Şimdi Ara

TTNET Zorunlu 16 Mbps (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
4
Favori
14.923
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

Rusyada akk 20tb

Orda AKK ye takılan mı olur be, dışarısı kaynıyo kim ne yapsın brazzersi :)))
  • Şu an 7 küsür çekiyorum ama ttnet işe 2 yıllık taahütüm var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf oturduğum bölgede Superonline yok diye şu an TTnet'teyim. Hele bir şu evi satalım, özellikle Superonline olan bir yerden ev almasını söyleyecem babama. Sonra da TTNet'e nah sana diyeceğim!
  • Yaklaşık 4 yıldır 16 Mbit 'e kadar olan hizmeti kullanıyordum, 12-14 Mbit arasında da hız alıyordum (en azından teoride), 1 ay olmadı henüz VDSL2 tarifesine geçtim (Hipernet / Fibernet iki ismide kullanıyorlar) 20 Mbit 'e kadar olan hızı alıyorum destekleyen en yüksek hız bu.

Sonuçlar:

Yurtiçi Download Hızı

TTNET Zorunlu 16 Mbps

Yurtdışı Download Hızı

TTNET Zorunlu 16 Mbps

• quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

Ya zaten ADSL şuan ki şartlarda bildiğin modern sömürme. Bölgenize fiber gelmesi için baskı kurun. 50mbitdl 5mbit upload 100gb akk ye 59tl veriyorum. ADSL nasıl bir soygundur arkadaş

1 Günde akk yi geçiyorum hiç bir farkı kalmıyor
  • vallahi şuan ttnet den çok memnunum 16mb'e kadar fiber kullanıyorum. Taahhüt yok 73TL olması lazım.

anlık speedtest

TTNET Zorunlu 16 Mbps
  • Arkadaşlar benim bağlantı 8mpbs şimdi arasam 16 ya çıkarırlar mı aynı ücretle
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

Rusyada akk 20tb

yavaş gel
  • Filmadamı kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkür ederim hocam kısmet değilmiş
  • Fiberde 4 liraya kotaya nasıl takılınmaz önceki sayfalarda anlattım =) 1 ay içersinde 1 kere 4 tl ver turbo tuş aç. kota yok 24 saat 100mbit internet. ne indirirsen indir işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 10 Nisan 2014; 22:38:36 >
  • cevabuınızı bekliyorum arkadaşlar...

ARKADAŞLAR superonline üyesiydim. fiber internet paketimi adres değişikliği sırasında 2 yıl yeniden tahahüt istediler 75 tl ücretle 2 yıl tahayüt vermem gerektiği için başka bir internet paketi düşünüyorum hizmet kalitesi ve sınırsız internet için en uygun tarife olarak hangi firmayı önerirsiniz. ilginiz için teşekkürler yarın başvuracagım....
  • Parası olana AKK yok daha bi sürü saçmalık bu ülkede adalet sadece Zenginleremi işliyor arkadaş ...
  • ntorenci kullanıcısına yanıt
    Nasıl 75 tl ya?

Yeniden taahhüt istiyorlarsa şuan mevcut olan samsung cep telefonu kampanyası ile geçiş yap.

50Mbit 150gb akk 24 ay 69TL = Toplam bedel 1656TL 2 sene için

Verdikleri telefonu hiç açmadan 250tl ye ikinci el bölümünde sat.

1656-250= 1406 TL eder bunuda 24 e tekrar böl

58TL eder.

Yani ayda 58 tl ye 50mbit 150gb akk kullanacaksın. Daha ne istiyorsun işte.

http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=79&d=samsung-akilli-cep-telefonu&t=0

Bunun benzeri ile taahhüt yeniledim ben. Tek fark verdikleri tabletin ikinci el fiyatı 350tl civarıydı. Onu sattım ben. Böylelikle aylık 49tl ye geldi 50mbit

OHA BİDAKKA YA 50MBİT İÇİN 150GB AKK YAPMIŞLAR. BEN 100 KULLANIYORUM. CAPS İLE YAZIYORUM SİNİRLENDİM RESMEN. BEYLER YENİ İNTERNET ARAYAN KESİNLİKLE KAÇIRMASIN ŞUNU. 58TL YE 150GB AKK 50MBİT ÇOK ÇOK İYİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 10 Nisan 2014; 23:14:10 >

• quote:

Nasıl 75 tl ya?

Yeniden taahhüt istiyorlarsa şuan mevcut olan samsung cep telefonu kampanyası ile geçiş yap.

50Mbit 150gb akk 24 ay 69TL = Toplam bedel 1656TL 2 sene için

Verdikleri telefonu hiç açmadan 250tl ye ikinci el bölümünde sat.

1656-250= 1406 TL eder bunuda 24 e tekrar böl

58TL eder.

