Şimdi Ara

kac liraya traş oluyorsunuz? (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
929
Cevap
3
Favori
19.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçen sene bende 10 lira ya saç sakal oluyordum , bu sene 13 oldu çok para çoook
  • 10 a oluyoruz :D
  • 7 lira
  • Ankara dayken 3 liraya oluyordum şu an 4 olmuş galiba, ama yıkamasiz ev yakinsa gerek yok zaten. (Bknz. Öğrenciyiz abi) Üstelik kışın çay kahve yazın da limonata kola ikramları vardı. Bir keresinde 15 liraya g*tüm gibi yapmıştı berber ondan sonra yeteneğin parayla orantılı olmadığını anladım. Bu berber tam da izah ettiğim gibi yaptı zaten çok da bişey istemiyorum her taraftan kisalacak bu yani. Mekan:http://www.yelp.com.tr/biz/kolej-erkek-kuaf%C3%B6r%C3%BC-ankara

Istanbulda ise bu fiyatta Zeytinburnu ve aksarayda var. Resim ekte.

Artık zaten arkadaş kesiyor ev ortamı rahatliginda:) ve kesinlikle berberden daha iyi.
     kac liraya traş oluyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şaç sakal yıkama 15

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 tl yıkama yok.

Eskiden gittiğim yer, "yıkayalım mı?" diye sormuyor, "Hangi şampuanla yıkayalım?" diye soruyordu. Bir köpürtüp durulamaya 5 tl alıyordu. Kesim 10 tl'ydi. Orayı bıraktım.
  • sac+sakal+agda+yıkama+fön+jöle+kolonya 10tl :)
  • 35 lira. saç (sadece kabarıklığını aldırmak için ara makas), sakal, sakal üstü tüylere ağda, yıkama falan her şey dahil. Pahalı diyebilirsiniz ama mahalle berberine gidipte yolunmuş tavuğa dönmek istemiyorum. Aylık 35 lira verilebilecek bir rakam bence.
  • istanbul 15 tl memlekette 3 tl gerçi son kestirdiğimde saçlarımı kilo vermiştim baya uğraştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyrime2828 -- 11 Nisan 2014; 17:40:24 >
  • bu devirde berber olmak varmış
  • 80-100 arasi
  • ₺10
  • 15 iyidir

• 5 tl
  • 7 TL'ye oluyorum eskiden 5 TL'ye oluyordum ne güzel
  • 7.5 tl demin kestirdim

• Fix 10 lira on senedir :)
  • Bizim burda sorulmaz ne kadar diye berberin eline ne kadar sıkıştırırsan o kadardır. Burası adana
  • 2 tl
  • 15. ama babam tıraş makinesi aldı kendini tıraş ediyor. Ben kolay kazanmıyom 15 lirayı diyor. Ama ben kesinlikle babama kestirmem tecavüze uğramışa çeviriyor saçları :D
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.