Şimdi Ara

next navigasyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm.next ye-g-525 navigasyonum var ama bi türlü sağlıklı kullanamadım. çok yanıltıyo
    2 gün önce naviextras programıyla günclledim öncekinden daha beter oldu.öncekileride yedek almamıştım
    benim ricam bu dosyalar elinde olan arkadaş varsa mümkünse paylaşabilirmi bende direk cihaza kopyalıyayım
    başka türlü yapamıycam
    teşekkürler

• http://www.nextnavigasyon.com/naviclub/ buradan cihazınızın yazılım ve lisansını temin edebilirsiniz.
  • evet orada 2 adet dosya indirdim cihazın içindeki pnd dosyasını silip indidiğimi attım ama tarihleri çok eskiydi bende sildiğim dosyanın içindekileri yani 2014 tarihli dosyaları tekrar cihaza kopyaladım.
    o dosyayı sana atayımmı bi inceleyi ver
  • eğer sende varsa emailimi vereyim cihazın içindeki dosyaları bana atarmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: molekul88

eğer sende varsa emailimi vereyim cihazın içindeki dosyaları bana atarmısın

Oradaki yazılımı cihaza atıp toolbox ile harita güncellemesi yap tamamdır .
  • cihazı tollbax mıyı ona tanıtamadım henüz aygıt bağlayın diyo
    bağlı ama görmüyo
  • quote:

cihazı tollbax mıyı ona tanıtamadım henüz aygıt bağlayın diyo
    bağlı ama görmüyo

Toolbox'a üye girişi yaptınızmı?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • evet üye girişi yaptım ama gene olmadı.bende sabah cihaz üzerindeki pnd dosyasını silip eskisini tekrar yükledim.şimdi tollbaxa girmeyi denedim girdim vede güncellemeyi de yaptım navitextollbax üzerinde cihazınız güncel yazıyor herşey bukadarmı benim yapacak başka bi ayarım varmı
  • quote:

evet üye girişi yaptım ama gene olmadı.bende sabah cihaz üzerindeki pnd dosyasını silip eskisini tekrar yükledim.şimdi tollbaxa girmeyi denedim girdim vede güncellemeyi de yaptım navitextollbax üzerinde cihazınız güncel yazıyor herşey bukadarmı benim yapacak başka bi ayarım varmı

Cihaz güncel diyorsa tamamdır
  • tm teşekkür ederim yarın deniyim
    sende varmı bu cihazdan ayarlar hakkındada bilgi alabilirmiyim.hangi tikleri işaretlemem gerek gibi
    mesela seçeneklerin birinde hızlı kolay gibi vardı bunların hangisini işaretlemem gerek
  • quote:

tm teşekkür ederim yarın deniyim
    sende varmı bu cihazdan ayarlar hakkındada bilgi alabilirmiyim.hangi tikleri işaretlemem gerek gibi
    mesela seçeneklerin birinde hızlı kolay gibi vardı bunların hangisini işaretlemem gerek

Hızlı kolay dediğiniz rota seçeneği her zaman hızlı ve kolay olanı kullanırım sorun yaşamadım bu ikisinden birini işaretleyebilirsiniz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • tm cevaplar için teşekkür ederim
    ama önce bi örnek vereyim.geçen bakırköyden istinyeye gitmek istiyordum ( yolları biliyorum sadece cihazı deniyorum) yol 2 ye ayrılma noktasında biri fsm köprüsüne diğeri boğaz köprüsüne gidiyor
    daha öncesnde fsm tarafını gösteren cihaz bu kez boğaz köprüsüne yönlendirdi.bunu neden yapmış olabilir acaba
    bu olay güncelledikten sonra olmuştu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.