Yani ayda 58 tl ye 50mbit 150gb akk kullanacaksın. Daha ne istiyorsun işte.

http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=79&d=samsung-akilli-cep-telefonu&t=0

Bunun benzeri ile taahhüt yeniledim ben. Tek fark verdikleri tabletin ikinci el fiyatı 350tl civarıydı. Onu sattım ben. Böylelikle aylık 49tl ye geldi 50mbit

OHA BİDAKKA YA 50MBİT İÇİN 150GB AKK YAPMIŞLAR. BEN 100 KULLANIYORUM. CAPS İLE YAZIYORUM SİNİRLENDİM RESMEN. BEYLER YENİ İNTERNET ARAYAN KESİNLİKLE KAÇIRMASIN ŞUNU. 58TL YE 150GB AKK 50MBİT ÇOK ÇOK İYİ

hocam bulunduğum bölgede fiber internet yok yoksa bende tahayütümün bitmesini bekliyecegim...

• ntorenci kullanıcısına yanıt
    Hocam onu baştan yazsaydın keşke. Geçmiş olsun o zaman Fiber den ADSL e geçiş at-eşek mevzusunu yaşayacaksın.
  • quote:

Hocam onu baştan yazsaydın keşke. Geçmiş olsun o zaman Fiber den ADSL e geçiş at-eşek mevzusunu yaşayacaksın.

uygun karşılaştığınız bir kampanya var mı?
  • Valla "adsl" ile "uygun" kelimesi yan yana gelemiyor malesef. Hele bir de kotası fazla falan olsun diyorsanız geçmiş olsun direk 80tl den başlıyor doğrudur.
    Fiber den ADSL e geçen hüsran yaşar. Evi değiştirmeyin en temizi bu
  • Hatırladığım kadarıyla en az 7 yıldır kullandığım statik ip mi iptal ettim. Bir anda gitti o kadar yıldır adres çubuğuna yazdığım adres. Bi boşluk oldu sanki. 78.188.65.xxx. Çerçeve yapıp duvara asmam lazım bu adresi.

Eskiden dilekçe vermek gerekiyordu. Hat babamın üstüne olduğu için iptal ettirememiştim. Şimdi online işlem merkezinden iptal edilebiliyor.
    İnşallah dyndns den sıkıntı yaşamam.

dlinkddns.com u kullanıyorum. Hesap başı 1 adet ücretsiz veriyor. Hesap bu siteden açılıyor. Ama aslında dyndns de açılıyor bu hesap. Modeme buradan tanıtım yapılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @bdullah -- 11 Nisan 2014; 0:01:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler iyi güzel hayat hikayenizi anlatıyorsunuzda sorular gelince gözleriniz görmez oldu.En az 8-10 defa yazılmış ama ttnet rezilliğinden bahsediyorsunuz.
    2 yıllık taahhüt var 2015'e girerken bitecek ve şu anda ödediğim miktar 67.5 bu durumda hızlar otomatik olarak 16 mbps'e mi çıkacak yoksa 2 lira daha verip Ultranet'e mi geçmeliyim.Şayet böylesi bir durumda taahhüt'de bir sıkıntı olur mu.Bu bahsettiğim soru defalarca dile getirildi ama kayıtsız kaldınız.Biri çıkarda cevaplarsa çok memnun olurum.Ttnet'i arayıp bilgi almak hepinizin deyimiyle işkence sadece söylerler.O nedenle buradaki bilgi onların vereceği bilgiden daha sağlıklı.

Bu arada hala ttnet mi diyen arkadaşlara da lafım ola.Hayat size güldüğü gibi bize gülmüyor.Ki daha fazlasını isteyip elinizdekinin kıymetini bilmiyorsunuz.Şükür etceğiniz yerde alaycı bir üslupla burada resmen bizi aşağılıyorsunuz.Ttnet benim babamın oğlu değil bulunduğum ilde Ttnet tek alternatif.Mecburluk bunun adı Ttnet'cilik değil.İstanbul'da bir çok yerde fiber alt yapısı yok bunu artık normal karşılayın.Komedi olacak ama bulunduğum ilin merkezinde dahi fiber kısıtlı kurumlar dışında bu imkandan faydalananları göremedim.Bu işin yanisi Süperonlıne,Uydunet gibi firmalar geldide biz mi almadık.Ttnet'i bıraktık diyelim interneti nerden alacam sorması ayıp.Twitter kapanıyor diye isyan çıkaranlar gibi bende isyan çıkarırım mantığını güdüp internet diye ağlayım mı.

Lafım Ttnet'e diye kıvırmayın ki Ttnet kullananlar diyerekden kastınız apaçık ortada.

• Net Fiyat Kampanyasıyla yakın zamanda ADSL 8Mbitten Superonline Fiber 25Mbit'e geçiyorum 49 liraya.

Bazı dedikodular çıktı; torrentte sorun yaşanıyor vesaire gibi umarım doğru değildir. Benzer sorun yaşayan var mı yakın zamanda ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.