Şimdi Ara

H1Z1 (2015) [ANA KONU] (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.239
Cevap
69
Favori
206.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bluepaw

arkadaşlarla oynarken birbirini bulma olayını nasıl yapıyorsunuz.

dayz'de de vardı bu problem yeni rustta da var. birbirini bulmaya geçiyor tüm vakit :)

bu arada bu oyun dayz'den iyi olmuş benden söylemesi.

crafting discovery olayı çok iyi karakteriniz ölse bile respawn olunca öğrendiklerinizi unutmamanız da çok güzel.

daha gelişmelerle bakalım neler olacak.

arkadaşım sohbet geçmişine bak bu forumun, birkaç video çekmişti arkadaşın birisi yönünü bulmak konusudur kamp ateşidir vs. Önce bi araştırın.
  • Bence sony nin yapacağı en iyi hamle bunu ps3 dede kasmadan oynanabilecek hale getirmesi olur. (ps4 e çıkaracağını duydum ama ps3 için birşey duymadım)
    Böylece ulaşabileceği en geniş oyuncu kitlesine ulaşmış olur.
    Herkes 2000-3000 liralık pc toplayamaz ama çok kişi 500-600 TL lik bir PS3 edinebilir.

Beni öyle bir sardı ki! Normal hayattan çok orada vakit geçirmek istiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gian Carlo39

Dayz de yaşadığım heyecanın fazlasını bu oyunda yaşadım hocam. Dayz de olup da bu oyunda olmayan ne var ? Ama bu oyunda olup DayZ de olmayan bir çok şey var. Arabadan tut craftinge kadar detaya inmiyorum bile.

dayz hastalık kemik kırılmaları doğal olaylardan etkilenme grafikler çooooookkkkk falza animasyon dev gibi harita çok geniş item lootları karakter çeşidi
    h1z1 craft değişik etkinlikleri olan sv ler

yani dayz de olupta h1z1 de olmayan çok şey var dayz ile h1z1 bir tutmayın birisi hayatta kalma oyunu yani dayz diğeri daha çok aksiyon oyunu yani h1z1 ancak h1z1 daha yeni bir oyun ilerde çok şey eklenip değişebilir şuan için dayz daha sonrasını berkleyip görücez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykayserili

quote:

Orijinalden alıntı: Gian Carlo39

Hocam 31 tl'lik aldığından hiç bir avantaj yok maalesef. Premium paketler var onlar daha pahalı onlarda bir takım avantajlar var.

Açıkçası ben DayZ gibi bir oyuna para verdiğim için bu oyuna verdiğim 30 tl'ye pişman olmadım. Fazlasıyla hakediyor.

Ben early access de bu kadar umut vadeden başka bir oyun görmedim. Hani oyunu bu noktada bıraksalar, yine 30 tl ederi var diye düşünüyorum lakin her gün güncelleme çıkarıyorlar işin peşini bırakmayacaklar.

Bir de Sony farkı var tabiki. Ben biraz da ona güvenip aldım pişman olmadım.

Sony, Bohemia Interactives gibi projeyi yarıda bırakacak bir firma değil. Adamlar sadece beklediler.

DayZ, Rust ve Infestation piyasaya çıktığı zaman beklediler ve hepsinin karışımı olan bir oyun yaptılar.

Eğer almayı düşünüyorsan hiç düşünme derim. Sadece oyuna biraz mesai harcaman gerekiyor. 3-4 gün sonra anca ısınabildim çünkü detay var.

Anladım hocam. Paradan kaçtığımdan falan değil, fakat hiçbir getirisi yok ise boşu boşuna almanın bir mantığı olduğunu düşünmüyorum. Zaten f2p oyunların bir zaman sonra çoluk çocuk tarafından istila edildiği de malum.
    En iyisi tam sürüm yayınlandıktan sonra incelemelere göz atmak ve birkaç oyun seyretmekten sonra karar vermek.
    Yazdığınız cevaplar için teşekkür ederim.

Oynamayı düşünüyorsanız şimdi almalısınız, 6 ay sonra f2p olduğunda dediğiniz çocuklar ve hackerlar basacak oyunu. Ancak şunu belirtmeliyim düşük bir oyuncu kitlesi sunucularda dc sorunu yaşıyor(misal ben) ve ufukta henüz fix falan gözükmüyor. Almadan önce bir şekilde deneyin ki sonra süpriz olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

Ben onu denemiştim hocam arkadaşla olmadı belki bizde olmadı bilmiyorum

Güncelleme ile loot sorunu çözülmüş gibi şimdilik

bence çözememişler daha kötü hale getirmişler evin içine girip 300 mermiyle çıktım geri girdim ve gene bir sürü mermi buldum oyunu pvp ye çeviriyolar ama düzeltirler diye düşünüyorum bu kadar çok mermi ve silah çıkması doğru değil :)
  • saat 14.00 - 18.00 h1z1 yayını kaçırmayın :)http://www.twitch.tv/machinetvlive
  • guneyayhan G kullanıcısına yanıt
    Hocam ben ikisini kıyaslarken çıkış sürelerini ve mevcut halini göze alarak kıyaslıyorum.

