ondan sonra ne olduysa 2.günden itibaren her server da disconnect hatası alıyorum az önce yine denedim yine aldım karakteri siliyorum yeni açıyorum sorun aynı modeme ve pc ye restart atıyorum sorun aynı. sözde yama gelmiş oyuna nedir bunun olayı yaw :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda29

quote:

Beyler oyunun optimizasyonu iyi değil galiba ya i. Çok fazla kasıyor ve stabil değil. Sizde de böylemi ?

Çok iyi denemez fakat imzadaki sistemle kesinlikle high ta oynanacaktır.Nvidia denetim den h1z1.exe yi ekleyip yüksek performanslı nvidia yapın düzelecektir çok daha kötü bir kartla gayet akıcı oynuyorum ben.

Dediğiniz şeyi zaten önceden yapmıştım ama ben medium da 35-40 fps alıyorum ve hiç stabil değil fps sürekli değişiyor mesela kamera sabitken 60-70 e dayanırken biraz sağ sol yaptımmı direk 35 lere düşüyor. Gta 5 i bile high da 40 fps le oynarken açıkcası bu durumdan hiç memnun değilim internette biraz araştırdım verilen yöntemleri denedim ama hala oyun saçma bir şekilde düşük fps veriyor. Hele battle royal girerken başta bir kafeste oluyoruzya orda zaten oyun 20 fps i geçmiyor 13-20 fps arası kalıyor. Sorun benim bilgisayarımda mı anlamış değilim açıkcası.
  • Arkadaşlar bu large shelter nasıl kuruluyor yaptım kuramadım Deck Foundation yaptım bitane onu kurdum üstüne kurmaya çalıştım olmadı oyuna girip çıktım onuda çalmışlar olduğu yerde yoktu nasıl oluyorsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 25 Haziran 2015; 23:30:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matolimehmet

quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

Arkadasla aldik bakalim 30tl çöpe gitmez

30 TL mi ?
    geçen hafta yaz indirimleri vardı keşke kaçırmasaydınız ben 15,50 tl ye aldım

30 derken 2 oyun hocam 30lira
  • arkadaşlar oyunda tek oynamaktan sıkıldım grup takılalım ekler misiniz beni yada grubunuz varsa geliyim
    steam ıd: cemari07
  • theonur07 T kullanıcısına yanıt
    dostum laptop ile oynuyorsan normal. Zaten oyunda optimizasyon problemi var bu bi gercek. benimde laptopta sistemim iyi bircok oyunu high oynarken bu oyunda ayarlari kismak zorunda kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arda29

quote:

Dediğiniz şeyi zaten önceden yapmıştım ama ben medium da 35-40 fps alıyorum ve hiç stabil değil fps sürekli değişiyor mesela kamera sabitken 60-70 e dayanırken biraz sağ sol yaptımmı direk 35 lere düşüyor. Gta 5 i bile high da 40 fps le oynarken açıkcası bu durumdan hiç memnun değilim internette biraz araştırdım verilen yöntemleri denedim ama hala oyun saçma bir şekilde düşük fps veriyor. Hele battle royal girerken başta bir kafeste oluyoruzya orda zaten oyun 20 fps i geçmiyor 13-20 fps arası kalıyor. Sorun benim bilgisayarımda mı anlamış değilim açıkcası.

Oyun daha alpha olduğu için ekran kartınızı tanımamıştır siz tanıtacaksınız.

H1Z1 (2015) [ANA KONU]

H1Z1 (2015) [ANA KONU]

uygula tamam diyin iş biter. bende de aynısı oldu böyle yapınca düzeldi.

(ayrıca oyunun kısayolunda böyle bir şey çıkmıyor başka bir oyunun kısayolunda varsayılan grafik işlemciyi değiştir diyip çıkan ekranda ekle ye basıp ordan H1Z1 ana dosyasındaki H1Z1.exe dosyasını seçip Nvidia seçtiğinizde olur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matolimehmet -- 26 Haziran 2015; 13:15:10 >
  • matolimehmet kullanıcısına yanıt
    Kardeşim cahil değilim tabiki bende yaptım bunu ama bunu yaptığım halde olmuyor sorun burda zaten.

• Battle royale de hs yemekten biktik 1km den hs yiyoruz yaz indiriminden sonra hile tavan yapti duzelmeden girmem

• quote:

Kardeşim cahil değilim tabiki bende yaptım bunu ama bunu yaptığım halde olmuyor sorun burda zaten.

Aynı ekran kartını kullanıyoruz bilgisayarlarımız neredeyse aynı bende sorun olmadığına göre sorun oyunda değil bilgisayarınızdadır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniVarya

Battle royale de hs yemekten biktik 1km den hs yiyoruz yaz indiriminden sonra hile tavan yapti duzelmeden girmem

Hiç rastlamadım genelde hs atan ben oluyorum hile değildir o
  • quote:

Orijinalden alıntı: matolimehmet

quote:

Orijinalden alıntı: SeniVarya

Battle royale de hs yemekten biktik 1km den hs yiyoruz yaz indiriminden sonra hile tavan yapti duzelmeden girmem

Hiç rastlamadım genelde hs atan ben oluyorum hile değildir o

210 saatlik oyunum var
  • Beyler birine saldırıyordum adamın base sine girdik ikmizde adamı öldürdüm ama içerde kaldım. Deli zula var nasıl çıkacağım
    steam id:headshotci ekleyin beraber oynayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headshotçı -- 26 Haziran 2015; 22:08:12 >
  • Beyler grubunuz varsa beni de alır mısınız? Tek başına oynanmıyor bu oyun gelip durduk yere vuruyorlar ayar oluyorum.

http://steamcommunity.com/id/bektasks
  • Ortak server belirleyelim. Ben en çok Türk'ü Zed'de gördüm. Eğer sizin başka serverlarda shelterınız falan varsa o servera gelelim.
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.