Şimdi Ara

Salcano Astro 26HD sorularım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün bu bisikleti aldım. Ancak çok kısa sürmeme rağmen ellerimin yan kısımları ağrıdı. Sizce napabilirim ellerim biraz büyüktür:) aksesuar almak için site tavsiyeleriniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPEREN A. -- 9 Nisan 2014; 20:30:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Normaldir bence. Sünger elcik alıp üstüne geçir veya eldiven al. Eldiven çok fark ettiriyor.
  • eldiven iş görür
  • Kardeş bilek ağrıların devam ediyorsa bisikletin önden çekilmiş bir fotoğrafı atabilirmisin.gidon ve fren vites konumu birde sele gidon mesafesi önemli.http://www.mtbtr.com/gezi_yayin/yayin.asp?kayitno=472 burayı bir inceleyin isterseniz.

• Eldiven aldım gelince sonucu yazarım. Bilek ağrısı değil tam olarak.çekerim tabi teşekkürler.

•  Salcano Astro 26HD sorularım

ben bu elciklerden aldım ve çok hoşuma gidiyor. eldiven zaten şart bişey bence ama bu elcikleri aldıktan sonra şehir içinde eldivensiz kullanabiliyorum, sıkıntı olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 10 Nisan 2014; 12:25:58 >
  • Eldiveni akşam denerim diyordum ki tekerin patladığını gördüm:) güzelim continental gümlemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

ben bu elciklerden aldım ve çok hoşuma gidiyor. eldiven zaten şart bişey bence ama bu elcikleri aldıktan sonra şehir içinde eldivensiz kullanabiliyorum, sıkıntı olmuyor.

Nerden aldınız acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ALPEREN A.

quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

Nerden aldınız acaba?

bisiklet gezgini'nden aldım:https://www.google.com/maps/place/40%C2%B058%2723.7%22N+29%C2%B003%2709.5%22E/@40.973251,29.052635,15z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0

bu tarz dış kısmı genişleyen çok elcik var, farklı farklı markaların var, ama hepsi size uyumlu olmayabilir. ben ilk önce başka bi bisikletçide baktım, farklı marka bişey vardı ama elciğin dar kısmı uzun idi, ve buyüzden avucumu o geniş kısma oturtamıyodum çünkü geniş kısmın çok dışarıda kalıyodu. bu ise tam benlik üretilmiş gibi.

elciği taktırırken gidonu da kestirip daralttırdım, iki dakkada hallediyolar zaten.

• Teşekkürler cevap için.

• Bisiklete bayağı alıştım bu yaşa kadar niye bekledim diyorum.

• ALPEREN A. A kullanıcısına yanıt
    hocam bayağı eski konu ama memnun musunuz astrodan ? bende almak istiyorum ama pek yorum görmedim bu bisikletle ilgilii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gungor11 -- 4 Haziran 2015; 13:40:07 >
  • Genel olarak memnunum. Sadece aldığım ay lastik patlayınca kızmıştım ama şu an iyiyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPEREN A. -- 3 Haziran 2015; 21:20:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.