H1z1 çıkalı 15 gün oldu olmadı yapılan güncellemeler değişiklikler ortada. Bir de Dayz çıktığının 15 gün sonrasına bakalım. İlk düzgün güncellemesini 3 ay sonra yaptı o oyun. Aradaki farkı görebilmeniz için söylüyorum. Bu hesapla 2 yıl sonunda ortaya çıkan bir adet DayZ ve henüz yeni çıkan H1Z1, DayZ'nin 2 yılda yapamadıklarını hayli hayli yapmış ve yapabilecek gözüküyor. Çok fazla animasyondan kastını anlamadım. Animasyon olarak aralarında uçurum göremiyorum. Harita büyük diyorsun bir tane araç olmadıktan sonra harita istediği kadar büyük olsun.

Biri Sony diğeri Bohemia Interactives. Bu en büyük fark benim nezdimde.
  • Beyler Devastation'dayım çok çok sağlam loot buldum,düşünün bazı silahları atmak zorunda kaldım. Ama yalnızım boşa gidecek diye korkuyorum,birileri gelsin gece oynayalım,bir base kurarız.
  • llot olayını abarttılar ama.heryer loot kaynıyor şuan.loot sorunu düzelsin derken heryerden mermi çıksın heryerden silah çıksın istememeişti bu millet.20 dk da sniper ile 90 mermi topladım...hayatta kalma oyunun için çok fazla bence.silah olayını kısmaları gerekiyor.sadece yiyercek içecek gibi şeylerin lootu artabilir bence.iplik çivi ateş balta bunlar temel ihtiyaçlar artsa yeterdi.heryer şapka ve tşört pantolon kaynıyor.bunlarada gerek yok.ilk çıktığında tşört bulduğumda sevinmiştim.şimdi herün farklı renk tşört giyiyorum. :D sony ninde elinin ayarı yok.loot ya çok ksısılıyor ya çok açılıyor.silah lar biraz silinsiin oyundan.bu kadar kolay olmasın.bi 20-30 animasyon eklenebilir kendimizi oyunda daha çok hissedebileceğimiz.su içme,bandaj sarma vs vs...oyun parasının hakkını sonuna kadar veriyor.arkadaşlarınızla girin ki bir kişi sırtınızı kollasın yoksa pvp de acımazlar adama valla
  • denizlion kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Loot olayının ayarlanması gerekiyor.
  • Arkadaşlar herşeyi yaptımda oyunda bir tek Battle Royale oynayamadım nasıl bağlanıcam bu sunuculara bilen biri varsa yardımcı olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgNtvLs

Arkadaşlar herşeyi yaptımda oyunda bir tek Battle Royale oynayamadım nasıl bağlanıcam bu sunuculara bilen biri varsa yardımcı olabilir mi ?

bende battle royele girmek istiyorum giremedim bi türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paradaisu. -- 28 Ocak 2015; 16:22:02 >
  • Denuedo kullanıcısına yanıt
    oyunda yaptığımız evlerin üzerini kapatabiliyormuyuz? Metal Wall ve Metal Door ile yaptıklarımızı özellikle. kapıya şifre konuyor ama ne kadar güvenli?
  • satan var mı oyunu ?
  • Beyler şişeye su koyduktan sonra suyu kaynatıcak mıyız
  • dereden doldurursanız dirty water diyor ama içsenizde hiç bir şey olmuyor. fakat kuyudan doldurup içtiğinizde sağlıktan düşüyor.
  • Youtube kanalımdan paylaşımlarım devam ediyor. Oyunu almakla ilgili tereddütü olan arkadaşlara sesleniyorum;

OYUNU ALIN. Kesinlikle öneriyorum.

Herkese iyi seyirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atatürk'ün Askeri

satan var mı oyunu ?

enpara ile 15 liraya alabilirsiniz. Hesap işletim ücreti yok, havale eft ücreti yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meskalamdug

quote:

Orijinalden alıntı: Atatürk'ün Askeri

satan var mı oyunu ?

enpara ile 15 liraya alabilirsiniz. Hesap işletim ücreti yok, havale eft ücreti yok.

hacı şu enpara mevzusunu bi anlatabilinmi nasıl alıyoruz kullanıyoruz?
  • Paradaisu. kullanıcısına yanıt
    Ben girdim şimdi hocam devamlı sayfada bekle battle royale çıktığında tıkla oldu bende ilk 20 ye girdim ama sonra toxic gas diye bişey yüzünden öldüm çaresini bilen var mı ne yapmak gerekli bu durumda ?
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.