Şimdi Ara

Note 3 telefonumu kayıpsız sıfırlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar note 3 telefonumu sarjı hızlı bıttıgınden dolayı sıfırlamak istiyorum fakat icindekileri kaybetmek istemşyorum bunlari yedekleyebilcegim kolay bi yöntem varmi bu arada telefonum rootlu degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackFire248

Merhaba arkadaslar note 3 telefonumu sarjı hızlı bıttıgınden dolayı sıfırlamak istiyorum fakat icindekileri kaybetmek istemşyorum bunlari yedekleyebilcegim kolay bi yöntem varmi bu arada telefonum rootlu degil.

titanium backup
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkhanBalta

quote:

Merhaba arkadaslar note 3 telefonumu sarjı hızlı bıttıgınden dolayı sıfırlamak istiyorum fakat icindekileri kaybetmek istemşyorum bunlari yedekleyebilcegim kolay bi yöntem varmi bu arada telefonum rootlu degil.

titanium backup

Hocam telefonum rootlu degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BerkhanBalta

quote:

titanium backup

Hocam telefonum rootlu degil

bilgisayara bağla pc companion ile yedekle herşeyi yedekler

edit: dalgınlıktan pc companion demişim :-) kieste o özellik varmı bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerkhanBalta -- 10 Nisan 2014; 21:46:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.